22 червня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _ YOUTUBE
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Топ-новини
Як знайти роботу демобілізованим учасникам АТО
До уваги демобілізованих учасників АТО! У центрах зайнятості Дніпропетровщини Вам допоможуть: знайти роботу - тимчасову або постійну; взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру; пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію; отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття »
Шановні роботодавці, звертаємо Вашу увагу!
З 07.02.2017 р. Наказом Міністерства соціальної політики від 05.12.2016 р. №1476, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 р. за №1726/29856, внесені зміни до наказу Мінсоцполітики України від 31 травня 2013 р. №316 "Про затвердження форми звітності №3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" та Порядку її подання »
Служба зайнятості запустила "електронну чергу" для реєстрації безробітних
З січня 2017 року Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України »
Діяльність ОCЗ
На ярмарку вакансій у Дніпрі пропонували роботу із заробітною платою від 7 до 13 тисяч гривень
22.06.2017
22 червня 2017 року у приміщенні Центральної міської бібліотеки Дніпропетровська обласна служба зайнятості провела ярмарок вакансій для молоді та соціально незахищених верств населення, насамперед з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній діяльності. У результаті заходу кожен другий відвідувач ярмарку вакансій виявив зацікавленість та бажання продовжити діалог з майбутнім роботодавцем »
Відтепер військові частини Нацгвардії поповняться кадрами з числа безробітних
21.06.2017
20 червня 2017 року між Дніпропетровським обласним центром зайнятості та військовою частиною 3036 Центрального оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України підписано двосторонню угоду про спільну діяльність, відповідно до якої шукачів роботи Дніпропетровщини інформуватимуть щодо наявності вакантних посад у військовій частині та перспектив укладання контракту для проходження військової служби »
Власна справа
"Завдяки службі зайнятості я маю все, про що мріяла…"
22.06.2017
Так говорить Марія Л., яка залившись без роботи, за допомогою звернулась до служби зайнятості. Жінка здобула впевненість у власних силах, пройшла навчання, склала бізнес-план та успішно його захистила. Отримавши одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та маючи досвід в освітній галузі, пані Марія відкрила творчу студію "Кольорові гамаші" »
Новини
На Софіївщини знають, як вирішити проблемні питання ВПО та АТО
22.06.2017
Представники обласної влади, органів місцевого самоврядування, Софіївського районного центру зайнятості, благодійних фондів та громадських організацій проаналізували основні проблемні питання, що виникають у внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО, обговорили шляхи їх вирішення та розробили рекомендації щодо максимальної співпраці під час засідання круглого столу у Софіївській районній державній адміністрації »
Одночасно молодь, громадяни, роботодавці Роздорів отримали консультації від служби зайнятості
21.06.2017
За один день фахівці Синельниківського міськрайонного центру зайнятості організували та провели ряд виїзних заходів для мешканців Роздорської селищної об'єднаної територіальної громади з використанням мобільного центру професійної орієнтації: семінар для населення "Служба зайнятості - працівникам села", інтерактивний захід для учнів Роздорської школи, які відпочивають в літньому пришкільному таборі "Розповідаємо про робітничі професії", семінар для роботодавців "Форми та методи взаємодії об'єднаної територіальної громади з центром зайнятості" »
Завдяки службі зайнятості Васильківський лісгосп укомплектовано кадрами
20.06.2017
Про це повідомила директор Васильківського районного центру зайнятості Ірина Куценко під час Дня відкритих дверей Державного Підприємства "Васильківське лісове господарство" »
Корисно шукачам роботи
Третину учасників ярмарку вакансій запросили на роботу до Нацгвардії України
22.06.2017
Дізнавшись про порядок проходження та переваги військової служби за контрактом у Національній гвардії України на ярмарку вакансій у Дніпровському районному центрі зайнятості, 11 безробітних, у т.ч. демобілізованих учасників АТО, запросили відвідати відділення кадрів військової частини №3036 для вирішення питання працевлаштування »
Безробітним пропонували стати військовими контрактниками
21.06.2017
Про можливість укладання контракту для проходження військової служби у підрозділах Центрального оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України та актуальні вакантні посади розповіли безробітним на ярмарку вакансій, що відбувся у Софіївському районному центрі зайнятості »
Вибір професії
Вихованці пришкільного табору "Сонечко" крокували "стежинкою професій"
22.06.2017
З використанням мобільного центру професійної орієнтації фахівці Кам'янського міського центру зайнятості провели традиційну виїзну акцію у пришкільному оздоровчому таборі, де відпочивальники відгадували загадки про сучасні професії, змагалися в естафетах та конкурсах »
"Літо - корисна пора для отримання нових знань"
22.06.2017
Під таким гаслом фахівці Першотравенського міського центру зайнятості провели профорієнтаційний захід у пришкільних таборах, у результаті якого школярі переконались, що пізнавати цікавий та різнобарвний світ професій не лише корисно, але й цікаво та весело »
Маленьким Синельниківцям розповіли про робітничі професії
21.06.2017
У літньому таборі відпочинку, що на базі Первомайського навчально-виховного комплексу, учням 5-8 класів фахівці Синельниківського міськрайонного центру зайнятості розповіли "секрети" таких робітничих професій, як: "Кухар", "Штукатур", "Слюсар", "Бухгалтер", "Лікар", "Кравець", а також допомогли маленьким "фахівцям" намалювати свою майбутню професію »
Результати співпраці
Служба зайнятості майже на 100% укомплектувала підприємство Верхньодніпровська ТОВ "Дінат-С"
21.06.2017
Автотранспортне підприємство ТОВ "Дінат-С" тісно співпрацює з Верхньодніпровським районним центром зайнятості та активно користується послугами служби зайнятості, зокрема: роботи тимчасового характеру та стажування. Із 43 поданих вакансій за сприяння служби зайнятості укомплектовані 36, а 1 випускник отримав своє перше робоче місце на підприємстві »
26 років: працюємо для людей
Щира вдячність
20.06.2017
Громадська організація "Центр зайнятості Вільних людей" висловлює щиру вдячність за співпрацю та участь фахівців Дніпропетровського обласного центру зайнятості у профорієнтаційному заході для молоді та ВПО - День кар'єри Profit Day 2017. Завдяки підтримці спеціалістів ОЦЗ більшість присутніх змогли пройти профорієнтаційне тестування »
Огляд ЗМІ
Близько 10 тисяч учнів шкіл Дніпропетровщини стали учасниками квесту "Я - PROFІ"
22.06.2017
В рамках профорієнтаційного проекту гри-КВЕСТ "Я - PROFІ", започаткованого Дніпропетровською ОСЗ, у загальноосвітніх навчальних закладах регіону пройшли 325 заходів, під час яких школярі складали професіограми професій, знайомились з навчальними закладами регіону, брали участь у майстер-класах презентованих професій »
"Міфи" щодо державної служби зайнятості
Незважаючи на те, що в Україні реально збільшується безробіття, певна частина громадян, які залишились без роботи, та роботодавці, які шукають працівників, не поспішають звертатися за допомогою до Державної служби зайнятості, послуговуючись міфами про неї. А чи відповідають ці міфи дійсності – зараз перевіримо  »
АНОНСИ ПОДІЙ
19.06.2017
Інформація для громадян, які прибули з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі.
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі. Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування  »
До уваги!
Графік прийому роботодавців та громадян з питань оформлення дозволів на працевлаштування іноземним громадянам та особам без громадянства  »
До уваги громадян! З метою запобігання проявам корупції у сфері діяльності Державної служби зайнятості інформуємо громадян про реквізити Відділу запобігання корупції Державної служби зайнятості (Центрального апарату)  »
Повідомлення
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості  »
Знайди роботу
Вакансії по місту та області
21.06.2017
20.06.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Соціальна інтеграція людей з інвалідністю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості
Місцеві центри та бюро правової допомоги на території Дніпропетровської області
Опитування
Що ти вкладаєш у поняття "хороша освіта". Хороша освіта - це
необхідний рівень знань, які дозволяють заробляти, почуватися впевнено та розвиватися. Не важливо, де ці знання здобувалися
"хороша" освіта закріплюється практикою. Якщо під час навчання людина уже починає займатися своєю кар'єрою без шкоди навчальному процесу, а навпаки, в рамках нього - це і є хороша освіта
диплом хорошого вишу, обов'язково вишу. Тільки вишу!
це хоч який-небудь, хоч з двійками, але диплом крутого світового ВНЗ
хороша освіта - це будь-яка освіта
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати