25 вересня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _ YOUTUBE
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Топ-новини
Як знайти роботу демобілізованим учасникам АТО
До уваги демобілізованих учасників АТО! У центрах зайнятості Дніпропетровщини Вам допоможуть: знайти роботу - тимчасову або постійну; взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру; пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію; отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття »
Анонси
Школярі Дніпропетровщини обиратимуть професію за допомогою КВЕСТу "Я-PROFI"
Протягом вересня 2016 року - квітня 2017 року служба зайнятості Дніпропетровського регіону проводить обласний профорієнтаційний КВЕСТ "Я-PROFI" для шкільної молоді. Він полягає у виконанні п'яти поетапних навчально-пізнавальних завдань, що даються фахівцями служби зайнятості: "PROFIКОНТЕНТ", "PROFIРЕСУРС", "PROFIВИБІР", "PROFІДЕБЮТ", "PROFIПЛАН" »
Діяльність ОЦЗ
Міжнародний Фонд "Карітас України" вивчає перспективи положення ВПО на ринку праці Дніпропетровщини
23.09.2016
23 вересня 2016 року у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості пройшло глибинне інтерв'ю представника Міжнародного благодійного фонду "Карітас України" із заступником директора обласного центру зайнятості Раїсою Малоіваненко. Основні питання обговорення: особливості працевлаштування ВПО, соціальні послуги служби зайнятості вимушеним переселенцям, соціальна реінтеграція на ринок праці Дніпропетровського регіону »
Ультрасучасне міжнародне підприємство "Інбел" - активний користувач послуг служби зайнятості
20.09.2016
20 вересня 2016 року директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова та заступник директора ОЦЗ Едуард Москаленко провели робочу зустріч з керівництвом преміксного заводу "NOVACORE" ТОВ "Інбел", де підсумували досягнуті результати щодо укомплектування штату високотехнологічного підприємства, а також окреслили шляхи подальшого співробітництва задля розв'язання кадрових питань роботодавця »
Новини
Порушив законодавство про працю - сплати штраф
23.09.2016
Про дотримання законодавства в сфері працевлаштування найманих осіб, наслідки недотримання рекомендацій та відповідальність за порушення законодавства йшла мова на семінарі для роботодавців, що провела Вільногірська міська служба зайнятості за участю головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю у Дніпродзержинському регіоні Управління з питань праці ГУ Держпраці у Дніпропетровській області »
Безкоштовну правову допомогу кожному мешканцю Криничок
23.09.2016
Спільно з представниками Криничанського бюро правової допомоги фахівці районного центру зайнятості провели інформаційний семінар для безробітних осіб, де презентували діяльність та послуги бюро, у т.ч. для соціально вразливих верств населення, надали індивідуальні консультації всім бажаючим »
На зустрічі з роботодавцями - про працевлаштування безробітних
22.09.2016
У вересні місяці 2016 року директор Ленінського РЦЗ м. Дніпро Людмила Шмідт та фахівці центру зайнятості провели ряд зустрічей з керівництвом ПАТ "Дніпропетровський завод металоконструкцій ім. І.В. Бабушкіна". "Служба зайнятості - надійний партнер, здатний комплексно підходити до розв'язання кадрових проблем роботодавця", - зазначили фахівці районного центру зайнятості під час зустрічей »
Взаємодіючи з роботодавцями Криворізького району - підвищуємо рівень зайнятості населення
22.09.2016
У Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями - суб'єктами підприємницької діяльності Криворізького району на тему: "Нові стимули для роботодавців у випадку працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО" за участю соціальних партнерів »
Каталог послуг
Роботодавців стимулюють до створення нових робочих місць
23.09.2016
Нещодавно у приміщенні Нікопольського міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар з роботодавцями міста та району за участю представника Ощадбанку на тему: "Застосування Закону України "Про зайнятість населення" при працевлаштуванні неконкурентоспроможних громадян на ринку праці" »
Корисно шукачам роботи
Працевлаштовуйтесь на одну з найбільш конкурентоспроможних професій на ринку праці
23.09.2016
З метою проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення щодо проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України з початку 2016 року у Жовтоводському міському центрі зайнятості проведено 6 семінарів з орієнтації на службу в Збройних Силах України, 6 ярмарок вакансій та 10 міні-ярмарок вакансій, де взяли участь понад 350 безробітних громадян »
Результати співпраці
Ознайомились з підприємством та отримали тимчасову роботу
22.09.2016
За попередньою домовленості з керівництвом ПП "Фірма "Рубін" фахівці Верхньодніпровського районного центру зайнятості провели День відкритих дверей роботодавця, у результаті якого досягнуто домовленості про працевлаштування безробітних на тимчасові робочі місця »
Понад 160 шукачів роботи Кам'янського взяли участь у ярмарках вакансій служби зайнятості
21.09.2016
На замовлення роботодавців міста Кам'янське, що мають тимчасову потребу у кадрах, фахівці міського центру зайнятості провели серію ярмарок та міні-ярмарок вакансій, у результаті яких більше 60 безробітних були працевлаштовані »
Вибір професії
Брейн-рінг: "У світі професій"
22.09.2016
Днями до Покровського міського центру зайнятості завітали діти, які беруть участь у проекті "Інтеркрок - освітня стратегія соціалізації особистості громадянського суспільства". У заході брали участь не тільки місцеві школярі, а й делегації з Одеської області, Харкова, Вишгорода та Миколаєва. Для дітей провели екскурсію центром зайнятості та брейн-рінг "У світі професій" »
Огляд ЗМІ
Ринок праці: які професії популярні цієї осені
22.09.2016
З приходом осені багато українців почали підшукувати собі нову роботу, а студенти з новим навчальним роком - можливість побудувати кар'єру або просто підзаробити (публікується мовою оригіналу) »
Корисна інформація про субсидії!!
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ (ВІДЕОРОЛИК)
За допомогою у пошуку роботи чи підборі кадрів звертайтесь до державної служби зайнятості
АНОНСИ ПОДІЙ
19.09.2016
Інформація для громадян, які прибули з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі.
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі. Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування  »
До уваги!
Графік прийому роботодавців та громадян з питань оформлення дозволів на працевлаштування іноземним громадянам та особам без громадянства  »
До уваги громадян! З метою запобігання проявам корупції у сфері діяльності Державної служби зайнятості інформуємо громадян про реквізити Відділу запобігання корупції Державної служби зайнятості (Центрального апарату)  »
Повідомлення
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості  »
Знайди роботу
Вакансії по місту та області
23.09.2016
22.09.2016
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Місцеві центри та бюро правової допомоги на території Дніпропетровської області
Опитування
Що для Вас найбільш значимо в роботі, професії?
Творчий, цікавий характер роботи
Відповідність роботи отриманій спеціальності
Можливість отримувати високі доходи
Можливість принести людям користь
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати