10 лютого 2016
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Консультації » Консультації фахівців (із преси)

Виплата державної допомоги вагітним жінкам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості
 
30.08.2007  |  Відділ організації реєстрації, надання матеріального забезпечення та розгляду звернень громадян версія для друку
Виплата державної допомоги вагітним жінкам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості

Відповідно до підпункту 3 пункту 4 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 року № 1751, вагітним жінкам, які перебувають на обліку в державній службі зайнятості як безробітні, для призначення допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами центри зайнятості видають довідку про те, що жінка зареєстрована в центрі зайнятості як безробітна.

Підпунктом 3 пункту 7 вищезазначеного Порядку передбачено, що допомога у зв’язку з вагітністю та пологами надається жінкам, зареєстрованим у центрі зайнятості як безробітні, у розмірі 100 відсотків мінімального розміру допомоги по безробіттю.

Мінімальні розміри допомоги по безробіттю встановлюються постановами правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, відповідно до статті 3 Закону України «Про розмір внесків на деякі види загальнообов’язкового державного соціального страхування», якою установлено, що виплати, передбачені частинами другою та четвертою статті 23, частиною першою статті 33 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», встановлюються в розмірі не нижче, ніж 23 відсотки прожиткового мінімуму для працездатної особи.

В системі загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття існує два мінімальні розміри допомоги по безробіттю:

- для осіб, яким розмір допомоги по безробіттю призначається у відсотках до їх середньої заробітної плати з урахуванням страхового стажу (станом на 29.08.2007 р. він складає 205 грн.)

- для осіб, яким допомога по безробіттю призначається у мінімальному розмірі без урахування страхового стажу (станом на 29.08.2007 р. він складає 140 грн.)

Отже, в залежності від норми Закону, відповідно до якої особі призначалася допомога по безробіттю як застрахованій чи незастрахованій особі, їй буде призначена допомога у зв’язку з вагітністю та пологами.

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
10.02.2016
Навчання у режимі skype-конференції
На базі Житомирського ОЦЗ в режимі skype-конференції відбувся контролінг поставлених завдань під час виїзного практичного навчання та обмін досвідом щодо впровадження Регламенту роботи ЦЗ(Житомирський ОЦЗ)
далi »
10.02.2016
Цього року безробітні Житомирщини зможуть перенавчитися чи підвищити кваліфікацію за майже 70 професіями
У січні цього року відбулося засідання комісії з відбору навчальних закладів Житомирського ОЦЗ для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання. (Житомирський ОЦЗ)
далi »
10.02.2016
Компенсація - роботодавцю, робоче місце - безробітному
Спеціалісти Бердичівського МЦЗ постійно проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з роботодавцями. Завдяки цьому протягом 2015 року 30 безробітних працевлаштовані на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (Житомирський ОЦЗ)
далi »
10.02.2016
Понад 200 роботодавців області у 2015 році скористались фінансовою підтримкою служби зайнятості
201 роботодавець скористався торік послугою з отримання компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску за працевлаштування на нові робочі місця безробітних. Гарантовану зайнятість на два роки отримали 404 безробітних, а роботодавці - майже 3 млн. грн. компенсацій (Житомирський ОЦЗ)
далi »
10.02.2016
Від навчання - до працевлаштування
Аби підвищити свої шанси на працевлаштування, не зайве, а в деяких випадках необхідне, здобуття професії, що користується попитом на ринку праці. Це доводить приклад безробітного Віталія, котрий звернувся по допомогу у працевлаштуванні до фахівців Коростенського МЦЗ (Житомирський ОЦЗ)
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати