18 сiчня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _ YOUTUBE
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Топ-новини
Увага! Оголошення!
З 21.12.2016 року розпочнеться процедура ліквідації районних центрів зайнятості м. Дніпро: Лівобережного, Бабушкінського, Соборного (колишній Жовтневий), Центрального (колишній Кіровський) та Новокодацького (колишній Ленінський), шляхом приєднання до Дніпровського міського центру зайнятості »
Ізраїльський ринок праці для українських фахівців
16 листопада 2016 року Верховною Радою ухвалено Закон України "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль" »
Як знайти роботу демобілізованим учасникам АТО
До уваги демобілізованих учасників АТО! У центрах зайнятості Дніпропетровщини Вам допоможуть: знайти роботу - тимчасову або постійну; взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру; пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію; отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття »
Діяльність ОЦЗ
Завдяки службі зайнятості 230 осіб працевлаштовані до ПАТ "Дніпровський металургійний комбінат"
18.01.2017
17 січня 2017 року відбулася робоча зустріч заступника директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Івана Шевченко з директором з персоналу Публічного акціонерного товариства "Дніпровський металургійний комбінат" Анатолієм Поліводою, де сторони обговорили результати взаємної співпраці та нові підходи у роботі служби зайнятості з роботодавцями »
У Кам'янському говорили про нову концепцію сучасної політики зайнятості
17.01.2017
17 січня 2017 року відбулася виїзна робоча зустріч директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторії Кузнецової із Кам'янським міським головою Андрієм Білоусовим. Предметом спілкування стали актуальні питання ринку праці, напрямки покращення взаємної співпраці, модернізація служби зайнятості »
Подолання бідності через зайнятість
17.01.2017
Дніпропетровська обласна служба зайнятості бере активну участь у реалізації заходів Уряду щодо втілення Стратегії подолання бідності, спрямованих на підвищення рівня зайнятості населення, збільшення його доходів від трудової діяльності, вдосконалення системи надання адресної допомоги та соціальних послуг. Так, за сприянням центрів зайнятості регіону у 2016 році близько 59 тисяч осіб отримали роботу »
Про ролі та функції служби зайнятості розповіли Народному депутату та роботодавцям
16.01.2017
16 січня 2017 року директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова провела виїзну робочу зустріч з народним депутатом Верховної Ради України Валентином Дідичем на території смт Кринички. Головна мета зустрічі - налаштування співпраці щодо напрацювання пропозицій до законодавства, спрямованих на реформування діяльності державної служби зайнятості »
Служба зайнятості орієнтує на вибір професії через гру-КВЕСТ "Я - PROFІ"
13.01.2017
Близько 5 тисяч школярів загальноосвітніх шкіл Дніпропетровської області дізналися про особливості планування професійної кар'єри за рахунок розширення знань про світ професійної праці завдяки участі у профорієнтаційному проекті Дніпропетровської обласної служби зайнятості КВЕСТ "Я-PROFI" для учнівської молоді »
Новини
Ярошенко назвав кроки антикризових дій на ринку праці у 2017 році
13.01.2017
Одним із найперших кроків антикризових дій на ринку праці стане реорганізація державної служби зайнятості. Це дозволить вивільнити центри зайнятості на місцях від адміністративних функцій та дозволить покращити швидкість та якість надання послуг »
Знайомство з роботою територіальної громади
11.01.2017
Днями Васильківська районна служба зайнятості ініціювала проведення "Дня відкритих дверей" у новоствореній Васильківській об'єднаній територіальній громаді, де безробітні ознайомилися з перспективами створення робочих місць, визначитися у своїх професійних можливостях та отримали кваліфікаційні характеристики професій, за якими є можливість працевлаштуватись »
Корисно шукачам роботи
Побудуй кар'єру у Збройних силах України
13.01.2017
11 січня 2017 року у приміщенні Васильківської райдержадміністрації районний центр зайнятості ініціював проведення зустрічі безробітних із представниками районного військового комісаріату, де шукачам роботи розповіли, що служба за контрактом - це не просто можливість працевлаштуватись, а перспектива престижної роботи з гідним рівнем опати праці та забезпечення соціальними гарантіями »
Огляд ЗМІ
10 нових професій, які скоро будуть затребувані
17.01.2017
Питання про те, які фахівці будуть затребувані на ринку праці в наступаючому році, турбує багатьох. Перш за все, випускників – адже попереду пошук першої “справжньої” роботи »
За останній рік на службу за контрактом вступили понад 4,5 тисячі мешканців Дніпропетровщини
16.01.2017
За останній рік на службу за контрактом вступили понад 4,5 тисячі мешканців Дніпропетровщини. Вже цього місяця до них планують приєднатися ще 220 людей. Дізнатися більше можна у військкоматі за місцем проживання або у центрах зайнятості Дніпропетровщини »
Корисна інформація про субсидії!!
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ (ВІДЕОРОЛИК)
За допомогою у пошуку роботи чи підборі кадрів звертайтесь до державної служби зайнятості
АНОНСИ ПОДІЙ
16.01.2017
Інформація для громадян, які прибули з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі.
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі. Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування  »
До уваги!
Графік прийому роботодавців та громадян з питань оформлення дозволів на працевлаштування іноземним громадянам та особам без громадянства  »
До уваги громадян! З метою запобігання проявам корупції у сфері діяльності Державної служби зайнятості інформуємо громадян про реквізити Відділу запобігання корупції Державної служби зайнятості (Центрального апарату)  »
Повідомлення
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості  »
Знайди роботу
Вакансії по місту та області
18.01.2017
17.01.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості
Місцеві центри та бюро правової допомоги на території Дніпропетровської області
Опитування
Які причини можуть перешкодити Вам працювати за отриманою спеціальністю?
Низька з/п
Непрестижність професії в суспільстві
Відсутність можливості працевлаштування за спеціальністю
Розчарування в отриманій спеціальності за час навчання
Інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати