19 сiчня 2018
На головну Що нового? Державний центр зайнятості інформує Карта порталу
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

На допомогу молоді
 
28.02.2014  |  Красногвардійський РЦЗ версія для друку
На допомогу молоді

Днями в Красногвардійському районному центрі зайнятості пройшла робоча зустріч з представники Управління освіти, молоді та спорту Красногвардійської РДА. Основні питання, які розглядалися під час зустрічі – укладення договору про співпрацю з проведення спільних заходів спрямованих на працевлаштування неповнолітніх, на виконання Закону «Про зайнятість населення» та «Про охорону дитинства».

Пріоритетним напрямком спільної діяльності визначено формування свідомого ставлення учнівської молоді до вибору сфери професійної діяльності. Розроблено план діяльності на 2014 рік по тісній взаємодії в питаннях професійної орієнтації молоді. До плану включили проведення конкурсу агітбригад за актуальними професіями під девізом «Живи і працюй в сільському Криму», який є одним з інструментів інформування молоді про професії та популяризації робітничих напрямків. Також до плану включили проведення профорієнтаційної роботи з дітьми під час їх перебування на літніх дитячих майданчиках при загальноосвітніх школах та проведення місячника з профорієнтації «Сто доріг - одна твоя».

Учасники заходу подякували соціальним партнерам за підтримку при наданні практичної допомоги, готовність до спільних дій в реалізації профорієнтаційних проектів.