24 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр

Новини
Сінгапурське підприємство Flextronics запускає нову виробничу лінію у Мукачево на 250 робочих місць
19.01.2018

У Мукачеві незабаром всесвітньо відоме сінгапурське підприємство Flextronics створить 250 нових робочих місць. Дана новина стала відома під час Дня відкритих дверей, приуроченому до завершення будівництва нової виробничої площадки на Закарпатті. »

Павло Розенко: У 2018 році соцстандарти зростатимуть вищими темпами, ніж інфляція
09.01.2018

Одним із пріоритетних завдань Державного бюджету на 2018 рік є забезпечення зростання соціальних стандартів вищими темпами, ніж інфляція. »

Вітання в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату)
29.12.2017

Шановні колеги та соціальні партнери! Прийміть найщиріші вітання з чудовими святами - Новим роком і Різдвом Христовим! »

Вітання Голови правління Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття
29.12.2017

Шановний працівники державної служби зайнятості! від іменні правління Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України
на випадок безробіття щиро вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! »

Державна служба зайнятості провела нараду за підсумками діяльності протягом 2017 року
26.12.2017

Сьогодні, 26 грудня, в Києві відбулася підсумкова нарада державної служби зайнятості під головуванням в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерія Ярошенка "Про підведення підсумків діяльності за 11 місяців 2017 року та визначення пріоритетних напрямків реформування державної служби зайнятості". Нарада відбувалась за участі Голови Правління Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття Ореста Лотоцького, заступників Голови Держслужби зайнятості Романа Кригана та Юлії Жовтяк. »

Директором Чернівецького обласного центру зайнятості призначено Любов Кожолянко
26.12.2017

У Чернівцях заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Роман Криган представив нового директора Чернівецького обласного центру зайнятості. Ним стала Любов Кожолянко, яка до цього з березня місяця виконувала обов'язки директора центру. »

Шановні працівники державної служби зайнятості та соціальні партнери!
21.12.2017

Привітання в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) з нагоди 27-ої річниці створення державної служби зайнятості! »

Служба зайнятості Миколаївщини відкрила інформаційно-сервісний центр "КОНСАЛТИНГ"
20.12.2017

У Миколаєві обласна служба зайнятості відкрила віртуальний інформаційно-сервісний центр "КОНСАЛТИНГ". Відтепер, кожен бажаючий з усієї області може отримати фахову консультацію у зручний для нього спосіб - телефоном, повідомленням на Viber або Skype-зв'язком та навіть через QR-код. »

Ректором Інституту підготовки кадрів держслужби зайнятості України обрано Радмилу Войтович
20.12.2017

На підставі Протоколу засідання виборчої комісії з виборів керівника вищого навчального закладу від 19 грудня 2017 року № 7 більше 50 відсотків голосів осіб, які мали право брати участь у виборах ректора Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України, а саме 82,5 відсотки, набрала ВОЙТОВИЧ Радмила Василівна. »

Проект "ТЕАМ" Національної асамблеї людей з інвалідністю за підтримки служби зайнятості охопив понад 2000 осіб з інвалідністю
20.12.2017

Протягом 2016-2017 року за участі Служби зайнятості Всеукраїнське громадське об'єднання "Національна Асамблея інвалідів України" реалізовувало Міжнародний проект "Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації" (скорочено від англійської - ТЕАМ). »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати