27 лютого 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна

Що нового
У Держслужбі зайнятості обговорили питання реформи ЦПТО
27.02.2017

На базі Інституту підготовки кадрів ДСЗ стартував дводенний семінар для директорів центрів професійно-технічної освіти ДСЗ "Основні напрями організації діяльності ЦПТО ДСЗ в контексті реформування державної служби зайнятості". »

За два перші місяці 2017 року в Україні стало на 50 тис. більше підприємців - В. Гройсман
24.02.2017

З початку року в Україні зареєстровано більше 50 тис. нових підприємців. Такі дані озвучив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування із журналістами на ПАТ "ФЕД" у Харкові. »

Історія успіху: Як захисник Донецького аеропорту відкрив власну справу на Чернігівщині
22.02.2017

Вже майже рік, як демобілізований учасник АТО, колишній безробітний з Чернігівщини Ігор Кий веде власний бізнес. »

Державна служба зайнятості: кількість безробітних зменшилася на 16%
21.02.2017

Станом на 1 лютого 2017 року порівняно з відповідною датою минулого року кількість безробітних становила 429 тис. та зменшилася на 16%. Кількість осіб, які отримують допомогу по безробіттю, скоротилася на 15% (до 351 тис. осіб). »

Безробітних Чернігівщини навчать аграрній справі в Сумському центрі профтехосвіти ДСЗ
21.02.2017

Цього року на замовлення аграріїв Чернігівщини протягом лютого-березня буде підготовлено більше ста осіб. »

Павло Розенко: Підвищення мінімальної заробітної плати не вплинуло на рівень безробіття в країні
17.02.2017

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко в ефірі телеканалу «112 Україна».  »

УВКБ ООН та Служба зайнятості обговорили можливості вирішення проблем із робочими місцями на прифронтових територіях
17.02.2017

Група експертів Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) провела робочу зустріч із керівництвом Державної служби зайнятості в рамках проведення оцінки потреб з економічного відновлення східних районів України, що постраждали внаслідок конфлікту. В рамках зустрічі обговорювалась можливість розробки нових проектів та співпраці у напрямку створення нових робочих місць.  »

Постанова КМУ від 27 травня 2013 року №437 "Питання видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства" (зі змінами)
17.02.2017
ПЕРЕЛІК суб'єктів господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та суб'єктів господарювання, які здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців
17.02.2017
Держслужба зайнятості долучилася до обговорення Стратегії малого та середнього підприємництва в Україні
14.02.2017

В Інституті підготовки кадрів Державної служби зайнятості відбулося обговорення Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва в Україні за участі заступника Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергія Кравченка та заступника Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Юлії Жовтяк. »

У Рівному обговорили можливості оперативного інформування населення про профнавчання
13.02.2017

8 лютого на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ відбулася семінар - нарада представників ДСЗ(ЦА), представників Рівненського ОЦЗ та директорів центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за участі заступника Голови Держслужби зайнятості (Центрального апарату) Юлії Жовтяк.  »

Підвищення мінімальної заробітної плати не вплине на кількість безробітних
10.02.2017

Побоювання з приводу того, що підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн потягне за собою хвилю скорочень - не справджуються. Такі дані демонструє статистика Державної служби зайнятості та підтверджують дослідження найбільших приватних компаній з працевлаштування. Про це заявив в.о. Голови Державної Служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко.  »

В Україні існує проблема із недобросовісними посередниками при працевлаштуванні укрїнців за кордон і вона має бути вирішена - Валерій Ярошенко
10.02.2017

Все більше українців, які їдуть працювати за кордон зіштовхуються з недобросовісними посередниками на ринку праці, з тяжкими умовами праці та відсутністю будь-яких гарантій. Тому необхідно якомога швидше навести врегулювати ситуацію із роботою посередників на ринку праці, які допомагають працевлаштовуватись за кордон. »

«Безробіття в молодому віці – дрібниця чи вирок?»
09.02.2017

Саме на таку тему сьогодні спілкувалися учасники зібрання, під час якого обговорювалися результати дослідження «Вплив безробіття у молодому віці на подальше життя». Головним спікером даного заходу виступив заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко.  »

Резюме та актуальні вакансії Житомирщини доступні відтепер на сайті міста "0412.ua"
09.02.2017

Усі актуальні вакансії та склад шукачів роботи Житомирської області щодня оновлюватимуться на офіційному сайті міста "0412.ua". Про це стало відомо під час робочої зустрічі директора Житомирського обласного центру занятості Галини Корінної і редактора сайту Ванди Вітковської.  »

Служба зайнятості обговорили з ПРООН питання покращення соціального становища в Україні
08.02.2017

Сьогодні, 08 лютого, відбулася робоча зустріч заступника Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергія Кравченка з міжнародним консультантом з питань оцінки результатів програми ПРООН Вєрою Дівайн. Під час зустрічі обговорені питання всесторонньої допомоги ПРООН для України, що сприятиме покращенню соціального становища в країні та підвищить рівень зайнятості населення. »

До уваги роботодавців, що застосовують працю іноземців та осіб без громадянства!
07.02.2017
Валерій Ярошенко представив нового очільника Волинської обласної служби зайнятості
07.02.2017

Сьогодні, 02 лютого, в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко представив колективу Волинського обласного центру зайнятості та керівникам міських та районних центрів зайнятості нового в.о. директора Романа Романюка.. »

Після підвищення мінімальної зарплати у країні створюються нові робочі місця, зменшилася чисельність безробітних та відбувається детінізація економіки, - нарада під головуванням Прем'єр-міністра
07.02.2017

Статистичні показники січня свідчать про позитивний вплив на економіку підвищення удвічі мінімальної заробітної плати до 3200 грн: у січні в країні було створено 28 тис нових підприємств, на 16% зменшилася чисельність безробітних та відбувається детінізація економіки. »

Забезпечення молоді роботою стримає міграційні процеси робочої сили
06.02.2017

Про міграційні настрої сучасної молоді, причини, тенденції та загрози для України говорили учасники круглого столу-дискусії "Міграція молоді: загрози або шанси?", ініціатором якого став директор українсько-ізраїльського Інституту стратегічних досліджень ім. Голди Меїр Альберт Фельдман. Учасником заходу та одним із експертів з даного питання виступив заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко. »

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати