23 сiчня 2018
На головну Що нового? Державний центр зайнятості інформує Карта порталу
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Тим, хто шукає роботу

Роботу знаходить той, хто її активно шукає
 
19.03.2014  |  Алуштинський МЦЗ версія для друку
Роботу знаходить той, хто її активно шукає

З метою формування у безробітних впевненості, що завдяки власній наполегливості та допомозі фахівців служби зайнятості можна знайти роботу, центр зайнятості постійно проводить інформаційні заходи для безробітних. Так, 18 березня 2014 року о 10 та 12 годині в Алуштинському міському центрі зайнятості відбулись семінари з техніки пошуку роботи „Використовуй власний досвід” (2 сесія). В семінарах взяли участь 50 безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості від 2 до 5 тижнів.

Мета семінару: формування навичок складання резюме і його ефективного  використання з метою пошуку роботи. Учасники заходу ознайомились із ситуацією на ринку праці, основними джерелами пошуку вакансій та обговорили особливості працевлаштування в сучасних умовах.

Головний спеціаліст центру зайнятості з профорієнтаційної роботи Ольга Донська розповіла про поняття підходящої роботи, намагаючись розширити уявлення безробітних про прийнятну роботу, джерела пошуку вакансій, які раніше не використовувалися. Обговорили їх переваги та недоліки з урахуванням нових поглядів на прийнятну роботу. Оцінили відповідність власних вимог до реалій сучасного ринку праці. У безробітних формувався новий погляд на свої професійні якості, поглиблений пошук вмінь та навичок, які до цього часу не бралися до уваги. Зверталась увага на техніку ведення співбесіди з роботодавцем: збір інформації про ПОУ, необхідні документи, зовнішній вигляд, планування відповідей на можливі запитання роботодавця, поведінка претендента на вакантне робоче місце під час співбесіди.

На завершення перейшли до практичних заходів, а саме: складання резюме та написання ділових листів, складання плану подальших дій з урахуванням отриманих знань та набутих навичок. Кожний учасник семінару підготував макет власного резюме, склав план подальших дій щодо пошуку роботи.