30 липня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Топ-новини
Як знайти роботу демобілізованим учасникам АТО
До уваги демобілізованих учасників АТО! У центрах зайнятості Дніпропетровщини Вам допоможуть: знайти роботу - тимчасову або постійну; взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру; пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію; отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття »
Діяльність ОЦЗ
Скайп-наради - використання передових технологій у проведенні Дня керівника
29.07.2016
Дніпропетровська обласна служба зайнятості одна із перших розпочала проводити День керівника за допомогою он-лайн зв'язку. Чергові скайп-наради відбулись 28 - 29 липня з Тернівським, Жовтоводським міськими центрам зайнятості та Інгулецьким районним центром зайнятості міста Кривого Рогу. Учасники обговорювали оперативну ситуацію на ринку праці та нагальні проблеми в роботі центрів зайнятості »
На Дніпропетровщині стартує конкурс бізнес-планів серед молоді
29.07.2016
28 липня 2016 року у приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулась робоча нарада з приводу формування експертної комісії регіонального туру Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді. У зустрічі взяла участь заступник директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Раїса Малоіваненко »
Антикризовий Регламент в дії
26.07.2016
21 липня заступник Дніпропетровського обласного центру зайнятості Раїса Малоіваненко з моніторинговим візитом відвідала Васильківський районний центр зайнятості, під час якого ознайомилась з напрацюваннями та проблемними питаннями, які виникають при впровадженні антикризового Регламенту »
Новини
Триває робота мобільної групи у Кам'янську
29.07.2016
З метою надання інформації про послуги державної служби зайнятості зайнятому та незайнятому населенню фахівцями Кам'янського районного центру зайнятості було здійснено виїзд мобільної групи до транзитного містечка, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи »
Сучасна освіта для молоді - презентація навчання у ЦПТО
27.07.2016
За участю директора Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Валерія Тертишного, фахівці Лівобережного районного центру зайнятості м. Дніпро провели семінар "Молодь на ринку праці" з метою інформування молоді про можливості перенавчання та отримання нової професії в Центрі »
Соціальне партнерство - запорука стабільності на ринку праці міста
25.07.2016
На таку тему Криворізький міський центрі зайнятості провів "круглий стіл" з представниками Державної податкової інспекції, Пенсійного фонду, Територіальної державної інспекції з питань праці та понад 10 представниками новостворених об'єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) »
Терапія для особистої самореалізації - майстерня психологічного розвантаження
22.07.2016
Представник Комунального підприємства "Молодіжний центр Дніпропетровщини" Ольга Павлова завітала до Новомосковська, де ознайомила шукачів роботи з можливостями професійної реалізації на новому місці за допомогою коучингу "Терапія самопізнання" »
Пошта шукає товарознавців
21.07.2016
Верхньодніпровський районний центр зайнятості не перший рік співпрацює з Центром поштового зв'язку №4 ДД УДППЗ "Укрпошта". У межах співпраці спеціалісти центру зайнятості організували ярмарок вакансій за професіями "інженер з нормування праці" та "товарознавець" »
Корисно шукачам роботи
Цивільна спеціальність - професія майбутнього службовця за контрактом
29.07.2016
"З січня 2016 року місячне грошове утримання армійців підвищено в два і більше разів - в залежності від місця служби, посади, звання", - повідомив виконуючий обов'язки військового комісара Амур-Нижньодніпровського районного військового комісаріату м. Дніпро Владислав Шарамок під час семінару, який провів Лівобережний районний центр зайнятості м. Дніпро »
Вибір професії
Робота у пришкільних оздоровчих таборах продовжується
28.07.2016
Співпраця служби зайнятості зі школами та профорієнтаційна робота триває. Фахівці Кам'янського міського центру зайнятості провели профорієнтаційний захід для вихованців пришкільного оздоровчого табору СШ №9 »
Результати співпраці
Роботодавці Дніпропетровщині шукають кадри
22.07.2016
Днями ПАТ "Кондитерська фабрика "А.В.К." пропонувала Царичанським безробітним робочі місця. Районна служба зайнятості організувала ярмарок вакансій за професіями укладальника-пакувальника готової продукції та транспортувальника »
Каталог послуг
Захисник Вітчизни - почесна професія
19.07.2016
У приміщенні Тернівського районного центру зайнятості відбувся черговий інформаційний захід з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю начальника відділу зв'язку та інформації Жовтнево-Тернівського райвійськкомату м. Кривого Рогу »
Огляд ЗМІ
Достойне грошове забезпечення, безкоштовна освіта, пільгове житло та інші переваги служби за контрактом
28.07.2016
В військкоматі можна отримати інформацію про наявні посади, обрати для себе підходящі війська та спеціальність. За тими, хто пішов служити за контрактом, зберігаються місце та середня зарплата на попередній роботі »
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ (ВІДЕОРОЛИК)
За допомогою у пошуку роботи чи підборі кадрів звертайтесь до державної служби зайнятості
Інформація для громадян, які прибули з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі.
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі. Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування  »
До уваги!
Графік прийому роботодавців та громадян з питань оформлення дозволів на працевлаштування іноземним громадянам та особам без громадянства  »
До уваги громадян! З метою запобігання проявам корупції у сфері діяльності Державної служби зайнятості інформуємо громадян про реквізити Відділу запобігання корупції Державної служби зайнятості (Центрального апарату)  »
Повідомлення
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості  »
Знайди роботу
Вакансії по місту та області
29.07.2016
28.07.2016
27.07.2016
Послуги роботодавцям
До центру зайнятості роботодавець може подавати в електронному вигляді наступні види звітності
Види послуг, які надає роботодавцям державна служба зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інтернет-портал "Труд"
Інтернет-портал "Труд"
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітайте до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості
Опитування
Як саме ви готуєтеся до співбесіди?
Шукаю інформацію про компанію
Cкладаю розповідь про себе
Готую свою промову
Продумую заздалегідь відповідь на передбачувані питання
Продумую питання, які поставлю на співбесіді
Готую одяг, який одягну на співбесіду
Інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати