30 березня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _ YOUTUBE
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Топ-новини
Шановні роботодавці, звертаємо Вашу увагу!
З 07.02.2017 р. Наказом Міністерства соціальної політики від 05.12.2016 р. №1476, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 р. за №1726/29856, внесені зміни до наказу Мінсоцполітики України від 31 травня 2013 р. №316 "Про затвердження форми звітності №3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" та Порядку її подання »
Служба зайнятості запустила "електронну чергу" для реєстрації безробітних
З січня 2017 року Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України »
Анонси
Цікава робота шукає саме ВАС!
29.03.2017
30 березня 2017 року з 10-00 до 12-00 години Дніпропетровський обласний центр зайнятості проводить міський ярмарок вакансій для незайнятого населення з числа молоді та соціально незахищених верств населення міста Дніпро, що відбудеться у приміщенні Центральної міської бібліотеки за адресою: вул. Воскресенська, 23, (актова та читальна зали) »
Діяльність ОCЗ
Як правильно оформити дозвіл на працевлаштування "іноземця"?
29.03.2017
У Дніпропетровському обласному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців регіону, які використовують працю іноземців та осіб без громадянства, де обговорили зміни до Порядку видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.05.2013р № 437 »
Чи знаюся я в робітничих професіях?
27.03.2017
Понад 400 школярам правобережжя міста Дніпро презентували професійно-технічне училище №6 - майбутні випускники шкіл взяли активну участь у майстер-класах та спробували себе у ролі професійного муляра, штукатура, столяра, тесляра, лицювальника, плиточника, монтажника санітарно-технічних систем та устаткування, електромонтажника, електрогазозварника »
Новини
На роботу - за межі України
29.03.2017
Про наслідки нелегальної трудової міграції, основні ознаки порушень прав людини та відсутність будь-яких соціальних гарантій для нелегального працівника йшла мова на семінарі для безробітних, що пройшов у Жовтоводському міському центрі зайнятості за участі представників Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування »
"Дніпро-аеропорт" шукає фахівців
29.03.2017
В останній тиждень березня 2017 року у приміщенні Дніпровського районного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю представника Державної прикордонної служби України відділу прикордонної служби "Дніпро-аеропорт", де безробітним пропонували вакантні посади інспектора прикордонної служби, кінолога, фельдшера »
У Кривому Розі обговорили Проект соціальної реадаптації колишніх учасників бойових дій
28.03.2017
У Кривому Розі представники громадських та волонтерських організацій, органів місцевого самоврядування, міськрайонного центру зайнятості обговорювали питання правового супроводу, соціальної адаптації, працевлаштування та профорієнтації ветеранів АТО та формулювали пропозиції до проекту Концепції Державної цільової програми із соціальної реадаптації ветеранів АТО »
На Верхньодніпровщині безробітні отримують додатковий заробіток, а громада - благоустроєну територію
28.03.2017
Щодо необхідності безумовного виконання безстрокової кампанії по забезпеченню чистоти і порядку в місті Верхньодніпровськ та Верхньодніпровському районі, важливості та ефективності співпраці органів місцевого самоврядування зі службою зайнятості в питанні залучення безробітних до робіт з благоустрою територій, необхідності продовження таких робіт у 2017 році говорили очільники району під час наради у Верхньодніпровському райцентрі зайнятості »
Легальна робота за кордоном
27.03.2017
На базі Марганецького міського центру зайнятості спільно з агенцією праці "ІСТ-ВЕСТ ВОРК ПОЛЬЩА" та Дніпропетровською обласною польською громадою був проведений захід "Легальна робота за кордоном - це ваш життєвий шанс" для незайнятого населення міста »
Вибір професії
У просторі професій обираємо "власну"
29.03.2017
Понад 60 учнів 9 та 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Юр'ївського району приєдналися до профорієнтаційного КВЕСТу "Я-PROFI", що провели фахівці районного центру зайнятості у державному навчальному закладі "Юр'ївське професійно-технічне училище №81", де вже наступного року готуватимуть фахівців за новими професіями: перукар (модельєр), муляр, монтажник гіпсокартонних конструкцій, кондитер-тістороб »
Павлоградські учні взяли участь у скайп - конференції із професійним навчальним закладом
28.03.2017
У рамках обласного профорієнтаційного проекту "Професія поряд" Павлоградський міськрайонний центр зайнятості організував скайп-зустріч учнів 11-х класів із представниками Професійно-технічного училища №2 м. Дніпро, де вони дізналися, що навчальний заклад випускає висококваліфікованих робітників для машинобудівної та металургійної галузей, які досить швидко знаходять роботу на великих підприємствах міста Дніпро та регіону »
Корисно шукачам роботи
Колишніх військових запрошують пройти навчально-тренувальний курс "Маркетинговий менеджмент"
30.03.2017
На замовлення Верхньодніпровського об'єднаного районного військового комісаріату районний центр зайнятості провів ярмарок вакансій для укомплектування військових частин військовослужбовцями за контрактом, де шукачам роботи презентували Програму "НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців" в 2017 році, зокрема, на базі Державного вищого навчального закладу "Національний гірничий університет" за навчально-тренувальним курсом "Маркетинговий менеджмент" »
Майбутнім працівникам запропонували "попрактикуватися" прямо на виробництві
28.03.2017
На прохання ФОП Єсюніна Олександра Андрійовича, який працює у сфері пасажирських перевезень у м. Павлоград та Павлоградському районі, фахівці міськрайонного центру зайнятості організували "День відкритих дверей на підприємстві", у результаті якого троє безробітних отримали бажану роботу, а роботодавець - потрібних працівників »
Огляд ЗМІ
Skype-конференція для бажаючих служити у Державній прикордонній службі України
28.03.2017
Днями у Павлоградському МРЦЗ відбулася зустріч безробітних, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, з представником Державної прикордонної служби України В. Рейдою та фахівцями Дніпропетровського ОЦЗ. Зустріч проходила у форматі Skype-конференції »
"Міфи" щодо державної служби зайнятості
Незважаючи на те, що в Україні реально збільшується безробіття, певна частина громадян, які залишились без роботи, та роботодавці, які шукають працівників, не поспішають звертатися за допомогою до Державної служби зайнятості, послуговуючись міфами про неї. А чи відповідають ці міфи дійсності – зараз перевіримо  »
Інформація для громадян, які прибули з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі.
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі. Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування  »
АНОНСИ ПОДІЙ
29.03.2017
До уваги!
Графік прийому роботодавців та громадян з питань оформлення дозволів на працевлаштування іноземним громадянам та особам без громадянства  »
До уваги громадян! З метою запобігання проявам корупції у сфері діяльності Державної служби зайнятості інформуємо громадян про реквізити Відділу запобігання корупції Державної служби зайнятості (Центрального апарату)  »
Повідомлення
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості  »
Знайди роботу
Вакансії по місту та області
27.03.2017
24.03.2017
23.03.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості
Місцеві центри та бюро правової допомоги на території Дніпропетровської області
Опитування
Які причини можуть перешкодити Вам працювати за отриманою спеціальністю?
Низька з/п
Непрестижність професії в суспільстві
Відсутність можливості працевлаштування за спеціальністю
Розчарування в отриманій спеціальності за час навчання
Інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати