25 березня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _ YOUTUBE
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Топ-новини
Запрошує підприємства взяти участь у семінарі
Відділ з питань посередництва у сфері зайнятості Дніпропетровського обласного центру зайнятості запрошує підприємства взяти участь у семінарі на тему: "Зміни до Порядку видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.05.2013р № 437". Захід відбудеться 28 березня 2017 року о 14.00 у приміщенні Дніпропетровського обласного центру зайнятості, за адресою: вул. Княгині Ольги, 2, 3 поверх, конференц - зал »
Шановні роботодавці, звертаємо Вашу увагу!
З 07.02.2017 р. Наказом Міністерства соціальної політики від 05.12.2016 р. №1476, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 р. за №1726/29856, внесені зміни до наказу Мінсоцполітики України від 31 травня 2013 р. №316 "Про затвердження форми звітності №3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" та Порядку її подання »
Служба зайнятості запустила "електронну чергу" для реєстрації безробітних
З січня 2017 року Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України »
Увага! Оголошення!
З 21.12.2016 року розпочнеться процедура ліквідації районних центрів зайнятості м. Дніпро: Лівобережного, Бабушкінського, Соборного (колишній Жовтневий), Центрального (колишній Кіровський) та Новокодацького (колишній Ленінський), шляхом приєднання до Дніпровського міського центру зайнятості »
Діяльність ОЦЗ
Отримання інтегрованої професії - гарантоване працевлаштування
24.03.2017
Близько 100 учнів 9 - 11 класів шкіл Павлоградського, Новомосковського та Солонянського районів Дніпропетровщини, в рамках профорієнтаційного проекту "Професія поряд", за допомогою Skype відвідали професійно-технічне училище №2 м. Дніпро, дізналися про інтегровані професії, що вони можуть тут добути. Учні профтехучилища ділились власними наробками і досягненнями, демонстрували свої вироби, розповідали про вимоги кожної професії та її переваги »
"Служба зайнятості працевлаштує кожного АТОшника, який звернувся по допомогу"
24.03.2017
Зазначила заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню Дніпропетровського обласного центру зайнятості Тетяна Лапіна під час спілкування із заступником головного редактора творчого об'єднання інформаційних громадсько-політичних та суспільно-публіцистичних програм Філії національної телекомпанії України "Дніпропетровська регіональна дирекція" Оксаною Ващенко »
Новини
Щоб було ефективно та результативно…
24.03.2017
Про основні тенденції на ринку праці району, послуги та інноваційні підходи в роботі служби зайнятості, мету та завдання Програми зайнятості населення П'ятихатського району розповіла директор П'ятихатського районного центру зайнятості Раїса Пірогова під час засідання колегії, що відбулося 22 березня 2017 року в П'ятихатській районній державній адміністрації »
Найбільш актуальна галузь працевлаштування - "Інтернет"
24.03.2017
За ініціативи Марганецького міського центру зайнятості на території приватного підприємця ФОП Харлампов В.М., що забезпечує безперебійний доступ до світової мережі у місті Марганець, проведено День відкритих дверей роботодавця. Безробітним запропонували відвідати навчальний центр роботодавця та працевлаштуватись операторами телекомунікаційних послуг та монтерами телекомунікаційних мереж »
Потрібна робота? Філія "ПАВЛОГРАДСЬКА АВТОБАЗА" проводить набір працівників
23.03.2017
На замовлення філії "ПАВЛОГРАДСЬКА АВТОБАЗА" ПРАТ "ДТЕК ПАВЛОГРАДВУЛІЛЛЯ" у Павлоградському міськрайонному центрі зайнятості пройшов міні-ярмарок вакансій, де безробітним пропонували роботу за посадами: водій автотранспортних засобів категорій С, Д, Е, машиніст бульдозера, машиніст екскаватора, слюсар-електрик, слюсар з аварійно-відбудовних робіт, вантажник »
Вибір професії
Безробітним презентували сучасну робітничу професію
24.03.2017
У Покровському міському центрі зайнятості відбулася зустріч безробітних з представником Орджонікідзевського професійно-технічного училища, де шукачам роботи запропонували здобути сучасну робітничу професію "Контролер-касир", навчання якій відбувається відповідно до вимог роботодавців »
Випускники шкіл Криворіжжя презентували себе як майбутніх висококласних професіоналів
23.03.2017
В рамках п'ятого етапу КВЕСТу "PROFIПЛАН" учні шкіл Саксаганського району Кривого Рогу взяли участь в екскурсії по Криворізькому міськрайонному центру зайнятості, де їм презентували послуги служби зайнятості, ознайомили зі станом ринку праці та роботодавцями, що мають найбільш актуальні та цікаві вакансії, надали рекомендації та поради щодо складання професійних планів »
Корисно шукачам роботи
На ринку фінансових послуг працюватимуть безробітні
24.03.2017
На замовлення ТОВ "Мікро кредитний центр БМ" фахівці Павлоградського міськрайонного центру зайнятості провели міні-ярмарок вакансій, за результатами якого роботодавець підібрав працівників за посадами менеджер з надання кредитів та інспектор кредитний, а безробітні - знайшли місце роботи »
Новомосковський посуд виготовлятимуть безробітні Магдалинівщини
23.03.2017
В приміщенні Магдалинівського районного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій на замовлення ТОВ "Новомосковський посуд", де безробітним розповіли про перспективу здобути достойну роботу з гідною заробітною платою у найбільшого виробника сталевого емальованого посуду »
Профнавчання
Безробітні вміють працювати відповідно до сучасних технологій
24.03.2017
На замовлення сільськогосподарських підприємств Томаківщини у січні - березні 2017 року на базі ДПТНЗ "Томаківський професійний аграрний ліцей" 176 безробітних пройшли навчання за напрямками "Тракторист - машиніст с/г виробництва - навчання з ОП та ПДД" та "Водії автотранспортних засобів з питань правил безпечної експлуатації автомобіля та безпеки праці" »
Огляд ЗМІ
Обізнаність - основа соціальної захищеності
24.03.2017
Начальник відділу Верхньодніпровського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області провела семінар для безробітних громадян у Верхньодніпровському районному центрі зайнятості »
"Міфи" щодо державної служби зайнятості
Незважаючи на те, що в Україні реально збільшується безробіття, певна частина громадян, які залишились без роботи, та роботодавці, які шукають працівників, не поспішають звертатися за допомогою до Державної служби зайнятості, послуговуючись міфами про неї. А чи відповідають ці міфи дійсності – зараз перевіримо  »
Інформація для громадян, які прибули з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі.
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі. Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування  »
АНОНСИ ПОДІЙ
20.03.2017
До уваги!
Графік прийому роботодавців та громадян з питань оформлення дозволів на працевлаштування іноземним громадянам та особам без громадянства  »
До уваги громадян! З метою запобігання проявам корупції у сфері діяльності Державної служби зайнятості інформуємо громадян про реквізити Відділу запобігання корупції Державної служби зайнятості (Центрального апарату)  »
Повідомлення
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості  »
Знайди роботу
Вакансії по місту та області
24.03.2017
23.03.2017
22.03.2017
21.03.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості
Місцеві центри та бюро правової допомоги на території Дніпропетровської області
Опитування
Які причини можуть перешкодити Вам працювати за отриманою спеціальністю?
Низька з/п
Непрестижність професії в суспільстві
Відсутність можливості працевлаштування за спеціальністю
Розчарування в отриманій спеціальності за час навчання
Інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати