19 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Новини з регіональних Веб-сайтів

Фінансова підтримка безробітних на відкриття власної справи сприяє розвитку підприємництва
 
30.03.2015 версія для друку
Фінансова підтримка безробітних на відкриття власної справи сприяє розвитку підприємництва
Фінансова підтримка безробітних на відкриття власної справи сприяє розвитку підприємництва

Перспективи зайнятості населення у сфері підприємництва розглянули учасники засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва, яке провів заступник голови облдержадміністрації (стажування) Олексій Литвин.

Доповідаючи з цього питання, директор  обласного центру зайнятості  Ірина Дуднік повідомила, що служба зайнятості надає постійну інформаційну та консультаційну підтримку громадянам з питань організації власного бізнесу, а діючим підприємцям – з питань його ефективного провадження, у тому числі із залученням на громадських засадах працівників органів державної влади.

Традиційною, за словами Ірини Дуднік, залишається фінансова допомога служби зайнятості в організації власної справи. Завдяки їй протягом 2013-2014 років 1577 колишніх безробітних відкрили власний бізнес та зареєстрували підприємницьку діяльність у сфері торгівлі, сільського господарства, надання побутових послуг населенню тощо. За три місяці поточного року одноразовою фінансовою допомогою для відкриття підприємницької справи скористалися 158 громадян, з яких п’ять  -  внутрішні переселенці.

Центрами зайнятості області із залученням фахівців інших організацій протягом 2014-2015 років надано 3832 консультації діючим підприємцям з питань податкового законодавства, ліцензування, патентування та сертифікації підприємницької діяльності, пошуку, підбору та найму персоналу, оформлення трудових відносин, оформлення документів щодо оренди (купівлі) приміщень, земельних ділянок для провадження підприємницької діяльності та ін.

У 2014 році 259 підприємцям надано компенсації фактичних витрат на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних на новостворені у приорітетних галузях економіки робочі місця. З початку поточного року таку компенсацію отримали 65 підприємців.

Під час заходу учасники також обговорили пріоритетні напрями підтримки підприємництва на наступні роки, зокрема  забезпечення функціонування дієвих механізмів фінансово-кредитної та інвестиційної підтримки малого й середнього бізнесу; створення сприятливого інвестиційного клімату, розвиток сучасних елементів інфраструктури; підтримка місцевих товаровиробників та забезпечення виробництва якісної місцевої продукції.

 

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати