24 листопада 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

У Слов'янському міському центрі зайнятості відкрили Консалтинговий простір для підприємців
 
28.12.2016  |  Донецька обласна служба зайнятості версія для друку
У Слов'янському міському центрі зайнятості відкрили Консалтинговий простір для підприємців

Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\IMG_0070_.jpgНа Донеччині за ініціативи Слов’янського міського центру зайнятості та підтримки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування відбулось відкриття Консалтингового простору «Перспектива».

Даний проект був створений на базі Слов’янського МЦЗ з метою формування сприятливих умов для реалізації підприємницьких ідей і бізнес-проектів.

«Не чекаючи відповідних законодавчих змін, Служба зайнятості вже реформується і покращує свої сервіси. Зокрема, Служба освоює нові сучасні технологіївідео-резюме, відео-презентація вакансії, онлайн співбесіда, комунікація із безробітними через соціальні мережі тощо. Я вважаю, що проект буде корисним не тільки особам, які бажають започаткувати власну справу, але й тим, хто вже організував свій бізнес та має необхідність у інформаційній підтримці», ― зазначила директор Слов’янського міського центру зайнятості Ольга Рибальченко.

До участі у відкритті проекту були запрошені спеціалісти Слов’янської обласної державної податкової інспекції, спеціалісти відділу Держгеокадастру та управління архітектури та містобудування та відділу Державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців міської ради, фахівці Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області, виконавчих дирекцій фондів соціального страхування, нотаріальної контори, а також фахівці Міжнародного інституту підприємництва з питань ProZorro.

Під час заходу 35 підприємців та тих, хто планує ними стати, мали змогу отримати консультації з питань держреєстрації підприємницької діяльності, пенсійного, податкового, земельного та трудового законодавства, ведення бухгалтерського обліку, цивільного господарського права та системи ProZorro.

Відвідувачі Консалтингового простору висловили підтримку та відзначили зручність запровадженої форми роботи, завдяки якій вони змогли у короткий час та в одному місці отримати відповіді на питання щодо ведення бізнесу. Засідання Консалтингового простору буде проводитись щомісячно.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати