23 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Луганський центр професійно-технічної освіти представив свої можливості навчання на Схід-Експо 2017
 
12.09.2017 версія для друку
Луганський центр професійно-технічної освіти представив свої можливості навчання на Схід-Експо 2017

Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\21731736_347800592337395_3256910018467589209_o.jpgУ Києві під час бізнес-конференції та виставки провідних підприємств малого та середнього бізнесу Донецької та Луганської областей Схід-Експо 2017 були представлені навчальні можливості Державного навчального закладу «Луганський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості».

У відкритті заходу взяли участь Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука, постійний Представник ПРООН в Україні Янтомас Хімстра, Заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Юлія Жовтяк.

Центральним заходом Схід-Експо 2017 є виставка-презентація бізнесів Донецької і Луганської областей, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів.

ДНЗ «Луганський центр ПТО ДСЗ» - один із 27 професійно-технічних навчальних закладів області, здійснює професійно-технічне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації дорослого населення. Зокрема, за освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник» здійснюється підготовка за професіями: електрогазозварник, контролер-касир, маляр, муляр, офісний службовець (бухгалтерія), продавець непродовольчих товарів, продавець продовольчих товарів, та штукатур. Протягом січня-липня 2017 року професійне навчання проходили 1766 осіб, з них 129 осіб навчались у 10 групах за 4 ліцензованими робітничими професіями: електрогазозварник, контролер-касир, продавець продовольчих товарів та продавець непродовольчих товарів.

Захід відбувається за підтримки діяльності Програма розвитку ООН в Україні, фінансової підтримки урядів Польщі та Японії та у партнерстві з Донецькою обласною державною адміністрацією, Луганською обласною державною адміністрацією, Торгово-промисловою палатою України, Торгово-промисловою палатою Донецької області та Агенцією регіонального розвитку Луганської області.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати