24 лютого 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _ YOUTUBE
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Топ-новини
Шановні роботодавці, звертаємо Вашу увагу!
З 07.02.2017 р. Наказом Міністерства соціальної політики від 05.12.2016 р. №1476, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 р. за №1726/29856, внесені зміни до наказу Мінсоцполітики України від 31 травня 2013 р. №316 "Про затвердження форми звітності №3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" та Порядку її подання »
Служба зайнятості запустила "електронну чергу" для реєстрації безробітних
З січня 2017 року Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України »
Увага! Оголошення!
З 21.12.2016 року розпочнеться процедура ліквідації районних центрів зайнятості м. Дніпро: Лівобережного, Бабушкінського, Соборного (колишній Жовтневий), Центрального (колишній Кіровський) та Новокодацького (колишній Ленінський), шляхом приєднання до Дніпровського міського центру зайнятості »
Ізраїльський ринок праці для українських фахівців
16 листопада 2016 року Верховною Радою ухвалено Закон України "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль" »
Результати співпраці
Васильківська районна служба зайнятості працевлаштувала 285 осіб на ТОВ "Зоря-Нив"
23.02.2017
Нещодавно відбувся День відкритих дверей на одному з ринкоутворюючих підприємств Васильківського району - ТОВ "Зоря-Нив", де безробітні дізналися про переваги працевлаштування на сучасне підприємство з високою культурою виробництва і великим потенціалом »
Корисно шукачам роботи
Відео-резюме - нове у пошуку роботи
24.02.2017
У Магдалинівському районному центрі зайнятості відбувся профконсультаційний семінар для безробітних на тему "Техніка пошуку роботи. Складання резюме", де шукачам роботи розповіли про переваги та особливості створення власного відеорезюме за допомогою фахівців служби зайнятості »
Соціальні мережі на допомогу в пошуку роботи
22.02.2017
В рамках проекту "ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог", що впроваджується в Дніпропетровській області ГО "Жіночий інформаційно-координаційний центр", на базі інформаційно-консультаційного центру Кам'янського міського центру зайнятості пройшов семінар з комп'ютерної грамотності "Робота у Facebook" для безробітних та вимушених переселенців »
Діяльність ОЦЗ
Дніпропетровська обласна служба зайнятості співпрацюватиме з Європейською Бізнес Асоціацією
23.02.2017
22 лютого 2017 року пройшла робоча зустріч заступника директора дніпропетровського обласного центру зайнятості Валерія Дудника з координатором Дніпровського офісу Європейської Бізнес Асоціації Катериною Присяжнюк, де сторони обговорили ефективні механізми підбору та оцінки персоналу, планування кадрового ресурсу підприємств, проведення спільних інформаційно - роз'яснювальних заходів з питань, що стосуються управління персоналом »
Спільна робота служби зайнятості та МСЕК задля активної трудової діяльності інвалідів
22.02.2017
Під час підсумкової наради "Актуальні питання спільних форм роботи КЗ "Обласний клінічний центр медико-соціальної експертизи" Дніпропетровської обласної ради" зі службою зайнятості" фахівці обласного центру зайнятості розповіли, що використовуючи сучасні інформаційні технології, служба зайнятості реалізує нові інструменти для прискорення працевлаштування осіб з інвалідністю »
ЗА СПРИЯННЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ПАТ "ДНІПРОАЗОТ" НА 100% УКОМПЛЕКТОВАНО КАДРАМИ
21.02.2017
Протягом 2016 року із 338 вакантних посад на підприємстві 325 - були укомплектовані завдяки службі зайнятості, а вже з початку 2017 року кадрова потреба роботодавця була задоволена на 100 %. Про це йшла мова під час робочої зустрічі директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторії Кузнецової з начальником відділу кадрів та навчання персоналу одного з провідних підприємств України - ПАТ "ДНІПРОАЗОТ" Олександром Івінським »
Новини
У П'ятихатках обговорили проблемні питання ВПО та АТО-вців
23.02.2017
20 лютого 2017 року у П'ятихатській райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу за участю радника губернатора Дніпропетровської області В'ячеслава Макарова, де представники органів влади, соціальних структур, громадськості та юридичних організацій обговорили найбільш актуальні питання, з якими стикаються ВПО та демобілізовані учасники АТО »
Служба зайнятості провела Skype-презентацію навчального закладу
23.02.2017
Для 238 учнів 9 шкіл Верхньодніпровського та Солонянського районів, міст Марганець та Покров Дніпропетровської області служба зайнятості організувала Skype-презентацію Дніпропетровського центру професійної освіти та професій, що можна тут здобути: кондитера, кухаря, офіціанта-бармена, перукаря-модельєра, кравця-закрійника, касира (в банку) »
Випускникам Апостолівського району розтлумачили що таке "корупція"
21.02.2017
Фахівці Апостолівського районного центру провели інформаційний захід для учнів 11 класів шкіл району, де розповіли школярам про таке явище як корупція, її види і прояви, інформували про основні поняття Закону "Про запобігання корупції", органи, які створені для боротьби з корупцією »
Вибір професії
Школярів ознайомили зі специфікою вже обраного професійного напрямку
24.02.2017
В рамках обласного профорієнтаційного КВЕСТу служби зайнятості "Я-PROFI" 21 та 22 лютого 2017 року 120 випускників 9-х класів загальноосвітніх шкіл міста Вільногірськ взяли участь у Дні відкритих дверей Західно-Дніпровського центру професійно-технічної освіти, де вони ознайомилися з професіями, що модна тут здобути, та перспективами працевлаштування після закінчення навчального закладу »
Каталог послуг
Безробітних запрошують працювати на сучасному обладнанні
17.02.2017
Марганецький міський центр зайнятості провів "День відкритих дверей" на ТОВ "Інтерфом-М", де безробітним запропонували працевлаштування за посадами автоматник на вузлов'язальних та навивальних автоматах та верстатах »
Огляд ЗМІ
На Дніпропетровщині успішно вирішується питання з працевлаштування громадян з інвалідністю
24.02.2017
Служба зайнятості Дніпропетровщини активно допомагає людям з особливими потребами інтегруватись у трудову діяльність »
"Міфи" щодо державної служби зайнятості
Незважаючи на те, що в Україні реально збільшується безробіття, певна частина громадян, які залишились без роботи, та роботодавці, які шукають працівників, не поспішають звертатися за допомогою до Державної служби зайнятості, послуговуючись міфами про неї. А чи відповідають ці міфи дійсності – зараз перевіримо  »
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ (ВІДЕОРОЛИК)
За допомогою у пошуку роботи чи підборі кадрів звертайтесь до державної служби зайнятості
Інформація для громадян, які прибули з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі.
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі. Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування  »
АНОНСИ ПОДІЙ
20.02.2017
До уваги!
Графік прийому роботодавців та громадян з питань оформлення дозволів на працевлаштування іноземним громадянам та особам без громадянства  »
До уваги громадян! З метою запобігання проявам корупції у сфері діяльності Державної служби зайнятості інформуємо громадян про реквізити Відділу запобігання корупції Державної служби зайнятості (Центрального апарату)  »
Повідомлення
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості  »
Знайди роботу
Вакансії по місту та області
17.02.2017
17.02.2017
16.02.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості
Місцеві центри та бюро правової допомоги на території Дніпропетровської області
Опитування
Які причини можуть перешкодити Вам працювати за отриманою спеціальністю?
Низька з/п
Непрестижність професії в суспільстві
Відсутність можливості працевлаштування за спеціальністю
Розчарування в отриманій спеціальності за час навчання
Інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати