12 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Литовська делегація відвідала Службу зайнятості та обмінялась досвідом щодо питань рівності у сфері зайнятості
 
29.11.2017 версія для друку
Литовська делегація відвідала Службу зайнятості та обмінялась досвідом щодо питань рівності у сфері зайнятості

Описание: Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\2.JPGЗ 27 до 29 листопада представники Міністерства соціального захисту та праці Литовської Республіки відвідали Київський міський центр зайнятості, Інститут підвищення кваліфікації кадрів ДСЗУ та Центр соціальних служб Святошинського району м. Києва. Під час робочої зустрічі вони обмінювалися досвідом та обговорювали плани подальшої співпраці.

У зустрічі від української сторони взяли участь заступник Голови державної служби зайнятості (Центрального апарату) Юлія Жовтяк, начальники управлінь та відділів, від Литовської Республіки: завідуюча відділом трудового права, Міністерства соціального захисту та праці Литовської Республіки Віта Бальюкевічене, старший спеціаліст відділу рівних можливостей, Міністерства соціального захисту та праці Литовської Республіки Ірма Митузене, директор територіальної біржі праці м. Алітус Регімантас Мачюліс, заступник директора Департаменту обслуговування клієнтів, територіальної біржі праці м. Вільнюс Броніслава Сабіна Катінене.

Литовські колеги поділилися досвідом щодо запровадження у національне законодавство Директиви Ради Європейського Союзу 2000/43/ЄС від 29.06.2000 щодо імплементації принципу рівності між особами незалежно від расової чи етнічної належності, Директиви Ради Європейського Союзу 2000/78/ЄС від 27.11.2000, яка встановлює  загальну систему рівності у сфері занятості та професійній діяльності та Директиви Ради Європейського Союзу 98/59/ЄС про наближення законодавства держав-членів щодо колективного звільнення.

За результатами українсько-литовських експертних консультацій досягнуто домовленості стосовно подальшого вивчення досвіду Литовської Республіки в імплементації Директиви 2003/88/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 4.11.2003  про деякі аспекти організації робочого часу та Директиви 2006/54/ЄС Європейського Парламенту  та Ради від 05.07.2006  про реалізацію принципів рівних можливостей і рівного ставлення до чоловіків та жінок у питаннях працевлаштування та зайнятості.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати