23 лютого 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _ YOUTUBE
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Топ-новини
Шановні роботодавці, звертаємо Вашу увагу!
З 07.02.2017 р. Наказом Міністерства соціальної політики від 05.12.2016 р. №1476, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 р. за №1726/29856, внесені зміни до наказу Мінсоцполітики України від 31 травня 2013 р. №316 "Про затвердження форми звітності №3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" та Порядку її подання »
Служба зайнятості запустила "електронну чергу" для реєстрації безробітних
З січня 2017 року Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України »
Увага! Оголошення!
З 21.12.2016 року розпочнеться процедура ліквідації районних центрів зайнятості м. Дніпро: Лівобережного, Бабушкінського, Соборного (колишній Жовтневий), Центрального (колишній Кіровський) та Новокодацького (колишній Ленінський), шляхом приєднання до Дніпровського міського центру зайнятості »
Ізраїльський ринок праці для українських фахівців
16 листопада 2016 року Верховною Радою ухвалено Закон України "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль" »
Діяльність ОЦЗ
Спільна робота служби зайнятості та МСЕК задля активної трудової діяльності інвалідів
22.02.2017
Під час підсумкової наради "Актуальні питання спільних форм роботи КЗ "Обласний клінічний центр медико-соціальної експертизи" Дніпропетровської обласної ради" зі службою зайнятості" фахівці обласного центру зайнятості розповіли, що використовуючи сучасні інформаційні технології, служба зайнятості реалізує нові інструменти для прискорення працевлаштування осіб з інвалідністю »
ЗА СПРИЯННЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ПАТ "ДНІПРОАЗОТ" НА 100% УКОМПЛЕКТОВАНО КАДРАМИ
21.02.2017
Протягом 2016 року із 338 вакантних посад на підприємстві 325 - були укомплектовані завдяки службі зайнятості, а вже з початку 2017 року кадрова потреба роботодавця була задоволена на 100 %. Про це йшла мова під час робочої зустрічі директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторії Кузнецової з начальником відділу кадрів та навчання персоналу одного з провідних підприємств України - ПАТ "ДНІПРОАЗОТ" Олександром Івінським »
В "арсеналі" Служби зайнятості є кадри для кожного роботодавця
17.02.2017
Пройшла робоча зустріч директора Дніпропетровського ОЦЗ Вікторії Кузнецової з генеральним директором ТОВ "Науково-виробниче об'єднання НЕСТА" Бориславом Нетак. Основний меседж зустрічі - перспективи розвитку соціального партнерства центру зайнятості з підприємством в укомплектуванні кадрами та зміцненні трудового потенціалу підприємства за рахунок організації профнавчання, у т.ч. за дуальною формою »
Корисно шукачам роботи
Соціальні мережі на допомогу в пошуку роботи
22.02.2017
В рамках проекту "ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог", що впроваджується в Дніпропетровській області ГО "Жіночий інформаційно-координаційний центр", на базі інформаційно-консультаційного центру Кам'янського міського центру зайнятості пройшов семінар з комп'ютерної грамотності "Робота у Facebook" для безробітних та вимушених переселенців »
Безробіття - соціально-економічне явище
21.02.2017
В рамках співпраці з Томаківським районним відділом Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції фахівці Томаківського районного центру зайнятості провели семінар з питань зайнятості для умовно засуджених правопорушників »
Каталог послуг
Безробітних запрошують працювати на сучасному обладнанні
17.02.2017
Марганецький міський центр зайнятості провів "День відкритих дверей" на ТОВ "Інтерфом-М", де безробітним запропонували працевлаштування за посадами автоматник на вузлов'язальних та навивальних автоматах та верстатах »
Гарантоване працевлаштування після стажування на підприємстві
13.02.2017
У фізичної-особи підприємця, який працює у сфері пасажирських перевезень у м. Павлоград та Павлоградському районі, фахівці міськрайонного центру зайнятості провели День відкритих дверей. Результат - гарантоване працевлаштування безробітних після проходження стажування безпосередньо у приватного підприємця »
Новини
Випускникам Апостолівського району розтлумачили що таке "корупція"
21.02.2017
Фахівці Апостолівського районного центру провели інформаційний захід для учнів 11 класів шкіл району, де розповіли школярам про таке явище як корупція, її види і прояви, інформували про основні поняття Закону "Про запобігання корупції", органи, які створені для боротьби з корупцією »
Підвищуємо компетентність по наданню послуг з психосоціальної підтримки
21.02.2017
Фахівці обласної служби зайнятості взяли участь у 2 модулі навчального курсу з розвитку потенціалу для надання психосоціальної підтримки громадян, що провели експерти з Товариства Психологічної Підтримки у м. Загребі за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ »
Співпраця заради зайнятості мешканців міста
20.02.2017
Під час робочої зустрічі директора Дніпровського міського центру зайнятості Юрія Ніколаєва, директора Новокодацького районного центру зайнятості Дніпра Людмили Шмідт з директором департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Людмилою Козловською були обговорені плани подальшої взаємодії задля підвищення рівня зайнятості у місті »
Вибір професії
У світі безліч професій, одна з них - твоя
20.02.2017
У рамках акції "Випускник", учні шкіл Кам'янського дізналися, що у Дніпродзержинському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів можна здобути професії: торгівельного напрямку, комп'ютерних технологій у сфері обслуговування, кондитерського мистецтва, кулінарного профілю та інші »
Школярі Дніпра ознайомились із "секретами роботи" металургійного гіганта міста
14.02.2017
Учні 9 класу середньої загальноосвітньої школи №26 Дніпра взяли участь у професіографічній екскурсії на одне з потужних підприємств міста - Дніпропетровський металургійний завод ім. Комінтерну, де вони дізналися про існування робітничих династій на заводі, які сягають від 250 до 270 років »
Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти
Урок виробничого навчання - екскурсія на виробництво
13.02.2017
3 лютого 2017 року слухачі групи 09/16-ЕГЗ, які проходять навчання в Центрі за професією Електрогазозварник разом з майстром виробничого навчання Жмуріним Д.А. та викладачем спецдисциплін Чайкою І.І. провели незвичайний урок виробничого навчання - екскурсію на завод Інтерпайп Сталь »
Служба зайнятості особам з особливими потребами
"Вихід можна знайти з будь-якої ситуації…"
10.02.2017
говорить колишня безробітна Ірина, інвалід 3-ї групи. Звернувшись у січні 2017 року за допомогою до Тернівського районного центру зайнятості Кривого Рогу, їй запропонували роботу відповідно до рекомендацій Індивідуальної програми реабілітації - цього ж місяця Ірина була працевлаштована до Індустріального коледжу Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет" на посаду - секретар-друкарка »
Огляд ЗМІ
Семінар - навчання з роботодавцями
21.02.2017
15 лютого 2017 року за ініціативи Правобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі разом з Новокодацьким районним центром зайнятості в м. Дніпрі проведений семінар - нарада для керівників підприємств міста з питання дотримання законодавства в частині нарахування мінімальної заробітної плати не менше 3200грн. На семінарі були присутні представники 15 підприємств міста »
"Міфи" щодо державної служби зайнятості
Незважаючи на те, що в Україні реально збільшується безробіття, певна частина громадян, які залишились без роботи, та роботодавці, які шукають працівників, не поспішають звертатися за допомогою до Державної служби зайнятості, послуговуючись міфами про неї. А чи відповідають ці міфи дійсності – зараз перевіримо  »
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ (ВІДЕОРОЛИК)
За допомогою у пошуку роботи чи підборі кадрів звертайтесь до державної служби зайнятості
Інформація для громадян, які прибули з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі.
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі. Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування  »
АНОНСИ ПОДІЙ
20.02.2017
До уваги!
Графік прийому роботодавців та громадян з питань оформлення дозволів на працевлаштування іноземним громадянам та особам без громадянства  »
До уваги громадян! З метою запобігання проявам корупції у сфері діяльності Державної служби зайнятості інформуємо громадян про реквізити Відділу запобігання корупції Державної служби зайнятості (Центрального апарату)  »
Повідомлення
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості  »
Знайди роботу
Вакансії по місту та області
17.02.2017
17.02.2017
16.02.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості
Місцеві центри та бюро правової допомоги на території Дніпропетровської області
Опитування
Які причини можуть перешкодити Вам працювати за отриманою спеціальністю?
Низька з/п
Непрестижність професії в суспільстві
Відсутність можливості працевлаштування за спеціальністю
Розчарування в отриманій спеціальності за час навчання
Інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати