21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _ YOUTUBE
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Топ-новини
ДО УВАГИ СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ ТА НАСЕЛЕННЯ!
У Дніпропетровському обласному центрі зайнятості тимчасово не працюють телефони »
Як знайти роботу демобілізованим учасникам АТО
До уваги демобілізованих учасників АТО! У центрах зайнятості Дніпропетровщини Вам допоможуть: знайти роботу - тимчасову або постійну; взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру; пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію; отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття »
Шановні роботодавці, звертаємо Вашу увагу!
З 07.02.2017 р. Наказом Міністерства соціальної політики від 05.12.2016 р. №1476, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 р. за №1726/29856, внесені зміни до наказу Мінсоцполітики України від 31 травня 2013 р. №316 "Про затвердження форми звітності №3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" та Порядку її подання »
Служба зайнятості запустила "електронну чергу" для реєстрації безробітних
З січня 2017 року Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України »
Власна справа
Мешканцям Апостолова колишній учасник АТО пропонує високоякісні продукти бджільництва
16.11.2017
"Абсолютно кожна людина може займатися улюбленою справою! Але тільки та людина досягне успіхів в цьому, яка має нестримне бажання та впевненість у собі. А про деталі та секрету вдалого старту у бізнесі можні дізнатися у службі зайнятості", - зазначає демобілізований учасник АТО Левчук Володимир, який започаткував власний бізнес у сфері "Виробництво та реалізація продукції бджільництва" »
Новини
На Царичанщині 27 демобілізованих учасників АТО знайшли роботу завдяки службі зайнятості
17.11.2017
В роботі з даною категорією громадян особливого значення заслуговує використання методів формування мотивації до працевлаштування. Надання фахівцями Царичанського районного центру зайнятості групових та індивідуальних послуг учасникам АТО у комплексі дає реальні результати »
Діяльність ОCЗ
Служба зайнятості сприяє розвитку зеленого туризму на території сільських громад
20.11.2017
Про це розповіла директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова під час виїзного засідання Клубу підприємств-лідерів "зеленої економіки", відбулося в рамках проекту "Зелені" рішення бізнесу - єднання для сталого розвитку", за підтримки Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, яка виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) »
Послугами служби зайнятості Дніпропетровщини скористались майже 7800 вимушених переселенців
16.11.2017
"Гідна праця: як знайти роботу у Дніпрі"? "Яку роботу пропонують працедавці переселенцям та як знайти свою вакансію"? - питання, що розглядалися фахівцями Дніпропетровського обласного центру зайнятості та представниками громадських організацій, благодійних фондів та державних установ регіону на круглому столі "Пошук роботи - пошук себе", організований у рамках програми "Гідна праця" »
Що приховують професії медичної галузі?
16.11.2017
У рамках профорієнтаційного проекту КВЕСТ "Я-ПРОФІ" Дніпропетровська служба зайнятості організувала професіографічну екскурсію до Дніпропетровської обласної Клінічної Лікарні ім. І.І. Мечникова для школярів загальноосвітніх шкіл міста. Операційний блок, кабінет магнітно-резонансної терапії, кабінет комп'ютерної томографії, антиограф, приймально - діагностичне відділення, реанімаційна зала, ургентний оперблок, відділення інтенсивної терапії полі травми, процес проведення хірургічних операцій - все це та багато іншого учні побачили на власні очі »
Стартує перший етап навчання фахівців за дуальною формою на базі ТОВ "Астра"
14.11.2017
Про це стало відомо під час робочої зустрічі директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторії Кузнецової та генерального директора ТОВ "Астра" Володимира Тарабана, де сторони обговорили подальшу спільну роботу по організації навчання за дуальною формою Дніпропетровським центром професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості на базі підприємства »
Навчаємось опрацьовувати складні ситуації
14.11.2017
Фахівці служби зайнятості Дніпропетровщини стали учасниками першого модулю тренінгу з підготовки супервізорів "Розвиток компетенцій для надання соціально-психологічної допомоги", що провели тренери - супервізори з Латвії та Литви у місті Дніпро, де під час навчання з'ясували, якими компетенціями повинен володіти супервізор та, хто формує процес супервізії »
Результати співпраці
До громадських робіт залучають безробітних з особливими потребами
17.11.2017
З початку 2017 року до громадських робіт на території Магдалинівській селищної ради були залучені 16 безробітних, у т.ч. особи з інвалідністю, які виконували роботи з благоустрою територій селища, придорожніх смуг, упорядкування кладовищ та меморіалу загиблим воїнам, пам'ятників, площі Т.Г. Шевченка »
Вибір професії
У тебе чіткий окомір, художні якості, творча уява? Швацька справа саме для тебе
17.11.2017
Школярі Нікопольського краю взяли участь у професіографічній екскурсії до швацької фабрики, де їм презентували професії швачки, закрійника та вишивальниці, ознайомили зі змінами на сучасному швейному виробництві та наголосили, що головне у роботі спеціалістів швацької справи »
Майже 100 випускників шкіл Томаківщини визначили переваги здобути професійну освіту
16.11.2017
Томаківський професійний аграрний ліцей гостинно відчинив двері для всіх бажаючих ознайомитися із специфікою навчання, дізнатися про робітничі професії, терміни навчання, проходження виробничої практики та організацію проведення дозвілля »
Корисно шукачам роботи
На ярмарку вакансій пропонували робітничі та "офісні" посади
16.11.2017
На замовлення ТОВ "ВБА ПАК", що пропонує працевлаштування за робітничими посадами та на вільні офісні вакансії, фахівці Дніпровського міського центру зайнятості провели міні-ярмарок вакансій, де шукачі роботи дізналися про можливість знайти роботу на конкурентному підприємстві »
"Міфи" щодо державної служби зайнятості
Незважаючи на те, що в Україні реально збільшується безробіття, певна частина громадян, які залишились без роботи, та роботодавці, які шукають працівників, не поспішають звертатися за допомогою до Державної служби зайнятості, послуговуючись міфами про неї. А чи відповідають ці міфи дійсності – зараз перевіримо  »
Інформація для громадян, які прибули з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі.
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі. Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування  »
До уваги!
Графік прийому роботодавців та громадян з питань оформлення дозволів на працевлаштування іноземним громадянам та особам без громадянства  »
До уваги громадян! З метою запобігання проявам корупції у сфері діяльності Державної служби зайнятості інформуємо громадян про реквізити Відділу запобігання корупції Державної служби зайнятості (Центрального апарату)  »
Повідомлення
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості  »
Знайди роботу
Вакансії по місту та області
14.11.2017
13.11.2017
10.11.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Соціальна інтеграція людей з інвалідністю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості
Діяльність Головного територіального управління юстиції у дніпропетровській області
Опитування
Як Ви дивитеся на розміщення у вакансії фотографій умов праці (фото робочого місця, кухні або їдальні, зони відпочинку та інше)?
Це саме те, чого зараз не вистачає
Буде не зайвим
Мені все одно
Беззаперечно проти
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати