25 травня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Топ-новини
Оголошення!
Увага!!! Головне територіальне управління юстиції інформує!!!!! На території Дніпропетровського регіону проводиться конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги »
Конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги
Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги »
Анонси
Служба зайнятості запрошує на міський ярмарок вакансій
23.05.2016
26 травня 2016 року о 10.00 годині Дніпропетровський обласний центр зайнятості проводить міський ярмарок вакансій для молоді та соціально незахищених верств населення у приміщенні Центральної міської бібліотеки за адресою вул. Воскресенська (колишня вул. Леніна), 23, 3-й поверх (лекційна та читальна зали) »
Новини
Особливості зайнятості осіб після 55 років
24.05.2016
З метою підвищення конкурентоспроможності безробітних громадян на ринку праці, підвищення активності та мотивації до зайнятості, подолання бар'єрів щодо працевлаштування у Томаківському районному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних осіб старше 55 років. По закінченню зустрічі її учасники проаналізували свої можливості та склали перспективний план дій щодо власного успішного працевлаштування »
Обговорили питання легалізації та детінізації заробітної плати
24.05.2016
За участі заступника Криворізького міського голови Костянтина Бєлікова, представників Головного управління Держпраці України у Дніпропетровській області, Криворізького південного об'єднаного управління Пенсійного фонду України у Дніпропетровській області, близько 30 представників фізичних осіб - підприємців міста у Криворізькому міському центрі зайнятості відбулось засідання круглого столу на тему: "Практичні аспекти реалізації законодавства про працю, легалізація зайнятості та детінізація заробітної плати" »
Мобільний центр зайнятості працює для жителів міста
23.05.2016
З метою ознайомлення і розширення знань громадян про можливості та соціальні послуги служби зайнятості, потреби роботодавців в кваліфікованих кадрах та перспективи працевлаштування на території району, області, України, можливість навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації за сприянням служби зайнятості фахівці Верхньодніпровського районного центру зайнятості провели виїзну акцію з використанням мобільного центру зайнятості у Верхньодніпровську »
День керівника у П'ятихатському районі
20.05.2016
У П'ятихатському районному центрі зайнятості відбувся "День керівника", де взяли участь керівництво та фахівці районної служби зайнятості. До порядку денного були внесені питання: результати роботи за період дослідної апробації Регламенту, основні напрямки роботи та результативність наданих послуг »
Вибір професії
Профорієнтаційна зустріч в інтернаті
24.05.2016
Для учнів 8-9 класів Верхньодніпровського навчально-реабілітаційного центру фахівці районної служби зайнятості провели профорієнтаційну зустріч з метою ознайомлення із сучасними вимогами ринку праці, послугами служби зайнятості, особливостями професійного самовизначення »
Знайомство з професією
19.05.2016
За ініціативи Павлоградського міськрайонного центру зайнятості відбулася професіографічна екскурсія для учнів ЗОШ №1. Діти відвідали два кондитерські цехи кондитерської фабрики "АВК" та побачили усі етапи створення цукерок; ознайомилися з напрямками робіт та перспективами розвитку виробництва, умовами праці, основними професіями на фабриці »
Каталог послуг
Робота для жінок
24.05.2016
19 травня 2016 року, в рамках співпраці фахівцями Верхньодніпровського районного центру зайнятості та ТОВ "Алфея", районна служба зайнятості організувала День відкритих дверей підприємства для шукачів роботи, які зацікавились професією швачка. Під час зустрічі безробітні дізналися історію створення підприємства; ознайомились із каталогом продукції, швацьким обладнанням, що застосовується у виробництві, розміром заробітної плати та вимогами до претендентів на роботу »
Корисно шукачам роботи
Комплектуємо Збройні Сили контрактниками
24.05.2016
Про переваги укладання контракту зі Збройними Силами України, соціальні пільги та гарантії військовослужбовцям розповіли шукачам роботи на ярмарку вакансій у Нікопольському міськрайонному центрі зайнятості »
На "Ярмарку вакансій" презентували переваги військової служби за контрактом
23.05.2016
З метою популяризації військової служби за контрактом, проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення щодо проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України об'єднання зусиль стосовно підбору контрактників з числа безробітного населення у Тернівському міському центрі зайнятості відбувся "Ярмарок вакансій" »
Служба зайнятості особам з особливими потребами
День відкритих дверей для Державного підприємства
23.05.2016
Безробітні Павлоградського району, у т.ч. особи з інвалідністю, ознайомилися з діяльністю ДП "НАУКОВО - ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ПАВЛОГРАДСЬКИЙ ХІМІЧНИЙ ЗАВОД" під час Дня відкритих дверей, організованого Павлоградською міськрайонною службою зайнятості для укомплектування підприємства кадрами та сприяння працевлаштуванню безробітних »
Діяльність ОЦЗ
Проект "Білет на роботу" - допоможе ВПО у соціальній адаптації
23.05.2016
23 травня 2016 року директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова, заступник директора ОЦЗ Раїса Малоіваненко та начальники профільних відділів ОЦЗ провели робочу зустріч з представниками Комунального підприємства "Молодіжний центр Дніпропетровщини" Дніпропетровської обласної ради". У ході спілкування була обговорена участь обласної служби зайнятості у реалізації спільного з Благодійним фондом "Я вірю в Україну" проекту "Білет на роботу" »
Конференція "Young coatings 2" у Дніпропетровську
20.05.2016
З 17 по 19 травня у Дніпропетровську проходила ІІ конференція з вирішення науково-технічних і кадрових питань лакофарбової промисловості "Young coatings 2". У зустрічі взяли участь представники Дніпропетровського обласного центру зайнятості та Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які розповіли про послуги служби зайнятості та презентували навчальний заклад - центр ПТО ДСЗ »
Мета служби зайнятості - якісний підбір персоналу та сприяння зайнятості клієнтам
20.05.2016
19 травня заступник директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Раїса Малоіваненко зустрілась із кореспондентом редакції газети "ЗОРЯ" Ольгою Гречишкіною. Під час спілкування були обговорені рівень безробіття в області, актуальні вакансії сьогодні, послуги служби зайнятості, зокрема: громадські роботи, професійне навчання; також йшла мова про співпрацю з міжнародними фондами та організаціями »
Огляд ЗМІ
Скільки потрібно вчитися, щоб стати програмістом?
23.05.2016
Кожен, хто вирішує встати на шлях розвитку в IT-сфері, задається питанням: скільки часу потрібно вчитися, щоб стати програмістом і наскільки це складно? Однозначної відповіді немає, але є формула, яка найкраще дасть уявлення про обраному шляху. Ця формула складається всього з 3 «інгредієнтів» (публікується мовою оригіналу) »
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ (ВІДЕОРОЛИК)
За допомогою у пошуку роботи чи підборі кадрів звертайтесь до державної служби зайнятості
Інформація для громадян, які прибули з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі.
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі. Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування  »
До уваги!
Графік прийому роботодавців та громадян з питань оформлення дозволів на працевлаштування іноземним громадянам та особам без громадянства  »
До уваги громадян! З метою запобігання проявам корупції у сфері діяльності Державної служби зайнятості інформуємо громадян про реквізити Відділу запобігання корупції Державної служби зайнятості (Центрального апарату)  »
Повідомлення
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості  »
Знайди роботу
Вакансії по місту та області
24.05.2016
24.05.2016
23.05.2016
23.05.2016
Запрошуємо на професійне навчання за сприяння служби зайнятості
Орієнтовний перелік груп, які планується відкрити у травні 2016 року (м. Дніпропетровськ)  »
Послуги роботодавцям
До центру зайнятості роботодавець може подавати в електронному вигляді наступні види звітності
Види послуг, які надає роботодавцям державна служба зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інтернет-портал "Труд"
Інтернет-портал "Труд"
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітайте до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості
Опитування
Як саме ви готуєтеся до співбесіди?
Шукаю інформацію про компанію
Cкладаю розповідь про себе
Готую свою промову
Продумую заздалегідь відповідь на передбачувані питання
Продумую питання, які поставлю на співбесіді
Готую одяг, який одягну на співбесіду
Інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати