17 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Валерій Ярошенко підбив підсумки роботи за січень-листопад 2016 року під час наради директорів обласних служб зайнятості
 
26.12.2016 версія для друку
Валерій Ярошенко підбив підсумки роботи за січень-листопад 2016 року під час наради директорів обласних служб зайнятості

Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\Загруузки\Изображение 016.jpgСьогодні, 26 грудня, в Інституті підготовки кадрів ДСЗУ розпочалася дводенна підсумкова нарада директорів обласних, Київського міського центру зайнятості щодо діяльності Служби у січні-листопаді 2016 року.

Так, головними досягненнями в цьому році стало підвищення показників діяльності за всіма напрямками у порівнянні з минулим роком. За сприяння служби зайнятості у січні-листопаді роботу отримали 706,2 тис. осіб, що на 4% більше, ніж у відповідному періоді минулого року, при цьому, позитивної динаміки досягнуто у 21 регіоні. А рівень укомплектування вакансій зріс з 81,1% до 82,1%.

За направленням державної служби зайнятості професійне навчання у січні-листопаді 2016 року проходили 158,7 тис. безробітних, з них 35,4 тис. безробітних навчалися у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\Загруузки\Изображение 070.jpgРівень працевлаштування після закінчення професійного навчання зріс з 93,2% до 95,2%, при цьому результативність професійного навчання підвищилася майже у всіх регіонах.

В.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко окремо відзначив, що також позитивні результати дала і систематична робота щодо проведення таких масових заходів, як ярмарки вакансій.

«Стосовно планів на 2017 рік, в пріоритеті у нас залишається реформування служби зайнятості. Основними напрямками залишаються налагодження ефективної співпраці з роботодавцями та активізація співпраці з територіальними громадами. Ми посилюємо профорієнтаційну роботу, зокрема, шляхом запровадження технологій дистанційного та змішаного профнавчання, а також застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій (відеорезюме, онлайн-тестування, вебінари, онлайн-курси, інтерактивне вивчення англійської мови тощо). Також, вже цієї зими буде завершено роботу щодо впровадження оновленого веб-порталу служби зайнятості», ― підсумував В. Ярошенко.

Під час підсумкової наради директорів також із доповідями виступлять директор Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи, доктор економічних наук, професор, академік НАН України Елла Лібанова, експерти з числа наукового складу Інституту підготовки кадрів ДСЗУ та керівники структурних підрозділів Державної служби зайнятості (Центрального апарату).

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати