14 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Гройсман: завдання номер один для уряду - гідна заробітна плата для українців
 
11.01.2017 версія для друку
Гройсман: завдання номер один для уряду - гідна заробітна плата для українців

Одне з ключових завдань  уряду на 2017 рікгідна оплата праці кожного українця, який працює офіційно. Разом з тим, необхідно терміново переорієнтувати систему зайнятості з утримання безробітних, на забезпечення їх робочими місцями.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у ході засідання Кабміну 11 січня 2017 року.

«Те, що ми з 2017 року підвищили  мінімальну заробітну плату від 1600 до 3200 – це перші кроки, які ми робимо для відновлення справедливості по відношенню до працюючих громадян України. Це стосується не лише мінімальної заробітної плати. Це стосується і єдиного тарифного розряду, який є основою нарахування заробітної плати в бюджетній сфері. […] Я хочу запевнити, що доб’юся того, що кожен працедавець буде належним чином оцінювати роботу найманого працівника. Нічого, якщо власник бізнесу трохи менше заробить грошей, а його працівники будуть отримувати значно більше. Оце має бути наша логіка»,наголосив В. Гройсман

За словами Глави уряду, для того, щоб при збільшенні мінімальної заробітної плати не було спекуляцій, уже створено робочу групу, які будуть моніторити порядок нарахування та виплати заробітної плати.

Прем’єр підкреслив, що система зайнятості України повинна бути повністю реформована і спрямована на створення нових робочих місць. Проте, це серйозне завдання, і вирішуватись воно повинно через діалог роботодавців, профспілок та Уряду.

Довідково: Протягом 2016 року кількість вакансій ДСЗ склала 869,3 тис. У порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість зареєстрованих вакансій збільшилася на 46 тисяч. При цьому, рівень укомплектування вакансій у цілому по країні зріс з 81% до 82%.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати