23 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Понад 150 випускників Інституту підготовки кадрів ДСЗ отримали дипломи
 
05.09.2017 версія для друку
Понад 150 випускників Інституту підготовки кадрів ДСЗ отримали дипломи

Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\DSC_0018.JPG5 вересня 2017 року в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбулися урочистості з нагоди літнього випуску. Дипломи з різних спеціальностей отримали 151 випускників.

У церемонії вручення дипломів взяв участь в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко.

«Інститут підготовки кадрів ДСЗ – унікальний, оскільки поряд з класичною освітою дає спеціальні теоретичні знання з питань державної соціальної політики. Більшість науково-педагогічних працівників мають чималий досвід практичної роботи не тільки у державній службі зайнятості, а й в різних галузях державного управління, керівництві підприємствами та організаціями, є відомими науковцями. Тому кожному, хто мав можливість завершити навчання у цьому навчальному закладі, варто на практиці застосувати досвід своїх учителів та наставників, набуті знання у базових та регіональних центрах зайнятості, інших установах соціального спрямування. Вручення дипломів – це переконливий доказ високої оцінки кожного випускника, його наполегливої праці, організованості, уміння правильно визначати пріоритети й досягати поставленої мети», - зазначив В. Ярошенко.

Цьогоріч випускники отримали дипломи за спеціальностями «Менеджмент організацій і адміністрування», «Управління персоналом та економіка праці», «Психологія», «Публічне адміністрування». Майже кожен другий (81 особа) навчався за направленням регіональних центрів зайнятості, решта – на контрактній основі за кошти інших юридичних і фізичних осіб. Одинадцять випускників у цей день отримали дипломи з відзнакою.

В. о. ректора Інституту, доктор економічних наук, професор Олексій Могильний відзначив, що усі цьогорічні випускники довели собі, своїм колегам, рідним і друзям, що вчитися у будь-якому віці й на будь-якій посаді – це невмолима вимога часу, переконливе свідчення того, що кожен здатний постійно засвоювати нові знання, застосовувати аналітичні здібності, не зупинятися на досягнутому, а відтак добиватися кар`єрного зростання та, як результат, отримувати гідну заробітну плату.

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати