28 травня 2016
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

У переселенців не буде проблем із звільненням та постановкою на облік у центрі зайнятості - експерт
 
02.04.2014 версія для друку
У переселенців не буде проблем із звільненням та постановкою на облік у центрі зайнятості - експерт

Постановка на облік у центр зайнятості не прив'язуватиметься до прописки, а тим кримчанам, які не встигли оформити звільнення і поїхали, будуть запропоновані спрощені схеми розриву трудових відносин через суд.

Про це вчасно брифінгу розповіла керівник Центру громадянської просвіти «Альменда» (Ялта) Ольга Скрипник.

Так, за її словами, тим українцям, які не встигли оформити своє звільнення перед від'їздом з Криму, достатньо буде звернутися до суду.

«Багато людей виїхали і не встигли оформити своє оформлення. На наш запит, нам відповіли, що це можна буде зробити у спрощеній формі. Досить буде звернутися до суду, і в судовому порядку виноситиметься рішення про те, що припинені трудові відносини. Це дасть підставу людині працевлаштуватися в інших місцях або ставати на облік у центр зайнятості», - повідомила О. Скрипник.

Керівник «Альменда» також заспокоїла, тих українців, які в Криму працювали у сфері послуг. Вона повідомила, що до їхнього координаційного центру надходять оголошення, в яких зазначено, що великі українські та зарубіжні компанії готові не тільки працевлаштувати за профілем, а й «надати допомогу в перекваліфікації здобувача».

 

 

За матеріалами сайту Голос.UA >>

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
11.03.2016
"Під одним дахом" під відлуння великого Кобзаря
Чергова зустріч "Під одним дахом" в Артемівському МЦЗ відбулася в день відзначення річниці з дня народження Тараса Шевченка (Донецький ОЦЗ)
далi »
11.03.2016
Максимум зусиль на мінімізацію наслідків масового вивільнення
Нещодавно фахівці Волноваського РЦЗ проводили превентивний захід для співробітників СП ПАТ "ММК імені Ілліча" "Хіміко-металургійна фабрика", вивільнення яких заплановане адміністрацією підприємства. Учасниками заходу стали майже 400 осіб (Донецький ОЦЗ)
далi »
11.03.2016
Запроваджуємо нові механізми комунікації з роботодавцями
На початку березня 2016 року в Артемівському МЦЗ пройшов міні-ярмарок вакансій з підбору персоналу для Дебальцевського професійно-технічного училища. Вперше спілкування шукачів роботи з роботодавцем проводилось дистанційно у відеорежимі за допомогою Skype-зв'язку (Донецький ОЦЗ)
далi »
11.03.2016
Партнерство з роботодавцями - основний пріоритет роботи служби зайнятості
У Криворізькому МЦЗ відбувся семінар з роботодавцями міста на тему: "Аналіз змін у законодавстві, що стосуються відповідальності роботодавців та можливості заощадити кошти" (Дніпропетровський ОЦЗ)
далi »
11.03.2016
Нові підходи у роботі
Співпраця з органами влади та роботодавцями, впровадження нових підходів щодо повернення шукачів роботи до активної зайнятості, розвиток комунікацій між учасниками ринку праці - такі питання обговорили представники органів місцевого самоврядування на засіданні круглого столу, що відбувся у Тернівському МЦЗ (Дніпропетровський ОЦЗ)
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати