25 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _ YOUTUBE
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Топ-новини
Як знайти роботу демобілізованим учасникам АТО
До уваги демобілізованих учасників АТО! У центрах зайнятості Дніпропетровщини Вам допоможуть: знайти роботу - тимчасову або постійну; взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру; пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію; отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття »
Шановні роботодавці, звертаємо Вашу увагу!
З 07.02.2017 р. Наказом Міністерства соціальної політики від 05.12.2016 р. №1476, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 р. за №1726/29856, внесені зміни до наказу Мінсоцполітики України від 31 травня 2013 р. №316 "Про затвердження форми звітності №3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" та Порядку її подання »
Служба зайнятості запустила "електронну чергу" для реєстрації безробітних
З січня 2017 року Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України »
Діяльність ОCЗ
Меморандум про співпрацю
25.07.2017
14 липня 2017 року в.о. Голови Державної служи зайнятості (Центрального апарату) Ярошенко Валерій Станіславович та Президент Благодійної організації "Всеукраїнський благодійний Фонд "ГОРЄНІЄ" Гречко Денис Валерійович підписали Меморандум про співпрацю з метою консолідації зусиль, спрямованих на покращення загальної ситуації з протидії та попередження торгівлі людьми та запобігання іншим негативним наслідкам »
Фахівці служби зайнятості визначили власні можливі ресурси у роботі з клієнтами
20.07.2017
Спеціалісти Дніпропетровської обласної служби зайнятості взяли участь у п'ятому сеансі супервізія, де викладачі Загребського університету Хорватії допомогли визначити можливі ресурси спеціаліста при роботі з клієнтами в різних ситуаціях, сильні та слабкі сторони, професійну компетентність »
Новини
ПАТ "Банк Кредит Дніпро" запрошує на роботу касирів
25.07.2017
Дніпровський міський центр зайнятості на замовлення роботодавця провів міні - ярмарок вакансій для 40 шукачів роботи. На ярмарку були презентовані професії які вкрай потрібні банківській установі - касир-операціоніст, фахівець з обслуговування клієнтів, менеджер з розвитку малого та середнього бізнесу, працівники контакт-центру, спеціаліст з кредитування фізичних осіб »
Питання зайнятості ромів обговорили у центрі зайнятості
24.07.2017
Павлоградським міськрайонним центром зайнятості спільно з місцевими органами влади, громадськими, благодійними, волонтерськими організаціями проводяться відповідні заходи з метою сприяння у вирішенні соціальних проблем ромської національної меншини »
Компенсація ЄСВ - соціальна спрямованість служби зайнятості
21.07.2017
У тісній співпраці зі службою зайнятості роботодавцю гарантовано безпроблемне вирішення кадрових проблем без зайвих витрат на штрафи, можливість отримання компенсації єдиного соціального внеску - наголосили роботодавцям міста Кам'янське під час семінару, що відбувся у міському центрі зайнятості »
Корисно шукачам роботи
На роботу - через службу зайнятості
25.07.2017
Для укомплектування кадрами ТОВ ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ відбувся ярмарок вакансій у приміщенні Марганецького міського центру зайнятості. За результатами заходу всі бажаючі отримали запрошення на майбутнє місце роботи для більш конкретного ознайомлення зі специфікою роботи та подальшого працевлаштування на підприємство »
Шукачам роботи показали швейне виробництво та запропонували роботу
24.07.2017
На підприємстві ТОВ "Швейна фабрика "ЕЛІТ СТИЛЬ" Покровська міська служба зайнятості організувала "День відкритих дверей на виробництві". У результаті проведеної зустрічі вирішується питання організації тимчасових робіт, навчання безробітних безпосередньо на робочому місці з подальшим працевлаштуванням на постійній основі »
Укомплектовуємо військові кадри безробітними чоловіками
21.07.2017
Під час міні - ярмарку вакансій, організованого Павлоградським міськрайонним центром зайнятості на замовлення військової частини А1828 Збройних сил України, двоє безробітних осіб відразу отримали направлення на працевлаштування від служби зайнятості »
Каталог послуг
Служба зайнятості допоможе вирішити питання з кадрами
24.07.2017
У приміщенні Томаківського районного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців району "Права та обов'язки роботодавців", де працедавці впевнились у дійсних перевагах співпраці зі службою зайнятості, у т. ч. задля вирішення кадрових питань підприємства »
Побудуй кар'єру на одному з ринкоутворюючих підприємств Дніпра
19.07.2017
На базі ПАТ "Інтерпайп" НТЗ, яке є одним з ринкоутворюючих підприємств м. Дніпро, Дніпровський міський центр зайнятості організував День відкритих дверей, де шукачам роботи пропонували вакантні посади за робітничими спеціальностями, гідні умови праці, індивідуальний підхід до кожного працівника та професійний зріст »
Вибір професії
Відпочивальники табору "Орлятко" дізнались про найпрестижніші професії
21.07.2017
Без перукаря, електрогазозварника, муляра, маляра слюсаря, кухаря, токаря не обійдеться жодна держава - з'ясували для себе діти під час профорієнтаційного захду "Подорож у майбутнє", що провели фахівці П'ятихатського районного центру зайнятості для відпочивальників ІІ зміни відпочинку в Оздоровчому таборі "Орлятко" »
Власна справа
"Зафіксую особливі моменти у вашому житті"
20.07.2017
Фотозйомка, друк фотографій, виготовлення фотокниг і слайд-шоу, різноманітні послуги й продукти фотографічної творчості - започаткувавши власну справу за сприяння служби зайнятості колишня безробітна міста Нікополь Наталя реалізувала свої творчі здібності та професійно стала займатися фотографією »
Огляд ЗМІ
За допомогою служби зайнятості Дніпропетровщини 33 тисячі осіб отримали роботу
24.07.2017
Про це повідомляє Дніпропетровський обласний центр зайнятості »
"Міфи" щодо державної служби зайнятості
Незважаючи на те, що в Україні реально збільшується безробіття, певна частина громадян, які залишились без роботи, та роботодавці, які шукають працівників, не поспішають звертатися за допомогою до Державної служби зайнятості, послуговуючись міфами про неї. А чи відповідають ці міфи дійсності – зараз перевіримо  »
АНОНСИ ПОДІЙ
24.07.2017
Інформація для громадян, які прибули з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі.
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі. Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування  »
До уваги!
Графік прийому роботодавців та громадян з питань оформлення дозволів на працевлаштування іноземним громадянам та особам без громадянства  »
До уваги громадян! З метою запобігання проявам корупції у сфері діяльності Державної служби зайнятості інформуємо громадян про реквізити Відділу запобігання корупції Державної служби зайнятості (Центрального апарату)  »
Повідомлення
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості  »
Знайди роботу
Вакансії по місту та області
25.07.2017
24.07.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Соціальна інтеграція людей з інвалідністю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості
Місцеві центри та бюро правової допомоги на території Дніпропетровської області
Опитування
Що ти вкладаєш у поняття "хороша освіта". Хороша освіта - це
необхідний рівень знань, які дозволяють заробляти, почуватися впевнено та розвиватися. Не важливо, де ці знання здобувалися
"хороша" освіта закріплюється практикою. Якщо під час навчання людина уже починає займатися своєю кар'єрою без шкоди навчальному процесу, а навпаки, в рамках нього - це і є хороша освіта
диплом хорошого вишу, обов'язково вишу. Тільки вишу!
це хоч який-небудь, хоч з двійками, але диплом крутого світового ВНЗ
хороша освіта - це будь-яка освіта
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати