31 березня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр

Новини
Служба зайнятості та потужні роботодавці країни поглиблюють співпрацю
30.03.2017

30 березня в Києві було підписано тристоронній Меморандум про співпрацю та взаємодію між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом), Об'єднанням організацій роботодавців України та Федерацією роботодавців України. »

Очільник Державної служби зайнятості та представники Світового банку обговорили питання співпраці
29.03.2017

29 березня відбулася зустріч в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерія Ярошенка з командою Світового банку, яка перебуває в Україні з 27 по 30 березня з черговим візитом, метою якого є надання технічної допомоги з питань ринку праці та навичок. »

Міністр соцполітики України та Посол Держави Ізраїль відвідали Харківський ЦПТО ДСЗ
28.03.2017

Міністр соціальної політики України Андрій Рева під час робочого візиту до м. Харкова відвідав Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. У складі делегації, окрім представників служби зайнятості та міської влади, був також Посол Держави Ізраїль Еліав Бєлоцерковські, який зацікавлений у робітниках будівельної галузі. »

На Сумщині майже 5 тисяч вакансій чекають заповнення сезонними робітниками
27.03.2017

Протягом січня-березня Сумською обласною службою зайнятості спільно з органами місцевої влади та роботодавцями проведено роботу щодо визначення сезонної потреби в працівниках у 2017 році. »

Служба зайнятості провела всеукраїнську нараду
24.03.2017

23 березня в Інституті підготовки кадрів ДСЗУ відбулася розширена нарада державної служби зайнятості, під час якої були обговорені шляхи налагодження співпраці з великими підприємствами, а також питання співпраці з новоствореними об'єднаними територіальними громадами в умовах децентралізації. »

На Черкащині провели профорієнтаційний КВЕСТ більш ніж для 200 старшокласників
24.03.2017

Фахівцями служби зайнятості Черкащини було проведено черговий етап профорієнтаційного КВЕСТу для старшокласників на тему "Ресурс", у ході якого школярі отримали інформацію про навчальні заклади регіону та спеціальності, які в них можна здобути. »

Зусиллями cлужби зайнятості більш ніж 20 чоловік отримали роботу на підприємстві "Віденська кава"
23.03.2017

Одне з найбільших львівських підприємств-імпортерів зелених кавових зерен ТзОВ "Віденська кава" активно співпрацює зі службою зайнятості. З торішнього вересня і до сьогодні товариство надало роботу понад двом десяткам безробітних. Про це повідомив в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко. »

На Херсонщині 200 роботодавців шукають працівників. Вакантних місць - 3 100
22.03.2017

Щороку Херсонська обласна служба зайнятості проводить підготовчу роботу щодо укомплектування вакансій роботодавців у сезонний період. До цієї роботи залучаються всі соціальні партнери, які мають відношення до цього напрямку. Про це повідомив в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко. »

Служба зайнятості налагоджує співпрацю з німецькими фермерами
17.03.2017

У Державній Службі зайнятості (Центрального апарату) відбулася зустріч керівництва Відомства з представниками Асоціації фермерів Німеччини «Регіональний селянський союз Штаркенбург» та фермерського господарства Бауер Ліпп. »

В. Ярошенко ознайомився із роботою офісу по зв'язку з роботодавцями стокгольмського центру зайнятості
16.03.2017

В рамках робочого візиту до Королівства Швеції делегація Центрального апарату Державної служби зайнятості України відвідала центр зайнятості міста Стокгольм. »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати