24 сiчня 2018
На головну Що нового? Державний центр зайнятості інформує Карта порталу
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Кримський центр професійно-технічної освіти

Цікаві напрями підготовки фахівців
 
05.02.2014  |  Кримський центр професійно-технічної освіти версія для друку
Цікаві напрями підготовки фахівців

4 лютого в Кримському центрі професійно-технічної освіти державної служби занятості завершила навчання група слухачів за напрямком «Основи економіки (підприємницька діяльність)».

В сучасних умовах бурхливого розвитку ринкових відносин, відкривається чимала кількість невеличких підприємств, що, безумовно, вимагає своєчасної підготовки кваліфікованих фахівців для задоволення попиту. Щоб забезпечити ринок праці кваліфікованими працівниками в цієї галузи Кримський центр займається підготовкою таких фахівців.

Курси «Основи економіки (підприємницької діяльності)» призначені для слухачів, які бажають отримати нові знання, привабливу та творчу професію, зробити успішну професійну кар'єру, добитися визнання і пошани і зробити новий вагомий внесок в сфері розвитку цікавих підприємств.

Навчання на курсах складається з теоретичних і практичних занять з використанням сучасних методів дій, методичних матеріалів тощо. А висококваліфіковані викладачі діляться з слухачами секретами професійної діяльності.

Навчання слухачів проходили в умовах, максимально наближених до умов роботи на сучасному підприємстві. Всі слухачі, які навчалися на курсах, придбали навички і знання з основ організаційної, фінансової та юридичної роботи підприємств з метою упевненого впровадження їх до практичної роботи на ринку праці.