20 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Всесвітньо відомий концерн «ЛЕОНІ» створить ще 400 нових робочих місць на Івано-Франківщині до кінця року
 
05.10.2017 версія для друку
Всесвітньо відомий концерн «ЛЕОНІ» створить ще 400 нових робочих місць на Івано-Франківщині до кінця року

У Коломиї, що на Івано-Франківщині, незабаром значно скоротиться кількість безробітних. Адже до кінця року на підприємстві «Леоні Ваерінг системс УА ГМБХ» буде створено 400 нових робочих місць, а до кінця 2020 року – понад 4000. 

Про це стало відомо під час відкриття другого заводу всесвітньо відомого виробника кабельних та бортових мереж до автомобілів – концерну «Леоні», повідомляє Івано-Франківський обласний центр зайнятості.

«Співпраця з районним центром зайнятості почалася з початку будівництва заводу ще у 2016 році. За цей час, на замовлення роботодавця, службою зайнятості укомплектовано близько 350 вакансій» – зазначив директор Коломийського міськрайонного центру зайнятості Мирослав Мацьків.

Протягом року, з моменту початку будівництва заводу в місті Коломия, для безробітних району проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота, організовувалися екскурсії на підприємство, ярмарки вакансій та особисті зустрічі з роботодавцем. За словами керівника підприємства в Коломиї Руслана Грема, в подальшому всі новостворені вакансії планується укомплектовувати за сприяння служби зайнятості.

 

Довідково. ТOВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ» в Україні є яскравим прикладом тісної економічної та науково-технічної співпраці між Україною та Німеччиною. 

Комплектація перших зразків продукції на ТзOВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ»  розпочалась у серпні 2002 року. За рекордно короткий час було збудовано завод в м. Стрий (Львівська область), відкриття якого відбулося 21 липня 2003 року. Це найпотужніший інвестиційний проект у галузі виробництва електричного устаткування для двигунів і транспортних засобів впродовж останніх років. ТзОВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмБХ» є одним із найбільших за капіталовкладенням та рівнем виробництва підприємств з іноземними інвестиціями на території Львівщини — було інвестовано понад  65 млн. євро.

Виготовлені на заводі ЛЕОНІ в Україні кабельні мережі постачають на заводи Польщі, Словаччини, Угорщини, Чеської Республіки, Німеччини, Іспанії, Португалії, Італії, Бельгії, Великобританії, США, Австрії, де  комплектують автомобілі світових брендів «Опель», «Порше», «Фольксваґен», «Ауді» та «Ламборґіні».

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати