17 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Безробітним Львівщини знайшли роботу на престижній швейній фабриці "КОНСТАНТА ЛТД"
 
20.04.2017 версія для друку
Безробітним Львівщини знайшли роботу на престижній швейній фабриці "КОНСТАНТА ЛТД"

Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\Загруузки\766985_1_w_590.jpgЗавдяки тісної співпраці Служби зайнятості та ТзОВ «КОНСТАНТА ЛТД», підприємство повністю укомплектоване кваліфікованими працівниками.

«З фірмою у нас здавна налагоджені тісні стосунки. З 88 поданих до центру зайнятості вакансій 84 укомплектовано. Найчастіше запрошують на роботу швачок, складальників, верстатників деревообробних верстатів», – розповідає директор Кам’янка-Бузького РЦЗ Оксана Довганик.

Ще у вересні 2011 року двоє братів ВасильГунько та Іван Гунько заснували ТзОВ «КОНСТАНТА ЛТД», яке спеціалізується на пошитті чохлів до м’яких меблів.

Донедавна існував один цех з виготовлення комплектувальних частин до меблів. У березні поточного року відбулося офіційне відкриття ще одного швейного цеху. Як зазначають керівники фірми, продукція буде експортуватися до Польщі та Німеччини, відтак повинна відповідати світовим стандартам якості. На новій фабриці вже працевлаштовані 45 швачок у дві зміни. Середньомісячна зарплата ― 6250 грн.

Однак, співпраця зі Службою зайнятості не обмежується лише підбором кадрів. Клієнти Кам’янка-Бузького РЦЗ систематично проходять стажування на підприємстві, беруть участь у роботах тимчасового характеру.

Також, завдяки дії механізму компенсації єдиного соціального внеску у разі працевлаштування безробітних на нові робочі місця компанія забезпечила роботою п’ятьох жителів району, у тому числі молодь, яка вперше шукає роботу та особу передпенсійного віку.

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати