15 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

КП "Житомирводоканал" шукає через службу зайнятості 50 нових співробітників
 
09.08.2017 версія для друку
КП "Житомирводоканал" шукає через службу зайнятості 50 нових співробітників

Комунальне підприємство «Житомирводоканал», що забезпечує мешканців Житомира водою, шукає через службу зайнятості 50 нових співробітників, серед яких: слюсарі аварійно-відбудовних робіт, електрогазозварники, водії, контролери, штукатури, машиністи насосних установок, а також фахівця на посаду кошторисника та заступника директора.

Про це стало відомо під час зустрічі керівництва КП «Житомирводоканала» з представниками обласного центру зайнятості.

Зокрема, менеджер з персоналу підприємства Світлана Тверетинова повідомила, що у серпні підвищився рівень основної заробітної плати працівників водоканалу, тому робота на підприємстві стає більш привабливою для шукачів. Крім того, за її словами, на підприємстві передбачені премії до 30%.

У свою чергу, керівник відділу організації профнавчання ОЦЗ Алла Загацька зазначила, якщо у шукачів роботи не буде відповідних навиків для роботи на підприємстві, центр зайнятості має можливість організувати  навчання на базі закладу, який готує слюсарів-ремонтників, і навіть скоригувати до 20% навчальних планів за потребою роботодавця. Окрім того, підприємство може провести індивідуальне навчання потенційних працівників, відібраних з числа безробітних, а служба зайнятості оплатить послуги наставника. «Мінус» такої форми підготовкивідсутність документа державного зразка про отримання кваліфікації, що є обов’язковим для професій з підвищеною небезпекою.

На підприємстві також є дефіцит електрогазозварників, оскільки  майстри цієї справи можуть обирати для себе кращі пропозиції роботодавців, які пропонують їм високий рівень оплати праці. За таким критерієм водоканалу важко конкурувати: його пропозиція для електрогазозварника від 4,5 тис. грн не є достатньо привабливою на сьогодні. Але серед переваг підприємстваце повний соціальний пакет. Також на території підприємства працює їдальня, де комплексний обід коштує близько 20 грн.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати