23 сiчня 2018
На головну Що нового? Державний центр зайнятості інформує Карта порталу
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню

Тим, хто шукає роботу

Роботу знаходить той, хто її активно шукає
19.03.2014

18 березня в Алуштинському міському центрі зайнятості відбулись семінари з техніки пошуку роботи "Використовуй власний досвід" »

Угода про співпрацю
05.03.2014

З метою сприяння працевлаштуванню випускників вищих навчальних закладів в Університеті економіки та управління у лютому поточного року спеціалісти Сімферопольського міського центру зайнятості для студентів провели 2 семінари з техніки пошуку роботи »

День відкритих дверей у Совєтському районному центрі зайнятості
24.02.2014

20 лютого у Совєтському районному центрі зайнятості відбувся "День відкритих дверей", присвячений Всесвітньому Дню соціальної справедливості »

Пошук роботи починається з семінарів
19.02.2014

19 лютого в Ялтинському міському центрі зайнятості відбувся профінформаційний семінар з техніки пошуку роботи в якому взяли участь 10 безробітних »

Презентація військових професії для молоді Керчі
18.02.2014

Нещодавно в Керченському міському центрі зайнятості відбувся семінар для безробітної молоді. Захід проводився з метою орієнтації даної категорії громадян на військові професії, які є актуальними на ринку праці Керчі »

До уваги студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів
12.02.2014

Відповідно статті 29 Закону України "Про зайнятість населення", та Постанови КМУ від 16 січня 2013р. № 20 "Порядок укладення договору про стажування студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів на підприємствах, в установах та організаціях", службою зайнятості АР Крим була організована робота з анкетування підприємств, установ та організацій »

Удосконалюємо методи пошуку роботи
04.02.2014

4 лютого в Джанкойському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар з техніки пошуку роботи "Третя сесія. Удосконалюй методи пошуку роботи". У заході взяли участь 13 безробітних »

Тимчасова зайнятість - додаткове джерело доходів для безробітних
27.01.2014

Важливим напрямком роботи служби зайнятості є організація роботи з тимчасової зайнятості безробітних. 24 січня в Білогірському центрі пройшов семінар на тему: "Послуги служби зайнятості: організація громадських та робіт тимчасового характеру та стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць, завдання та перспективи на 2014 рік" »

Як працевлаштуватися з маленькими дітьми
20.01.2014

Відправляючись на співбесіду до потенційного роботодавця, молода мама, скоріш за все, почуває себе не зовсім впевнено. І ця непевність містичним чином передається роботодавцю. Але повинно бути зовсім навпаки! »

Якісні знання та навички - основа працевлаштування
10.12.2013

Днями у філії Кіровського РЦЗ у м. Старий Крим відбувся семінар з презентації Кримського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »