17 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

У Києво-Святошинському районі з’явився Центр розвитку підприємництва
 
23.12.2016 версія для друку
У Києво-Святошинському районі з’явився Центр розвитку підприємництва

Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\Загруузки\jjjjjj.jpg22 грудня відбулося відкриття Центру розвитку підприємництва на базі Києво-Святошинського районного центру зайнятості. Такий центр перший не тільки в Київській області, а й в Україні.

В урочистому відкритті взяли участь директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук, голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов, директори базових центрів зайнятості та керівний склад обласної служби зайнятості.

«Це наша перша «ластівка». Такі Центри ми плануємо надалі відкрити на базі Славутицького та Бориспільського центрів зайнятості», - прокоментував Денис Дармостук.

Голова адміністрації Мирослава Смірнова подякувала працівникам районного центру зайнятості за плідну роботу, побажавши реалізувати ще багато успішних проектів. У свою чергу з боку РДА будуть підтримка і сприяння.

Вадим Гедульянов долучився до привітань, також побажавши працівникам наснаги, розвитку та успіху в тій нелегкій справі, яку вони роблять.

В межах заходу в.о. директора Києво-Святошинського районного центру зайнятості Андрій Іванов презентував концепцію роботи Центру. Він зазначив, що метою відкриття Центру є створення робочих місць через функціонування середовища підтримки підприємництва у районі. І цю підтримку в першу чергу надають органи місцевої виконавчої влади. Логічним завершенням відкриття стало підписання трьох сторонньої угоди про співпрацю між Києво-Святошинською РДА, райрадою та районним центром зайнятості.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати