20 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _ YOUTUBE
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Топ-новини
Як знайти роботу демобілізованим учасникам АТО
До уваги демобілізованих учасників АТО! У центрах зайнятості Дніпропетровщини Вам допоможуть: знайти роботу - тимчасову або постійну; взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру; пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію; отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття »
Шановні роботодавці, звертаємо Вашу увагу!
З 07.02.2017 р. Наказом Міністерства соціальної політики від 05.12.2016 р. №1476, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 р. за №1726/29856, внесені зміни до наказу Мінсоцполітики України від 31 травня 2013 р. №316 "Про затвердження форми звітності №3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" та Порядку її подання »
Служба зайнятості запустила "електронну чергу" для реєстрації безробітних
З січня 2017 року Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України »
Діяльність ОCЗ
Фахівці служби зайнятості визначили власні можливі ресурси у роботі з клієнтами
20.07.2017
Спеціалісти Дніпропетровської обласної служби зайнятості взяли участь у п'ятому сеансі супервізія, де викладачі Загребського університету Хорватії допомогли визначити можливі ресурси спеціаліста при роботі з клієнтами в різних ситуаціях, сильні та слабкі сторони, професійну компетентність »
За допомогою служби зайнятості Дніпропетровщини 33 тисячі осіб отримали роботу
18.07.2017
Про це стало відомо під час наради Підсумки роботи обласної служби зайнятості за І півріччя 2017 року", що пройшла 18 липня 2017 року у приміщенні Дніпропетровського обласного центру зайнятості з директорами базових центрів зайнятості регіону »
Власна справа
"Зафіксую особливі моменти у вашому житті"
20.07.2017
Фотозйомка, друк фотографій, виготовлення фотокниг і слайд-шоу, різноманітні послуги й продукти фотографічної творчості - започаткувавши власну справу за сприяння служби зайнятості колишня безробітна міста Нікополь Наталя реалізувала свої творчі здібності та професійно стала займатися фотографією »
Новини
Міні-ярмарки вакансій орієнтовані на ваше працевлаштування
20.07.2017
У Дніпровському міському центрі зайнятості відбулися ряд ярмарок вакансій на замовлення роботодавців міста, де безробітним пропонували роботу за різними посадами: від службовців до робітників. Загалом у заходах взяли участь понад 140 шукачів роботи »
Служба зайнятості пропонувала свої послуги у модульному містечку для ВПО
19.07.2017
Вимушеним переселенцям, що мешкають у модульному містечку, фахівці Павлоградського міськрайонного центру зайнятості розповіли про можливість знайти роботу - тимчасову або постійну; взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру; отримати рекомендації відносно вибору чи зміни професії, послуг з професійної орієнтації, професійного навчання; організувати власну справу »
"Комунікація в професійній роботі"
18.07.2017
На таку тему для спеціалістів відділу надання соціальних послуг в Соборному районі Дніпровського міського центру зайнятості пройшов семінар-навчання, де на заняттях фахівці навчались та практикувались у веденні професійного діалогу, проаналізували індивідуальні комунікативні навички, за допомогою інтерактивних методів, практикувалися у використанні вербальних та невербальних засобів комунікації »
Корисно шукачам роботи
Підприємство з іноземними інвестиціями укомплектоване кадрами завдяки службі зайнятості
19.07.2017
На замовлення ринкоутворюючого підприємства з іноземними інвестиціями Могилівської громади ТОВ "Маїсадур Семанс Україна" Царичанська районна служба зайнятості провела ярмарок вакансій, за результатами якого 15 осіб працевлаштовані на підприємство »
Резюме - найефективніший засіб самореклами
14.07.2017
Для безробітних громадян, які для активного та успішного пошуку роботи потребують допомоги у підготовці та написанні резюме, у Томаківському районному центрі зайнятості відбувся семінар "Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме", де присутніх ознайомили зі структурою резюме, основними вимогами щодо його написання, помилками, яких не треба допускати при його складанні »
Каталог послуг
Побудуй кар'єру на одному з ринкоутворюючих підприємств Дніпра
19.07.2017
На базі ПАТ "Інтерпайп" НТЗ, яке є одним з ринкоутворюючих підприємств м. Дніпро, Дніпровський міський центр зайнятості організував День відкритих дверей, де шукачам роботи пропонували вакантні посади за робітничими спеціальностями, гідні умови праці, індивідуальний підхід до кожного працівника та професійний зріст »
Результати співпраці
Підприємство "Електромашпромсервіс" забезпечує постійною та тимчасовою роботою
17.07.2017
На замовлення підприємства м. Кривий Ріг ПАТ "Електромашпромсервіс" у Жовтоводському міському центрі зайнятості відбулися ряд ярмарок вакансій, за результатами яких роботодавець забезпечив мешканців Жовтих Вод постійними та тимчасовими робочими місцями »
Мешканці громади потребують соціальних послуг служби зайнятості
13.07.2017
У ході робочої зустрічі директора Нікопольського міськрайонного центру зайнятості Олени Ковашової з головою Чкаловської об'єднаної територіальної громади Олександром Черновим був обговорений комплекс послуг, які пропонує служба зайнятості задля підвищення рівня зайнятості та забезпечення гідною роботою мешканців громади, та спільні дії щодо вирішення цього питання »
Вибір професії
Перша зміна відпочивальників вже стартувала у світ професій
13.07.2017
У розпал літа фахівці П'ятихатського районного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід "Старт у світ професій" у ДОЗ "Орлятко", де його відпочивальники називали професії, які знають, відгадували загадки про нові, показували пантоміми та малювали представників різних спеціальностей »
У Тернівці діти весело відпочивали та професії розгадували
07.07.2017
За активну участь в інтелектуально - ігровому заході "Подорож світом професій", що провели фахівці Тернівського міського центру зайнятості для відпочиваючих дітей у пришкільному літньому таборі "Сонечко", учасники були нагороджені солодкими подарунками »
Огляд ЗМІ
Як не втратити роботу своєї мрії влітку
20.07.2017
Літо не вважається гарячим сезоном для зміни роботи, а скоріше - це період для відпусток. Але це зовсім не означає, що компанії не шукають співробітників і робочі процеси завмирають »
"Міфи" щодо державної служби зайнятості
Незважаючи на те, що в Україні реально збільшується безробіття, певна частина громадян, які залишились без роботи, та роботодавці, які шукають працівників, не поспішають звертатися за допомогою до Державної служби зайнятості, послуговуючись міфами про неї. А чи відповідають ці міфи дійсності – зараз перевіримо  »
АНОНСИ ПОДІЙ
17.07.2017
Інформація для громадян, які прибули з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі.
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі. Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування  »
До уваги!
Графік прийому роботодавців та громадян з питань оформлення дозволів на працевлаштування іноземним громадянам та особам без громадянства  »
До уваги громадян! З метою запобігання проявам корупції у сфері діяльності Державної служби зайнятості інформуємо громадян про реквізити Відділу запобігання корупції Державної служби зайнятості (Центрального апарату)  »
Повідомлення
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості  »
Знайди роботу
Вакансії по місту та області
20.07.2017
19.07.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Соціальна інтеграція людей з інвалідністю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості
Місцеві центри та бюро правової допомоги на території Дніпропетровської області
Опитування
Що ти вкладаєш у поняття "хороша освіта". Хороша освіта - це
необхідний рівень знань, які дозволяють заробляти, почуватися впевнено та розвиватися. Не важливо, де ці знання здобувалися
"хороша" освіта закріплюється практикою. Якщо під час навчання людина уже починає займатися своєю кар'єрою без шкоди навчальному процесу, а навпаки, в рамках нього - це і є хороша освіта
диплом хорошого вишу, обов'язково вишу. Тільки вишу!
це хоч який-небудь, хоч з двійками, але диплом крутого світового ВНЗ
хороша освіта - це будь-яка освіта
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати