24 сiчня 2018
На головну Що нового? Державний центр зайнятості інформує Карта порталу
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Навчання завжди актуально
 
19.03.2014  |  Керченський МЦЗ версія для друку
Навчання завжди актуально

19 березня в Керченському міському центрі зайнятості відбувся семінар «Презентація навчального закладу». Метою цього заходу є надання безробітним інформації про сутність професійного навчання в Кримському центрі державної служби зайнятості і мотивація клієнтів служби зайнятості до здобуття актуальних на ринку праці професій заради прискорення працевлаштування безробітних. Зважаючи на постійні зміни у науці і техніці, здобуті раніше знання втрачають свою актуальність, у наслідок знижується професійна компетентність особи. Одними з важливих характеристик робочої сили на ринку праці є здатність і готовність працівника за необхідності не лише підвищити власну кваліфікацію, а й при необхідності опанувати новою професією.

Спеціаліст з організації професійного навчання Керченського міського центру зайнятості Тетяна Яшонкова ознайомила безробітних громадян з перспективами розвитку професій в регіоні, перевагами здобуття нової професії за сприянням служби зайнятості. Надала інформацію щодо вимог роботодавців до робітників.

Безробітні ознайомились з переліком професій, за якими організовується професійне навчання на поточний місяць. Учасники семінару зацікавилися можливістю проходження професійного навчання за такими професіями: матрос-рятівник, слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник.

Багаточисленні питання аудиторії підтверджують актуальність даної теми семінару.