18 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

У Черкасах відбулась Всеукраїнська нарада Держслужби зайнятості з підбиття підсумків роботи за І півріччя 2017 року
 
07.07.2017 версія для друку
У Черкасах відбулась Всеукраїнська нарада Держслужби зайнятості з підбиття підсумків роботи за І півріччя 2017 року

Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\7c31bec8ee9f2eeaf52ee66bd3edf8b2_XL.jpgСьогодні, в приміщенні малої сесійної зали Черкаської обласної ради на базі обласного центру зайнятості відбулася Всеукраїнська нарада Державної служби зайнятості України на чолі з в. о. Голови Валерієм Ярошенком. У нараді також взяли участь представники обласної влади – перший заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Коваль, голова обласної ради Олександр Вельбівець, Голова федерації профспілок області – Петро Шевченко, виконавчий директор Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців – Тетяна Яворська, керівництво регіональних центрів зайнятості, Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості та провідні засоби масової інформації регіону.

В ході наради були підведенні підсумки діяльності за І півріччя 2017 року, обговоренні актуальні напрямки покращення взаємної співпраці служби зайнятості із роботодавцями, соціальними партнерами та розглянуті основні завдання реформування державної служби зайнятості.

За словами В.Ярошенка, у зв’язку з рішенням уряду щодо підвищення розміру мінімальної заробітної плати до 3 200 грн спостерігається тенденція до підвищення економічної активності підприємств, активізуються ринок праці, налагоджується співпраця з новими роботодавцями, а у зв’язку з цим і зростає кількість зареєстрованих вакансій. «Протягом І півріччя поточного року кількість вакансій у базі даних ДСЗ зросла на 19 % (до 571 тис. одиниць). Чисельність осіб, працевлаштованих за сприяння державної служби зайнятості, збільшилася на 38 тис. або 10 % та становить 426 тис. До тимчасової зайнятості шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 135 тис. осіб.», - відмітив В. Ярощенко звертаючись до директорів обласних центрів зайнятості.

Протягом І півріччя 2017 року за направленням ДСЗ проходили професійне навчання 108 тис. безробітних, що на 3 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Збільшення обсягів професійного навчання безробітних відбулося у переважній більшості регіонів.

Керівник Державної служби зайнятості наголосив, що саме завдяки збільшенню частки працевлаштованих до набуття статусу безробітного, кількість безробітних станом на 1 липня 2017 року, у порівнянні з відповідною датою 2016 року, скоротилася на 15 % та становила 330 тис. Суттєве зменшення кількості безробітних відбулося в усіх регіонах.

З метою підвищення якості послуг Служби зайнятості на цей час спільно з Міністерством соціальної політики розроблені зміни до законодавства про зайнятість населення, якими запропоновані нові механізми, форми та методи сприяння зайнятості.

На завершення наради було окреслено першочергові завдання у роботі служби зайнятості на друге півріччя.

У рамках заходу Валерій Ярошенко провів короткий брифінг з представниками мас-медіа Черкащини та надав вичерпні відповіді на всі питання.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати