21 жовтня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _ YOUTUBE
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Топ-новини
Працевлаштування українських громадян в окремих галузях діяльності Держави Ізраїль
7 червня 2016 року Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним та Послом Держави Ізраїль Еліавом Бєлоцерковські підписано міжурядову Угоду про тимчасове працевлаштування українських громадян в окремих галузях діяльності Держави Ізраїль. Першою галуззю обрано будівельну »
Як знайти роботу демобілізованим учасникам АТО
До уваги демобілізованих учасників АТО! У центрах зайнятості Дніпропетровщини Вам допоможуть: знайти роботу - тимчасову або постійну; взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру; пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію; отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття »
Анонси
Школярі Дніпропетровщини обиратимуть професію за допомогою КВЕСТу "Я-PROFI"
Протягом вересня 2016 року - квітня 2017 року служба зайнятості Дніпропетровського регіону проводить обласний профорієнтаційний КВЕСТ "Я-PROFI" для шкільної молоді. Він полягає у виконанні п'яти поетапних навчально-пізнавальних завдань, що даються фахівцями служби зайнятості: "PROFIКОНТЕНТ", "PROFIРЕСУРС", "PROFIВИБІР", "PROFІДЕБЮТ", "PROFIПЛАН" »
Діяльність ОЦЗ
У ПТНЗ Дніпропетровщини - нові підходи в організації профорієнтаційної роботи
21.10.2016
20 жовтня 2016 року у навчально-методичному центрі Дніпропетровської області відбувся семінар "Нові підходи до організації профорієнтаційної роботи та розвитку творчості у ПТНЗ на 2016-2017 н.р." за участі представників лабораторії трудового виховання Інституту проблем виховання НААПН України. Під час спілкування фахівці обласного центру зайнятості розповіли про роль батьків у професійному визначенні власної дитини та проведення загальнообласного профорієнтаційного КВЕСТу "Я-PROFI" »
Служба зайнятості Дніпропетровщини працевлаштувала понад 1000 осіб до найбільшого вуглевидобувного підприємства України
20.10.2016
З початку 2016 року ПРАТ "ДТЕК Павлоградвугілля" подало до Дніпропетровської служби зайнятості 1207 вакансій, в тому числі 73 вакансії для осіб з інвалідністю, 1106 з яких вже укомплектовані. 20 жовтня 2016 року заступник директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Едуард Москаленко провів виїзну робочу зустріч на ПРАТ "ДТЕК Павлоградвугілля", де з керівництвом заводу були обговорені напрями розширення та поглиблення подальшого співробітництва »
Новини
Завжди є можливість ефективно укомплектувати підприємство кадрами
21.10.2016
З нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю понад 30 безробітних осіб взяли участь у ярмарку вакансій "Гідна зайнятість та гідна праця - це найкращий спосіб боротьби з бідністю", що відбувся у Нікопольському міськрайонному центрі зайнятості за участі провідних роботодавців міста та району »
З роботодавцями Вільногірська - про гідну працю кожному громадянину
21.10.2016
"Гідна праця - це створення нових високотехнологічних робочих місць, справедлива оплата праці, безпека на робочу місці, сприяння професійному та кар'єрному зростанню", - про таке йшла мова під час семінару, що відбувся у Вільногірському міському центрі зайнятості з роботодавцями міста за участі представників виконавчого комітету »
"Навігаторі підприємця" запрацює у Павлоградському регіоні
20.10.2016
У Павлограді стартував унікальний соціально-просвітницький проект "Навігатор підприємця", спрямований на підвищення кваліфікації підприємців, а також допомогу у відкритті власної справи для усіх бажаючих. Деякі безробітні особи, що перебувають на обліку у міськрайонному центрі зайнятості, вже зареєструвались у Проекті »
Майбутнє - за підтримкою соціальних підприємств малого бізнесу
20.10.2016
На семінарі у Покровському районному центрі занятості роботодавцям - представникам малого бізнесу розповіли про можливість підтримки соціальних підприємств малого бізнесу шляхом надання кредитів на економічно привабливих умовах, сприяння підвищенню зайнятості вразливих груп населення та створення нових робочих місць »
Власна справа
Відкривши свій бізнес за сприяння служби зайнятості, вони створюють нові робочі місця
21.10.2016
Приватні підприємці Апостолівщини, які започаткували свій бізнес за допомогою служби зайнятості, і надалі успішно розвиваються, розширюють свій бізнес та створюють нові робочі місця. За допомогою в укомплектуванні вакансій підприємці звертаються до районної служби зайнятості »
Корисно шукачам роботи
Безробітні особисто спілкувалися з потенційним роботодавцем
21.10.2016
Про специфіку діяльності підприємства, вільні робочі місця, умови та рівень оплати праці, можливості кар`єрного росту, соціальні гарантії для працівників розповіли майбутнім працівникам ТОВ "Мікрокредитний центр БМ" під час ярмарку вакансій, що відбувся У приміщенні Інгулецького районного центру зайнятості Кривого Рогу »
Через службу зайнятості завод енергоустаткування "Ігніс" шукає працівників
21.10.2016
Для оперативного підбору таких фахівців, як: електрозварник, слюсар-монтажник металоконструкцій у Дніпровському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення ТОВ "Торгівельно-промислова компанія завод енергоустаткування "Ігніс" »
Найбільше підприємство Марганцю укомплектовує свій штат новими спеціалістами
21.10.2016
Для забезпечення нагальної потреби у працівниках Марганецький міський центр зайнятості організував та провів День відкритих дверей на виробництві найбільшого роботодавця міста - ПАТ "Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат". Двадцять шукачів роботи направлені до профільних підрозділів для детального ознайомлення з майбутніми робочими місцями »
Вибір професії
Кухар, бухгалтер, пожежний-рятувальник - всі професії важливі
20.10.2016
Щоб уникнути помилок, розчарувань при виборі професії на допомогу підліткам та в рамках проведення профорієнтаційного КВЕСТу "Я PROFI" фахівці Юр'ївського районного центру зайнятості завітали в гості до учнів 9 класу комунального закладу - Юр'ївської ЗОСШ І-ІІІ ступенів Юр'ївської районної ради Дніпропетровської області »
Результати співпраці
Провідне підприємство Кам'янського через службу зайнятості працевлаштує понад 50 осіб
20.10.2016
У зв'язку з отриманням нового замовлення на виконання робіт ПАТ "Дніпровагонмаш" звернулося до Кам'янського міського центру зайнятості за допомогою у підборі кадрів з числа безробітних за професіями: слюсар із складання металевих конструкцій, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, електрозварник ручного зварювання, коваль ручного кування, коваль-штампувальник, стропальник, монтер колій »
Огляд ЗМІ
4,5 мільйона гривень на реалізацію грантових проектів залучив Центр грантрайтінга
19.10.2016
Перший успішний проект Центру грантрайтінга – «Дні кар’єри». Його втілено наприкінці 2015 року в Павлограді, Нікополі, Кам’янському та Кривому Розі. Переселенців учили правильно складати резюме, проходити співбесіду, заповнювати документи та будувати ефективний бізнес. У практичному семінарі взяли участь понад півтисячі людей, третина з них знайшла роботу »
Корисна інформація про субсидії!!
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ (ВІДЕОРОЛИК)
За допомогою у пошуку роботи чи підборі кадрів звертайтесь до державної служби зайнятості
АНОНСИ ПОДІЙ
17.10.2016
Інформація для громадян, які прибули з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі.
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі. Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування  »
До уваги!
Графік прийому роботодавців та громадян з питань оформлення дозволів на працевлаштування іноземним громадянам та особам без громадянства  »
До уваги громадян! З метою запобігання проявам корупції у сфері діяльності Державної служби зайнятості інформуємо громадян про реквізити Відділу запобігання корупції Державної служби зайнятості (Центрального апарату)  »
Повідомлення
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості  »
Знайди роботу
Вакансії по місту та області
21.10.2016
21.10.2016
20.10.2016
20.10.2016
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Місцеві центри та бюро правової допомоги на території Дніпропетровської області
Опитування
Що для Вас найбільш значимо в роботі, професії?
Творчий, цікавий характер роботи
Відповідність роботи отриманій спеціальності
Можливість отримувати високі доходи
Можливість принести людям користь
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати