14 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Мінсоцполітики та Служба зайнятості обговорили з послом Ізраїлю питання працевлаштування українських громадян закордоном
 
30.11.2017 версія для друку
Мінсоцполітики та Служба зайнятості обговорили з послом Ізраїлю питання працевлаштування українських громадян закордоном

Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\DSC_6361.JPGСтан реалізації Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль та Імплементаційного протоколу А (будівельна галузь) між Міністерством соціальної політики України та Управлінням з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль сьогодні обговорили під час зустрічі перший заступник Міністра соціальної політики України Ольга Крентовська, виконуючий обов’язки голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко та Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні пан Еліав Бєлоцерковські.

Нагадаємо, що Протоколом було визначено компетентними органами для виконання його положень від України Державну службу зайнятості, від Держави Ізраїль - Управління з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль (PIBA).

Ольга Крентовська повідомила, що Реєстр кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі наразі містить дані про 225 заявників. У розрізі регіонів найбільше кандидатів з Одеської, Хмельницької, Дніпропетровської, Вінницької, Харківської, Миколаївської та Чернігівської областей.

За інформацією представників ДСЗ, з моменту початку реалізації Протоколу базовими центрами зайнятості охоплено 8132 особи та надано 8370 послуг щодо інформування з питань працевлаштування за кордоном.

Сторони погодилися, що ефективній реалізації заходів, передбачених Протоколом, сприятиме проведення широких інформаційних кампаній, а також діяльність телефонної лінії з метою надання різних консультацій з приводу реалізації Угоди та Протоколу.

«Добре, що вже вдалося розпочати практичну роботу. Будівельна галузь – перша, Ізраїль має потребу і в інших спеціальностях. А тому впевнений: наше співробітництво розвиватиметься й надалі. В Україні ми вперше реалізуємо такий проект. Сподіваюся, він буде успішним», - зазначив пан Еліав Бєлоцерковські.

Сторони обговорили також питання про ратифікацію Україною Угоди між Україною та Державою Ізраїль про соціальне забезпечення. Аби прискорити його вирішення Еліав Бєлоцерковські запропонував організувати обмін інформацією між відомствами України та Ізраїлю з метою чіткого визначення кількості пенсіонерів, які проживають в Ізраїлі та могли б претендувати на пенсію від України.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати