27 травня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _ YOUTUBE
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Топ-новини
Як знайти роботу демобілізованим учасникам АТО
До уваги демобілізованих учасників АТО! У центрах зайнятості Дніпропетровщини Вам допоможуть: знайти роботу - тимчасову або постійну; взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру; пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію; отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття »
Шановні роботодавці, звертаємо Вашу увагу!
З 07.02.2017 р. Наказом Міністерства соціальної політики від 05.12.2016 р. №1476, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 р. за №1726/29856, внесені зміни до наказу Мінсоцполітики України від 31 травня 2013 р. №316 "Про затвердження форми звітності №3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" та Порядку її подання »
Служба зайнятості запустила "електронну чергу" для реєстрації безробітних
З січня 2017 року Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України »
Анонси
Перший Національний кар'єрний Форум
06 червня 2017 року у Києві за участю Віце-прем'єр Міністра України Павла Розенка відбудеться Перший Національний кар'єрний Форум, на якому вперше буде піднято питання системного розвитку людського капіталу в Україні, що є наразі одним із стратегічних питань для провідних держав у світі, зокрема для: країн ЄС, США, Канади, Сингапуру, тощо. Організатор Форуму Державна служба зайнятості (Центральний апарат) »
Діяльність ОCЗ
На ярмарку вакансій у Дніпрі пропонували роботу близько 500 шукачам роботи
26.05.2017
25 травня 2017 року у приміщенні Центральної міської бібліотеки Дніпропетровська обласна служба зайнятості провела міський ярмарок вакансій для молоді та соціально незахищених верств населення міста, де роботодавці Дніпра пропонували роботу різного професійного спрямування: від службовців до робітників, а загалом понад 300 вакансій »
Співпраця з ОТГ - один із пріоритетів діяльності служби зайнятості
26.05.2017
24 травня 2017 року, в рамках моніторингового візиту, заступник директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Раїса Малоіваненко та начальники профільних відділів ОЦЗ відвідали Апостолівський районний центр зайнятості. Також під час візиту проведена робоча зустріч з головою Апостолівської територіальної громади Станіславом Нагаєм, на якій розглядалися питання співпраці та були визначені стратегії укомплектування робочих місць на перспективу »
Допомога служби зайнятості випускникам навчальних закладів з особливими потребами
24.05.2017
23 травня 2017 року відбулась зустріч випускників спеціальних шкіл-інтернатів, коледжів та академій, які мають вади слуху, з фахівцями служби зайнятості, навчальних закладів та роботодавців, яка була організована Дніпропетровською обласною організацією Українського товариства глухих. Випускникам розповіли про засоби пошуку роботи в межах загальнодержавної бази даних, можливість здобути конкурентну професію за направленням служби зайнятості »
У Дніпрі говорили про зміцнення спроможності об'єднаних територіальних громад
23.05.2017
19 травня 2017 року у приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації пройшла нарада з головами 34 об'єднаних територіальних громад, де керівництво області, керівники структурних підрозділів ОДА, Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування, обласного центру зайнятості обговорили питання активізації соціально-економічного розвитку громад та визначені шляхи подальшого удосконалення співпраці та соціального партнерства »
Результати співпраці
Якщо немає постійної роботи - тимчасова, безумовно, в нагоді
26.05.2017
За участі КП КМР "Готельний комплекс "Зоря", КП КМР "Зеленбуд", ТОВ "Глас Трьош" фахівці Кам'янського міського центру зайнятості провели ярмарок вакансій, де безробітним пропонували громадські та інші роботи тимчасового характеру »
Новини
Профорієнтаційні послуги доносимо до найвіддаленіших районі Дніпропетровщини
26.05.2017
Спільно з управлінням Пенсійного фонду Павлоградська міськрайонна служба зайнятості провели виїзну акцію з використанням Мобільного центру на території Богданівської громади, де її мешканці дізнались про можливість отримання нових професій, підвищення кваліфікації, участі в оплачуваних громадських та тимчасових роботах, актуальні вакансії та підприємства, що їх пропонують »
Безробітних старше 50 років консультували щодо Пенсійного законодавства України
24.05.2017
Про строки та порядок подання документів для призначення пенсії, види та нарахування пенсій інформували фахівці Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпро під час семінару для безробітних в Інформаційно-консультаційному центрі Дніпровського міського центру зайнятості »
Корисно шукачам роботи
З ринкоутворюючим підприємством знайомились безробітні у Вільногірську
26.05.2017
Фахівці Вільногірського міського центру зайнятості організували екскурсію на ринкоутворююче підприємство Філія "Вільногірський ГМК" державного підприємства "Об'єднана гірничо-хімічна компанія", під час якої шукачи роботи особисто доторкнулись до виробничого процесу та познайомились з умовами праці »
Безробітні працюватимуть у одного з найбільших виробників міжкімнатних дверей України
25.05.2017
Задля ознайомлення з перспективою працевлаштування до компанії, що більш ніж 20 років працює на ринку будівельних столярних виробів, за посадами: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсар-ремонтник, інженер з охорони праці Павлоградський міськрайонний центр зайнятості провів День відкритих дверей на ТОВ "Фабрика дверей "Будмайстер" »
Вибір професії
"Фестиваль Професій" у Покрові - шанс знайти свою омріяну професію
25.05.2017
Завдяки "Фестивалю Професій" у місті Покров, організованого фахівцями Покровського міського центру зайнятості, майже 150 школярів ознайомились з професіями майбутнього та скористалися можливістю індивідуально поспілкуватися з викладачами учбових закладів не лише Дніпропетровської області, а й інших регіонів країни »
У центрі зайнятості створять базу резюме випускників Синельниківського професійного ліцею
23.05.2017
Фахівці Синельниківського міськрайонного центру зайнятості провели зустріч з 20 учнями Синельниківського професійного ліцею, під час якої ознайомили школярів із сучасними підходами до вирішення проблем зайнятості та питання власного працевлаштування за допомогою вільного доступу до Internet-ресурсів »
Огляд ЗМІ
У Кам’янському відкрився безкоштовний коворкінг для переселенців
26.05.2017
У новому коворкінгу проходитимуть тренінги із пошуку роботи та курси іноземних мов для переселенців. Там навчатимуть користуватися комп’ютером та підкажуть, як відкрити власну справу »
"Міфи" щодо державної служби зайнятості
Незважаючи на те, що в Україні реально збільшується безробіття, певна частина громадян, які залишились без роботи, та роботодавці, які шукають працівників, не поспішають звертатися за допомогою до Державної служби зайнятості, послуговуючись міфами про неї. А чи відповідають ці міфи дійсності – зараз перевіримо  »
АНОНСИ ПОДІЙ
22.05.2017
Інформація для громадян, які прибули з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі.
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі. Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування  »
До уваги!
Графік прийому роботодавців та громадян з питань оформлення дозволів на працевлаштування іноземним громадянам та особам без громадянства  »
До уваги громадян! З метою запобігання проявам корупції у сфері діяльності Державної служби зайнятості інформуємо громадян про реквізити Відділу запобігання корупції Державної служби зайнятості (Центрального апарату)  »
Повідомлення
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості  »
Знайди роботу
Вакансії по місту та області
24.05.2017
22.05.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Соціальна інтеграція людей з інвалідністю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості
Місцеві центри та бюро правової допомоги на території Дніпропетровської області
Опитування
Що ти вкладаєш у поняття "хороша освіта". Хороша освіта - це
необхідний рівень знань, які дозволяють заробляти, почуватися впевнено та розвиватися. Не важливо, де ці знання здобувалися
"хороша" освіта закріплюється практикою. Якщо під час навчання людина уже починає займатися своєю кар'єрою без шкоди навчальному процесу, а навпаки, в рамках нього - це і є хороша освіта
диплом хорошого вишу, обов'язково вишу. Тільки вишу!
це хоч який-небудь, хоч з двійками, але диплом крутого світового ВНЗ
хороша освіта - це будь-яка освіта
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати