22 листопада 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Ріст економіки, добробуту людей та достойна робота поверне молодь в Україну, - Володимир Гройсман
 
16.06.2017 версія для друку
Ріст економіки, добробуту людей та достойна робота поверне молодь в Україну, - Володимир Гройсман

Взятий Кабінетом Міністрів України курс на відродження економіки та покращання добробуту людей шляхом збільшення доходів та створення нових робочих місць стане вагомим аргументом для молодих українців, які нині шукають можливостей самореалізації за межами України, повернутися на батьківщину. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись з журналістами в Києві.

Глава Уряду відвідав 10-й щорічний молодіжний форум освітніх програм «Завтра.UA» та «Всесвітні студії», і закликав молодих фахівців активно долучатися до процесів розвитку держави.

«Що потрібно молодій людині сьогодні? Знайти роботи за фахом і отримати належний рівень зарплатні, - сказав Глава Уряду. - Чому я завжди говорю про зростання економіки, конкурентність, додану вартість всередині держави і гідну заробітну плату? Людина, яка працює, має отримувати заробітну плату, яка є достатньою, аби забезпечити свої потреби. Ми працюємо над цим. Ми в січні установили 3200 грн як показник мінімальної зарплати, по року середня зарплата буде вже біля 7 тис. Цей той шлях, який ми маємо пройти. І в структурі собівартості кінцевої продукції праця має займати більшу питому вагу, ніж зараз. Це буде вагомий аргумент, аби молоді люди поверталися в Україну». Прем’єр-міністр підкреслив, що ці речівзаємопов’язані. «Саме тому нам потрібен стійкий економічний ріст. І ми маємо всі можливості, аби Україна за економічним розвитком посідала лідируючі позиції в світі», - підкреслив Володимир Гройсман.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати