22 сiчня 2018
На головну Що нового? Державний центр зайнятості інформує Карта порталу
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Презентація навчального закладу
 
13.03.2014  |  Ленінський РЦЗ версія для друку
Презентація навчального закладу

Нещодавно спеціалісти Ленінського районного центру зайнятості організували для безробітних презентацію «Ленінського ПТУ сфери обслуговування та транспорту». В заході взяли участь 36 безробітних, які відвідали училище.

Представляла навчальний заклад заступник директора А.А. Алєксеєва, вона коротко ознайомила присутніх з історією та діяльністю навчального закладу, переліком професій за якими готують в училищі та матеріально-технічною базою.

Методисти ПТУ СОТ розповіли про умови вступу до училища та умови навчання учнів. Викладачі акцентували увагу учасників заходу, що основною концепцією організації навчальної роботи в училищі є оновлення змісту професійної освіти, пошук і творче впровадження в педагогічну практику інноваційних освітніх технологій та методик. Навчально-виробничий процес в училищі спрямований на розширення можливостей професійної самореалізації особистості, забезпечення загальнокультурної та професійної підготовки учнів, підвищення їх конкурентоспроможності на сучасному ринку праці. З цією метою створенні умови для більшої мобільності випускників на ринку праці підготовка кваліфікованих робітників здійснюється за інтегрованими професіями. Кожен випускник за час навчання отримує дві і навіть три професії. Безробітні переглянули відеофільм про організацію навчального процесу в ПТУ та проходження практики на підприємствах регіону.

Спеціаліст центру зайнятості О.В. Казанцева розповіла про організацію професійного навчання за направленням центру зайнятості, можливість отримання ваучера для проходження профпідготовки та перепідготовки в будь - якому навчальному закладі, у тому числі і в Ленінському ПТУ СОТ. Потім ознайомила ситуацією на ринку праці в Ленінському районі та перспективи працевлаштування після закінчення даного навчального закладу.

Презентація пройшла в дружній, доброзичливій атмосфері. Учасників зацікавили умови вступу до ПТУ сфери обслуговування та транспорту за направленням центру зайнятості.