20 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

В.о Голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко здійснив робочий візит на Одещину
 
05.10.2017 версія для друку
В.о Голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко здійснив робочий візит на Одещину

Описание: Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\image-0-02-05-b6ed32d820b15c7c905d97f3cc67f42c668aa81e8377188d9711181f9bdd42ca-V.jpg5 жовтня 2017 року в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко здійснив робочий візит на Одещину.

Під час робочої поїзди В. Ярошенко відвідав Одеський обласний та базові центри зайнятості, провів робочу зустріч із заступником Голови обладміністрації та зустрівся із колективом Одеського центру професійно-технічної освіти.

В.о. Голови Служби у супроводі директора ОЦЗ Сергія Гаценко розпочав свій візит із Біляївського районного центру зайнятості де ознайомився з базою вакансій, поспілкувався з колективом та клієнтами центру . «Відвідування базових центрів зайнятості дає можливість наочно та особисто впевнитись у реальних результатах роботи та визначити результативність змін та нововведень, які започаткувала служба зайнятості», - зазначив В. Ярошенко.

Свій візит на Одещину очільник служби зайнятості продовжив в обласній державній адміністрації, де зустрівся з заступником голови Сергієм Колебошиним. Під час зустрічі були обговорені питання щодо ролі та можливостей служби зайнятості у вирішенні питань ринку праці, а саме оперативне укомплектування вакансій на підприємствах та надання допомоги роботодавцям, які створюють нові робочі місця. В.Ярошенко наголосив, що основною метою перетворень, які зараз відбуваються у службі зайнятості є покращення якості послуг та посилення клієнтоорієнтовного підходу. Для шукачів роботи та роботодавців створюються нові сервіси, так як електронна черга, онлайн-консультації, по всій Україні відкриваються Центри розвитку підприємництва та проводяться нові тренінги. На базі Одеського МЦЗ вже також створено відповідний Центр, метою якого є підтримка тих, хто вирішив відкрити власну справу.

Ці питання також стали предметом обговорення під час наради з керівниками обласного та міського центру зайнятості Суворовського р-ну м.Одеси та Одеським ЦПТО. «Ми маємо працювати на попередження. Велика помилка думати, що ми працюємо лише з тими, хто вже залишився без роботи. Необхідно прораховувати на декілька кроків вперед та виходити за рамки звичайного», - саме так озвучив Валерій Ярошенко стратегічні напрямки роботи служби зайнятості.  Також він  відмітив, що Одеський регіон має широкі можливості для проведення сучасного професійного навчання, сприяння у розвитку підприємництва та використання інноваційних методів для ефективного вирішення питань зайнятості.

У свою чергу директор Одеського обласного центру зайнятості Сергій Гаценко відмітив: «Цей візит для нас дуже важливий, адже він дає можливість обговорити актуальні  питання роботи центрів зайнятості та отримати на них відповіді. І це є корисним як для колективів центрів, так і для отримувачів послуг».

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати