30 червня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Топ-новини
Оголошення!
Увага!!! Головне територіальне управління юстиції інформує!!!!! На території Дніпропетровського регіону проводиться конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги »
Анонси
Віртуальний консультаційний центр з надання безоплатної правової допомоги ВПО презентуватимуть у центрах зайнятості Дніпропетровщини
В рамках проекту "Підтримка українських громад у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб" представники благодійної організації "Всеукраїнський благодійний фонд "ГОРЄНІЄ" презентуватимуть Віртуальний консультаційний центр з надання безоплатної правової допомоги ВПО у шести центрах зайнятості Дніпропетровської області. Запрошуємо до участі в заходах внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку в центрах зайнятості області »
Новини
Громадські та волонтерські організації консультували учасників АТО у центрі зайнятості
30.06.2016
Фахівці районної служби зайнятості, представники громадських організацій: "Центр психічного здоров'я та травматерапії "Форпост HELP", "Правозахисна група "Січ", Третього дніпропетровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Міністерства юстиції України консультували демобілізованих учасників АТО за трьома блоками: юридичний, соціальний та медико-психологічний »
Кам'янська міська служба зайнятості та Центр надання адмінпослуг разом консультують громадян
30.06.2016
24 червня 2016 року відбулося підписання Угоди про співробітництво між Кам'янським міським центром зайнятості та Центром надання адміністративних послуг Кам'янської міської ради. Сторони домовилися надавати якісні консультаційні послуги громадянам міста за принципом "єдиного офісу" »
Вакансії та професії мешканцям Верхньодніпровська пропонували у Мобільному центрі зайнятості
29.06.2016
24 червня 2016 року фахівці Верхньодніпровського районного центру зайнятості провели виїзну інформаційну акцію з використанням Мобільного центру зайнятості. Мешканці району дізналися про актуальні вакансії, можливості професійного навчання потрібним професіям у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, відкриття свого бізнесу за сприяння служби зайнятості, можливості проходження військової служби за контрактом »
Діяльність ОЦЗ
Зустріч за "круглим столом" - у Дніпрі говорили про легалізацію зайнятості
29.06.2016
23 червня 2016 року, в рамках Плану заходів щодо координації спільних дій з виявлення фактів використання праці неоформлених працівників, відбулося засідання круглого столу, у якому прийняла участь в.о. директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Наталія Селякова, яка розповіла про стан роботи служби зайнятості у напрямку легалізації зайнятості та надала ряд пропозицій щодо доповнення Плану заходів »
Корисно шукачам роботи
При укладанні контракту з армією за працівником залишається робоче місце
30.06.2016
Під час міні-ярмарку вакансій, що провела Васильківська районна служба зайнятості у приміщенні районної державної адміністрації, заступник військового комісара Васильківського районного військового комісаріату розповів шукачам роботи про умови вступу і порядок проходження військової служби та запевнив: "За особами, які проходять військову службу за контрактом, зберігаються місце та середня зарплата на попередній роботі" »
Демобілізованим учасникам АТО допомагають повернутися до трудового життя
30.06.2016
Спільно з ВП ГО "Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій у Дніпропетровській області" Кіровський районний центр зайнятості Дніпра провів семінар-тренінг для демобілізованих учасників АТО, які перебувають на обліку у службі зайнятості. Учасники зустрічі опрацювали спроектовані ситуації проходження співбесіди з роботодавцем, розглянули різні приклади поведінки шукачів роботи, отримали доцільні поради щодо регуляції власного емоційного стану та розширення меж толерантності у ході ділового спілкування з роботодавцем »
Каталог послуг
Близько 100 роботодавців Новомосковського району обговорили проблему легалізації зайнятості
30.06.2016
Новомосковський міськрайонний центр зайнятості провів семінар для роботодавців району на тему: "Правове регулювання трудових відносин - легалізація зайнятості. Відповідальність посадових осіб за порушення законодавства про зайнятість населення". Представники органів влади та соціальних структур наголошували на відповідальності посадових осіб за порушення законодавства про зайнятість населення та необхідності стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, зокрема, шляхом компенсації ЄСВ »
ТОВ "Вільногірське скло" шукає фахівців у галузі скловаріння
29.06.2016
22 червня 2016 року Вільногірська міська служба зайнятості, в рамках проведення Дня відкритих дверей, організувала екскурсію на ТОВ "Вільногірське скло". Дізнавшись про актуальні вакансії та професії підприємства, режим та характер роботи, зацікавлені безробітні домовились про співбесіду для вирішення питання працевлаштування »
Результати співпраці
Гірничо-збагачувальний комбінат запрошує на високооплачувану роботу
30.06.2016
Днями у приміщенні Покровського міського центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій на замовлення Публічного акціонерного товариства "Орджонікідзевський гірничо-збагачувальний комбінат". На пропозицію роботи за професіями електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування і електрогазозварник пристало 6 осіб з числа безробітних »
Працевлаштуватися за робітничими професіями пропонували у місті Кам'янське
29.06.2016
Під час ярмарку вакансій, що відбувся у Кам'янському міському центрі зайнятості на замовлення ТОВ монтажно-налагоджувального підприємства "Ремавтоматика", шукачі роботи дізналися про діяльність підприємства та напрями його роботи, наявність вакантних посад, режим роботи, рівень заробітної плати, соціальні пільги та гарантії. Як результат - 12 шукачів роботи заповнили анкети та домовились про зустріч на підприємстві для остаточного вирішення питання свого працевлаштування »
Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти
У Дніпропетровському центрі ПТО ДСЗ навчають сучасним професіям
29.06.2016
У Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти Державної служи зайнятості пройшов Тиждень відкритих дверей. Понад 80 безробітних відвідали аудиторії закладу, спостерігали за навчальним процесом, побачили навчальний інвентар. Вибіркове соціологічне опитування учасників заходу показало, що 77% анкетованих виявили бажання пройти навчання в центрі професійно-технічної освіти, 62% вважають, що проходження даного навчання допоможе їм у працевлаштуванні »
Засідання ради роботодавців у Дніпрі
23.06.2016
22 червня представники Дніпропетровської обласної служби зайнятості взяли участь у засідання ради роботодавців переробної галузі на тему: "Взаємодія роботодавців та Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у підготовці кваліфікованих робітників за професією "Електрогазозварник" »
Вибір професії
У Покровському районі стало на 177 фахівців більше у сфері сільського господарства
30.06.2016
24 червня 2016 року в Ордені "Знак Пошани" Вищому професійному училищі №75, що понад 100 років готує робочі кадри для сільського господарства, пролунав Останній дзвоник. У 2016 році 177 його учнів та студентів стали випускниками та поповнять лави кваліфікованих спеціалістів за робітничими професіями та спеціальностями. Привітати зі святом прийшли керівники органів влади та місцевого самоврядування, служба зайнятості, підприємці Покровщини »
Крок назустріч майбутній професії
29.06.2016
У пришкільному таборі "Усмішка" середньої загальноосвітньої школи №86 пройшли профорієнтаційні ігри та конкурси. Фахівці Криворізького міського центру зайнятості допомагали дітям розширити свої знання щодо світу професій, збагнути індивідуальні якості, що необхідні для оволодіння тією чи іншою професією »
Профорієнтація без канікул
24.06.2016
Ряд заходів для дітей табору "ДИВОСВІТ", що провели фахівці Жовтоводського міського центру зайнятості, були спрямовані на розширення уявлень школярів про безмежний світ професій »
25 років: працюємо для людей
Реалізувати себе
21.06.2016
"Після служби в зоні АТО, - зізнається демобілізований із зони АТО Костянтин Богдан, - я подивився на життя зовсім іншими очима. Зрозумів, що життя легко втратити, так нічого й не досягнувши в житті: не вивчившись, не опанувавши ніяку професію, не претендуючи на щось більше…" Нове бажання розвитку та успіху не давало спокою. За порадою знайомих чоловік звернувся до П'ятихатського районного центру зайнятості і знайшов те, що шукав: за направленням служби зайнятості демобілізований військовослужбовець проходить навчання за професією продавець продовольчих товарів у Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості »
Служба зайнятості особам з особливими потребами
З роботодавцями - про працевлаштування осіб з особливими потребами
23.06.2016
Днями у Жовтневому районному центрі зайнятості м. Дніпро, за участі представників Управління праці та соціального захисту населення Жовтневої районної державної адміністрації, відбувся семінар для роботодавців міста щодо обговорення питання працевлаштування осіб з особливими потребами. Під час спілкування представники підприємств поділилися досвідом вдалої співпраці з районним центром зайнятості у працевлаштуванні громадян, які мають додаткові гарантії, шляхом виплати компенсації роботодавцю в розмірі єдиного соціального внеску »
Огляд ЗМІ
Місто професій в центрі Дніпра
30.06.2016
На один день сквер біля обласної державної адміністрації перетворився на Місто професій. Понад 70 професій презентували дітям »
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ (ВІДЕОРОЛИК)
За допомогою у пошуку роботи чи підборі кадрів звертайтесь до державної служби зайнятості
Інформація для громадян, які прибули з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі.
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі. Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування  »
АНОНСИ ПОДІЙ
21.06.2016
До уваги!
Графік прийому роботодавців та громадян з питань оформлення дозволів на працевлаштування іноземним громадянам та особам без громадянства  »
До уваги громадян! З метою запобігання проявам корупції у сфері діяльності Державної служби зайнятості інформуємо громадян про реквізити Відділу запобігання корупції Державної служби зайнятості (Центрального апарату)  »
Повідомлення
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості  »
Знайди роботу
Вакансії по місту та області
29.06.2016
24.06.2016
23.06.2016
23.06.2016
Запрошуємо на професійне навчання за сприяння служби зайнятості
Орієнтовний перелік груп, які планується відкрити у червні 2016 року (м. Дніпропетровськ)  »
Послуги роботодавцям
До центру зайнятості роботодавець може подавати в електронному вигляді наступні види звітності
Види послуг, які надає роботодавцям державна служба зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інтернет-портал "Труд"
Інтернет-портал "Труд"
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітайте до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості
Опитування
Як саме ви готуєтеся до співбесіди?
Шукаю інформацію про компанію
Cкладаю розповідь про себе
Готую свою промову
Продумую заздалегідь відповідь на передбачувані питання
Продумую питання, які поставлю на співбесіді
Готую одяг, який одягну на співбесіду
Інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати