18 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

На Миколаївщині Служба зайнятості відзначила понад 40 найкращих роботодавців
 
18.12.2017 версія для друку
На Миколаївщині Служба зайнятості відзначила понад 40 найкращих роботодавців

На Миколаївщині відбувся обласний Форум роботодавців «Грані співпраці в контексті новітніх змін». Під час заходу відзначили понад 40 кращих роботодавців Миколаївщини. Ініціатором Форуму виступила Миколаївська обласна служба зайнятості.

«Цей захід зібрав кращих роботодавців, робота яких направлена не тільки на розвиток свого підприємства, а й на умови створення та збереження робочих місць. На засадах партнерства вибудовується ефективна робота обласної служби зайнятості з керівниками підприємств. Ефективна взаємодія дозволяє щороку поліпшувати ситуацію на ринку праці та прогнозувати його динаміку, розвивати різні форми зайнятості населення, в тому числі й тимчасової. Це сприяє створенню нових робочих місць, забезпеченню певних державних гарантій пільговим категоріям громадян, а також запровадженню нових сервісів в обслуговуванні», – зазначив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Головною метою проведення Форуму є посилення соціального діалогу в сфері зайнятості, сприяння формуванню конкурентоспроможного ринку праці та розвитку соціально відповідального бізнесу. 

В свою чергу, Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко наголосила: «Сьогодні дійсно важливий захід. Адже ми знаємо, що економіка України будується на створенні нових робочих місць, сплаті податків роботодавцями. Протягом останніх трьох останніх років ми разом з вами спостерігаємо позитивні зрушення у цій сфері. Хочу подякувати всім без виключення керівникам підприємств-роботодавців. Окремі слова вдячності хочу сказати сьогодні на адресу Служби зайнятості Миколаївщини. Завдяки вам, спільно з органами влади та місцевого самоврядування, організовуються оплачувані громадські роботи, навчають новим професіям, перенавчають і підвищують кваліфікацію, здійснюється допомога тимчасово переміщеним особам, які волею долі та військових дій на Сході держави опинилися у нашому регіоні, знайти свою справу і стати успішними людьми».

Нагородженими роботодавцями 2017 року стали найбільш ринкоутворюючі підприємства, як: ТОВ СП «Нібулон», ФГ «Органік Сістемс», ФГ «Владам», ТОВ «Морський спеціалізований порт «Ніка Тера», ТОВ «Агрофірма «Лиманський», ПАТ «Первомайський молочноконсервний завод», а також підприємства малого і середнього бізнесу та фізичні особи-підприємці.

Державну відзнаку та почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України» присвоєно голові товариства «Малинівка» Новоодеського району Олександру Базилюку та голові фермерського господарства «Нива» Снігурівського району Олександру Єрмолаєву.

Під час Форуму пам’ятними знаками роботодавців області відзначили перший заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, генеральний директор обласної організації роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини» Олександр Шпиль, заступник голови обласної ради профспілок Любов Онищенко

Окрім роботодавців у Форумі взяли участь представники райдержадміністрацій, районних та міських рад, навчальних закладів, керівники об’єднаних територіальних громад та соціальні партнери.

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати