22 листопада 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО УКРАЇНСЬКО - НІМЕЦЬКОГО ПРОЕКТУ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОГО ДІАЛОГУ
 
12.06.2017 версія для друку
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО УКРАЇНСЬКО - НІМЕЦЬКОГО ПРОЕКТУ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОГО ДІАЛОГУ

Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\IMG_8626.JPGДніпропетровська обласна служба зайнятості долучилася до реалізації Українсько-німецького проекту розвитку соціального діалогу. Такого висновку дійшли учасники наради у Дніпропетровській облдержадміністрації, яка проходила за участі Генерального консула ФРН Вольфганга Мьоссінгера, голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова, голови Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини Віктора Сергєєва, директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторії Кузнецової, представників німецької сторони та профспілок.

Мета проекту у посиленні впливу регіонального об’єднання роботодавців на конкурентоспроможність підприємств області з акцентом на малий та середній бізнес. Одними з пріоритетних напрямів реалізації Проекту є підготовка професійних робітничих кадрів за дуальною системою та заохочення роботодавців до створення нових робочих місць і Дніпропетровська служба зайнятості якраз може допомогти у цьому, маючи неабиякий досвід у питанні організації професійного навчання дорослого населення на замовлення роботодавців. Проект розрахований на три роки з можливістю подальшого продовження ще на три роки.

Як зазначив Франц Тьоннес, акцент Програми має бути зроблений на докладанні спільних зусиль сторін соціального діалогу на збереженні та розвиток кадрового потенціалу підприємств у Дніпропетровській області, як пілотному регіоні.

У свою чергу Г.Пригунов зазначив, що влада приділяє значну увага розвитку трудового потенціалу області. Важливий внесок у вирішенні цього питання робить служба зайнятості Дніпропетровщини. Зокрема, в області вже восьмий рік працює Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. За час існування навчального закладу підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації пройшли понад 21 тисяча безробітних. «Для розширення доступу до послуг професійного навчання на сучасній матеріально-технічній базі Дніпропетровського ЦПТО ДСЗ, наближення місця навчання до місця проживання значної кількості безробітних, служба зайнятості Дніпропетровщини проводить роботу щодо відкриття в одному з найбільших промислових міст регіонуКам’янському, навчального відділення ЦПТО ДСЗ», - наголосив Г.Пригунов.

В.Кузнецова додала, що при організації професійного навчання перевага надається тим формам, які максимально наближують до вимог роботодавця – за дуальною формою навчання.

За підсумками наради підписано угоду про реалізацію проекту партнерства об’єднань роботодавців. Угоду підписали: від німецької сторони - представник організації роботодавців Nordmetall Ханс Манцке, від Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини – голова ФОРД Віктор Сергєєв.

Розвиток соціального діалогу є важливою складовою сталого економічного розвитку держави в цілому та кожного регіону окремо. Тому, Федерацією організацій роботодавців Дніпропетровщини, яка є основним соціальним партнером Дніпропетровської обласної служби зайнятості, спільно з німецькою організацією роботодавців «Nordmetall», ініційовано впровадження українсько-німецького проекту партнерства з питань розвитку соціального діалогу в Дніпропетровській області.

Проект підтриманий і фінансується Міністерством економічного співробітництва Німеччини та одержав сприяння від депутата Бундестагу Франца Тьоннеса. Метою проекту є розвиток соціального діалогу та посилення впливу регіонального об’єднання роботодавців на конкурентоспроможність підприємств області з акцентом на малий та середній бізнес. Одними з пріоритетних напрямів реалізації проекту є підготовка професійних робітничих кадрів за дуальною системою та заохочення роботодавців до створення нових робочих місць.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати