20 сiчня 2018
На головну Що нового? Державний центр зайнятості інформує Карта порталу
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню

Служба зайнятості - людям з інвалідністю

Надання соціальних послуг особам з обмеженими фізичними можливостями в центрах зайнятості Автономної Республіки Крим
14.03.2014

З початку року скористались послугами сприяння служби зайнятості регіону - 616 осіб з інвалідністю »

Піклуємось про осіб з особливими потребами
28.02.2014

В умовах сьогодення особливого значення набуває проблема працевлаштування інвалідів. Громадянам з обмеженими фізичними можливостями важко конкурувати на ринку праці в сучасних економічних умовах »

Особам з обмеженими фізичними можливостями
18.02.2014

Служба зайнятості Криму відповідно до законів України "Про зайнятість населення" та "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" сприяє трудовій реабілітації та працевлаштуванню громадян з особливими потребами з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) на вільні та новостворені або пристосовані для них робочі місця, заявлені підприємствами »

Соціальний захист осіб з інвалідністю
28.01.2014

Ялтинський міський центр зайнятості сприяє працевлаштуванню громадян з інвалідністю з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії на вільні та новостворені, або пристосовані для них робочі місця, заявлені підприємствами »

Служба зайнятості особам з особливими потребами
14.01.2014

Зазвичай і пересічному громадянину знайти роботу та працевлаштуватися складно, а людині з особливими потребами зробити це ще складніше »

Надання послуг особам з особливими потребами
11.12.2013

У роботі з клієнтами з особливими потребами служба зайнятості ставить за мету, підвищити рівень поінформованості і адаптації таких людей до ефективної зайнятості »

Всі різні, всі рівні
06.12.2013

В Криму на сьогоднішній день проживає близько 120 тис. людей з обмеженими можливостями. З якими проблемами стикаються люди даної категорії, які професії вони обирають для себе і на які підприємства їх готові взяти з радістю, виплачувати гідну зарплату і враховувати їхні особливі потреби? Саме ці питання обговорювалися 05 грудня поточного року під час засідання "круглого столу": "Соціальне партнерство в питаннях інтеграції в суспільство осіб з обмеженими фізичними можливостями". Щорічно представники центру зайнятості АРК, республіканських фондів та інвалідних організацій, а також роботодавці автономії збираються для вирішення багатьох питань, що стосуються інтеграції осіб з інвалідністю в суспільство »

Інвалідність - не вирок для тих хто, хто прагне працювати
06.12.2013

В житті не повинно бути абсолютно безнадійних ситуацій, а для осіб з обмеженими фізичними можливостями особливо. Саме таку думку висловили усі учасники "круглого столу", який днями проведено у Білогірському районному центрі зайнятості до Міжнародного дня інвалідів »

Семінар для осіб з обмеженими фізичними можливостями
03.12.2013

02 грудня у Білогірському районному центрі зайнятості пройшов семінар за участю безробітних осіб з обмеженими фізичними можливостями. У роботі семінару взяли участь спеціалісти управління праці і соціального захисту населення Білогірської райдержадміністрації та Білогірського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді »

Обмежені фізичні можливості не обмежують право на працю
29.11.2013

Проблемам соціальної адаптації осіб з обмеженими фізичними можливостями та їх працевлаштуванню було присвячено засідання круглого столу на тему: "Обмежені фізичні можливості не обмежують право на працю", який відбувся 28 листопада в Красногвардійському районному центрі зайнятості »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »