25 липня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Топ-новини
Як знайти роботу демобілізованим учасникам АТО
До уваги демобілізованих учасників АТО! У центрах зайнятості Дніпропетровщини Вам допоможуть: знайти роботу - тимчасову або постійну; взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру; пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію; отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття »
Результати співпраці
Роботодавці Дніпропетровщині шукають кадри
22.07.2016
Днями ПАТ "Кондитерська фабрика "А.В.К." пропонувала Царичанським безробітним робочі місця. Районна служба зайнятості організувала ярмарок вакансій за професіями укладальника-пакувальника готової продукції та транспортувальника »
І знову співпраця на результат
19.07.2016
Фахівці П'ятихатського районного центру зайнятості провели виїзну зустріч на території Саївської сільської ради. З головою сільради Миколою Ясько обговорили переваги співпраці зі службою зайнятості, і як результат - домовлено про залучення до громадських робіт 5 безробітних осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості »
Новини
Терапія для особистої самореалізації - майстерня психологічного розвантаження
22.07.2016
Представник Комунального підприємства "Молодіжний центр Дніпропетровщини" Ольга Павлова завітала до Новомосковська, де ознайомила шукачів роботи з можливостями професійної реалізації на новому місці за допомогою коучингу "Терапія самопізнання" »
Пошта шукає товарознавців
21.07.2016
Верхньодніпровський районний центр зайнятості не перший рік співпрацює з Центром поштового зв'язку №4 ДД УДППЗ "Укрпошта". У межах співпраці спеціалісти центру зайнятості організували ярмарок вакансій за професіями "інженер з нормування праці" та "товарознавець" »
Служба за контрактом - можливість гідного працевлаштування
20.07.2016
"Співпраця військкомату з центром зайнятості - запорука вирішення питання захисту країни", - повідомив молодший спеціаліст Дзержинсько-Довгинцівського об'єднаного районного військового комісаріату під час семінару, який провів Криворізький міський центр зайнятості »
Понад 50 жителів Покровська скористалися послугами Мобільного центру зайнятості
18.07.2016
Нещодавно на центральній площі міста імені І. Сірка працівники Покровського міського центру зайнятості провели виїзну інформаційну акцію, де інформували перехожих про послуги державної служби зайнятості, про перелік актуальних на ринку праці району професій »
Коучинг "Терапія самопізнання" для внутрішньо переміщених осіб
18.07.2016
У Інформаційно-консультаційному центрі Кам'янського міського центру зайнятості психолог КП "Молодіжного центру Дніпропетровщини" Павлова Ольга, в рамках проекту "Білет на роботу", для 13 внутрішньо переміщених осіб провела коучинг »
Корисно шукачам роботи
Про службу за контрактом - з перших вуст
20.07.2016
З метою підбору осіб з числа безробітних на військову службу за контрактом у Збройні Сили України у Інгулецькому районному центрі зайнятості постійно організовуються ярмарки вакансій та семінари за участю представників Інгулецького військового комісаріату »
Військовий комісаріат презентує вакансію водія
18.07.2016
Спільно з Криничанський районним військовим комісаріатом районний центр зайнятості провів інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО щодо переваг військової служби у Збройних Силах України завдяки укладання контракту »
"ОЩАДБАНК" презентує професію касира
15.07.2016
Для 15 безробітних осіб, на замовлення філії Дніпропетровське обласне управління АТ "Ощадбанк", у Верхньодніпровському районному центрі зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій за професією "касир в банку" »
Каталог послуг
Захисник Вітчизни - почесна професія
19.07.2016
У приміщенні Тернівського районного центру зайнятості відбувся черговий інформаційний захід з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю начальника відділу зв'язку та інформації Жовтнево-Тернівського райвійськкомату м. Кривого Рогу »
Бути військовослужбовцем - актуально завжди
18.07.2016
Протягом минулого тижня у Царичанському районному центрі зайнятості пройшли ряд інформаційних заходів, де безробітним району представники Царичанського районного військового комісаріату розповідали про переваги військової служби у Збройних Силах України завдяки укладання контракту »
Власна справа
Безробітні не маючи роботи, зважуються на підприємництво
13.07.2016
За допомогою Покровського районного центру зайнятості переселенка М. Хаткевич започаткувала власну справу з надання торгівельних послуг по реалізації одягу та аксесуарів. Демобілізований учасник АТО Юрій Гордійчук - по наданню послуг з буріння свердловин під воду. А Роман Рибалка - планує стати постачальником меду, як у Покровському районі так і у інші куточки України »
Огляд ЗМІ
До 200 тисяч гривень можуть отримати переселенці Дніпропетровщини на відкриття власної справи
25.07.2016
Подані на конкурс проекти повинні бути довгостроковими, мати реалістичні ринкові показники і надавати робочі місця. На власну справу можна отримати від 50 до 200 тисяч гривень. Сума залежить від кількості створених робочих місць »
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ (ВІДЕОРОЛИК)
За допомогою у пошуку роботи чи підборі кадрів звертайтесь до державної служби зайнятості
Інформація для громадян, які прибули з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі.
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі. Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування  »
До уваги!
Графік прийому роботодавців та громадян з питань оформлення дозволів на працевлаштування іноземним громадянам та особам без громадянства  »
До уваги громадян! З метою запобігання проявам корупції у сфері діяльності Державної служби зайнятості інформуємо громадян про реквізити Відділу запобігання корупції Державної служби зайнятості (Центрального апарату)  »
Повідомлення
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості  »
Знайди роботу
Вакансії по місту та області
25.07.2016
25.07.2016
22.07.2016
Запрошуємо на професійне навчання за сприяння служби зайнятості
Орієнтовний перелік груп, які планується відкрити у червні 2016 року (м. Дніпропетровськ)  »
Послуги роботодавцям
До центру зайнятості роботодавець може подавати в електронному вигляді наступні види звітності
Види послуг, які надає роботодавцям державна служба зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інтернет-портал "Труд"
Інтернет-портал "Труд"
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітайте до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"  »
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості
Опитування
Як саме ви готуєтеся до співбесіди?
Шукаю інформацію про компанію
Cкладаю розповідь про себе
Готую свою промову
Продумую заздалегідь відповідь на передбачувані питання
Продумую питання, які поставлю на співбесіді
Готую одяг, який одягну на співбесіду
Інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати