23 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _ YOUTUBE
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Топ-новини
Як знайти роботу демобілізованим учасникам АТО
До уваги демобілізованих учасників АТО! У центрах зайнятості Дніпропетровщини Вам допоможуть: знайти роботу - тимчасову або постійну; взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру; пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію; отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття »
Шановні роботодавці, звертаємо Вашу увагу!
З 07.02.2017 р. Наказом Міністерства соціальної політики від 05.12.2016 р. №1476, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 р. за №1726/29856, внесені зміни до наказу Мінсоцполітики України від 31 травня 2013 р. №316 "Про затвердження форми звітності №3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" та Порядку її подання »
Служба зайнятості запустила "електронну чергу" для реєстрації безробітних
З січня 2017 року Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України »
Можливості працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі для кваліфікованих українських працівників
Інформація для осіб, які бажають працевлаштуватись до Ізраїлю, доступна за посиланням: Дніпропетровський регіональний центр зайнятості - Послуги населенню - Працевлаштування в Державі Ізраїль »
Результати співпраці
Плідна співпраця з ОТГ - шлях ефективного вирішення актуальних питань зайнятості
22.09.2017
У результаті робочої зустрічі директора Царичанського районного центру зайнятості Ганни Плець з головою Могилівської об'єднаної територіальної громади Валерієм Дружко досягнуто домовленості щодо організації професійного навчання безробітних за напрямком "Оператор котельні" з подальшим працевлаштуванням, а також працевлаштування безробітних до новоствореного комунального підприємства "Джерело" »
Безробітні особисто спілкувалися з потенційним роботодавцем
21.09.2017
Вивчаючи уважно потреби ринку праці у робочий силі, фахівці Павлоградського міськрайонного центру зайнятості організували міні-ярмарок вакансій для 32 шукачів роботи, на який запросили представника підприємства ТОВ "М-СІТІ КОНТАКТ ЦЕНТР". Після спілкування з роботодавцем, 5 осіб з числа присутніх шукачів роботи відразу отримали пропозиції щодо працевлаштування і були запрошені ознайомитись з умовами праці безпосередньо на підприємстві »
Реалізація гендерної політики
Гендерна рівність у трудовій сфері суспільства
22.09.2017
В рамках проекту "Долаємо гендерні стереотипи" у м. Покров відбулося засідання круглого столу, де директор Покровського міського центру зайнятості Оксана Кравченко розповіла, що фахівці служби зайнятості приділяють значну увагу гендерній рівності жінок у суспільстві, включення їх до професійної сфери з метою досягнення ними соціального статусу, проводять заходи з роботодавцями міста щодо недопущення відбору претендентів на вакантні посади за ознакою "жінка-чоловік" »
Вибір професії
Випускники шкіл "зсередини" познайомилися з діяльністю центру професійно-технічної освіти ДСЗ
22.09.2017
Днями у приміщенні Дніпропетровського центра професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості відбувся профорієнтаційний захід, де майбутні випускники КЗО "Середня загальноосвітня школа №2" Дніпровської міської ради дізналися, що в Центрі створено комфортні умови для навчання, що проходить в кабінетах, лабораторіях та майстернях, які обладнані сучасним матеріально-технічним обладнанням з використанням комп'ютерної техніки »
Новини
Кожна людина після отримання освіти заслуговує на гідну працю
22.09.2017
Директор Дніпровського МЦЗ Юрій Ніколаєв відвідав найстаріший вищий металургійний навчальний заклад - Національну металургійну академію України, де в рамках робочої зустрічі з першим проректором академії Валерієм Иващенко обговорили тісну співпрацю та шляхи вирішення кадрових проблем за сприяння служби зайнятості, можливе проходження практики випускників академії в центрі зайнятості та допомоги в організації профорієнтації студентів »
Спільно забезпечуємо правовий захист Атовців
21.09.2017
В Інформаційно-консультаційному центрі Криворізького міськрайонного центру зайнятості, за участю представника безоплатної первинної правової допомоги Першого криворізького міського центру Наталії Кожем'яки, відбувся двохсотий семінар для 29 безробітних з числа демобілізованих військовослужбовців - учасників АТО »
Васильківський райцентр зайнятості відсвяткував День селища разом із земляками
21.09.2017
З нагоди відзначення 310 річниці створення селища Васильківка фахівці районного центру зайнятості провели виїзну акцію з використанням мобільного центру, де мешканці краю дізнались про пошук роботи за сприяння служби, проходження професійного навчання та перепідготовки, підвищення кваліфікації »
Діяльність ОCЗ
Вернісаж професій служби зайнятості на Благодійному фестивалі "Мама+Я"
20.09.2017
18 вересня 2017 року у м. Дніпро відбувся 11 Благодійний фестиваль "Мама+Я", який став традиційною подією для міста Дніпро та області. Для участі у фестивалі до мальовничої паркової зони на березі Дніпра з'їхались майже 2000 дітей-сиріт та дітей, що позбавлені батьківського піклування з дитячих будинків та інтернатів, а також діти з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу міста Дніпро та області. Почесними гостями заходу стали заступник голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Юлія Жовтяк та директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова »
З початку року 43 тисячі мешканців Дніпропетровщини знайшли роботу за допомогою служби зайнятості
20.09.2017
Про це стало відомо під час наради "Про результати діяльності державної служби зайнятості за січень-серпень поточного року", що пройшла 19 вересня 2017 року у приміщенні Дніпропетровського обласного центру зайнятості »
Дніпропетровщина: робоча поїздка заступника голови ДСЗ (ЦА) Юлії Жовтяк
19.09.2017
18 вересня 2017 року заступник голови Державної служби зайнятості (Центрального Апарату) Юлія Жовтяк з робочим візитом відвідала Дніпропетровський регіон. В рамках зустрічі вона завітала на Благодійний фестиваль для дітей - сиріт "Мама +Я", активним учасником якого стала обласна служба зайнятості; зустрілась з першим заступником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олегом Кужманом; ознайомилась з роботою Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості; провела робочу зустріч з колективом Дніпропетровського обласного центру зайнятості з приводу роботи Служби в умовах реформування »
Візит до Дніпра: співпраця та обмін профспілковим досвідом з Данськими фахівцями
19.09.2017
В рамках дансько-українського проекту співпраці профспілок Данії та України з 11 по 15 вересня 2017 року представники профспілок Данії "3F Групи Солідарності України" відвідали Дніпропетровщину. Під час візиту вони ознайомились з роботою Дніпропетровської обласної служби зайнятості та Дніпропетровського центру професійно - технічної освіти ДСЗ »
Корисно шукачам роботи
"КРОК-ОХОРОНА": сучасні умови праці та гідна заробітна плата
20.09.2017
У приміщенні Дніпровського міського центру зайнятості на замовлення ТОВ "КРОК-ОХОРОНА" проведено міні-ярмарок вакансій, у якому взяли участь 28 претендентів на заявлені вакансії. Як результат, 10 особам запропонували скласти резюме та відвідати підприємство »
У Павлограді пропонували легальну зайнятість з гідним заробітком
19.09.2017
З метою укомплектування тимчасових робочих місць для проведення громадських робіт 15 вересня 2017 року Павлоградським міськрайонним центром зайнятості проведено День відкритих дверей на підприємстві КП "СП Агенція РИТУАЛ" ПМР, в якому взяли участь 45 безробітних громадян, з яких 25 осіб будуть залучені до громадських робіт »
"Міфи" щодо державної служби зайнятості
Незважаючи на те, що в Україні реально збільшується безробіття, певна частина громадян, які залишились без роботи, та роботодавці, які шукають працівників, не поспішають звертатися за допомогою до Державної служби зайнятості, послуговуючись міфами про неї. А чи відповідають ці міфи дійсності – зараз перевіримо  »
АНОНСИ ПОДІЙ
18.09.2017
Інформація для громадян, які прибули з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі.
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі. Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування  »
До уваги!
Графік прийому роботодавців та громадян з питань оформлення дозволів на працевлаштування іноземним громадянам та особам без громадянства  »
До уваги громадян! З метою запобігання проявам корупції у сфері діяльності Державної служби зайнятості інформуємо громадян про реквізити Відділу запобігання корупції Державної служби зайнятості (Центрального апарату)  »
Повідомлення
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості  »
Знайди роботу
Вакансії по місту та області
22.09.2017
21.09.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Соціальна інтеграція людей з інвалідністю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості
Діяльність Головного територіального управління юстиції у дніпропетровській області
Питання жителів Дніпропетровської області. Відповідь Міністра юстиції України
Опитування
Як Ви дивитеся на розміщення у вакансії фотографій умов праці (фото робочого місця, кухні або їдальні, зони відпочинку та інше)?
Це саме те, чого зараз не вистачає
Буде не зайвим
Мені все одно
Беззаперечно проти
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати