25 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _ YOUTUBE
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Топ-новини
ДО УВАГИ СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ ТА НАСЕЛЕННЯ!
У Дніпропетровському обласному центрі зайнятості тимчасово не працюють телефони »
Як знайти роботу демобілізованим учасникам АТО
До уваги демобілізованих учасників АТО! У центрах зайнятості Дніпропетровщини Вам допоможуть: знайти роботу - тимчасову або постійну; взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру; пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію; отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття »
Шановні роботодавці, звертаємо Вашу увагу!
З 07.02.2017 р. Наказом Міністерства соціальної політики від 05.12.2016 р. №1476, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 р. за №1726/29856, внесені зміни до наказу Мінсоцполітики України від 31 травня 2013 р. №316 "Про затвердження форми звітності №3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" та Порядку її подання »
Служба зайнятості запустила "електронну чергу" для реєстрації безробітних
З січня 2017 року Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України »
Діяльність ОCЗ
Майбутні випускники шкіл спробували себе в ролі залізничників
24.11.2017
23 листопада в рамках профорієнтаційного проекту служби зайнятості "Професія поряд" понад 50 школярів Синельниківського, Юр'ївського, Криничанського районів взяли участь у Skype-зустрічі та дізнались про перспективи працевлаштуватись, здобувши професії у Дніпровському професійному залізничному ліцеї »
Навчаємось заради підвищення якості соціальних послуг нашим клієнтам
24.11.2017
22 листопада 2017 року у приміщенні Дніпропетровського обласного центру зайнятості відбувся семінар - навчання заступників директорів - технологів - організаторів базових центрів зайнятості регіону, де були розглянуті нові підходи та інформаційні технології при наданні послуг роботодавцям, організація роботи щодо підбору персоналу на засадах рекрутингу, застосування підходу кейс-менеджменту в роботі базових центрів зайнятості з вразливими на ринку праці групами населення »
Дніпропетровський ЦПТО ДСЗ - платформа для інтенсифікації розвитку підприємництва регіону
23.11.2017
22 листопада 2017 року Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості став платформою для обговорення проекту Програми інтенсифікації розвитку підприємництва Дніпропетровської області на 2018-2020 роки. Представники органів влади, Голова міської організації роботодавців, директор комунального підприємства "Центр малого та середнього бізнесу" обговорили подальшу спільну роботу з обласною службою зайнятості задля розвитку підприємництва в області »
Школярі Дніпра дізналися, як працює найбільше зернопереробне підприємство України
22.11.2017
Технологічний процес підготовки та переробки зерна, автоматична фасувальна машина ТОВ "Дніпромлин" - учні загальноосвітньої школи №58 міста Дніпро серйозно зацікавилися професіями: інженер-технолог, апаратник борошномельного виробництва, апаратник оброблення зерна, технік-технолог »
Вибір професії
Профорієнтація школярів - профілактика безробіття
24.11.2017
Під час профорієнтаційних уроків для випускників дев'ятих, десятих та одинадцятих класів середніх загальноосвітньої шкіл Дніпра спеціалісти міської служби зайнятості всебічно проконсультували понад 100 учнів щодо затребуваних та актуальних професій, які сьогодні користуються великим попитом на ринку праці, провели тестування з професійного самовизначення »
"Мій правильний професійний напрямок"
23.11.2017
В рамках 2 етапу КВЕСТу "Я-PROFI"-"PROFІВИБІР" фахівці Апостолівського районного центру зайнятості провели профдіагностування випускників Апостолівської школи №1, що допомогло зрозуміти школярам сенс і важливість правильного вибору професії у майбутньому »
Служба зайнятості особам з особливими потребами
Безробітних осіб з особливими потребами працевлаштовують на підприємства Дніпра
24.11.2017
На виробництві Дніпровського учбово-виробничого об'єднання "ЛУЧ" Українського товариства сліпих пройшов "День відкритих дверей", де безробітні особи з особливими потребами ознайомилися з потенційними робочими місцями та умовами праці »
Новини
Якісні професійні кадри готують на Криворіжжі
22.11.2017
Про сучасні проблеми ринку праці міста та шляхи протидії масовій еміграції робочої сили за кордон розповів директор Криворізького міськрайонного центру зайнятості Ігор Вознюк під час семінару-практикуму "Взаємодія ПАТ ІнГЗК з навчальними закладами регіону з питань підготовки та підбору професійних кадрів", що пройшов на одному з провідних підприємств Групи Метінвест - ПАТ "Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат" »
Вирішення питань зайнятості мешканців сільської громади
22.11.2017
Під час робочої зустрічі директора Дніпровського районного центру зайнятості Миколи Сінчука з головою Новоолександрівської об'єднаної громади Олександром Візіром обговорювались питання щодо підвищення рівня зайнятості населення, що проживає на території громади, перспективи розвитку інфраструктури території громади, організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, а також ряд інших, не менш важливих питань з соціально-економічного життя громади »
Власна справа
НА ШЛЯХУ ДО СВОЄЇ МЕТИ
22.11.2017
Звернувшись за допомогою у працевлаштуванні до Синельниківського міськрайонного центру зайнятості, я відвідала семінар "Презентація послуг з професійного навчання", де презентували Дніпропетровський Центр професійно-технічної освіти Державіної служби зайнятості. Мене давно приваблювала професія "Манікюрник", а дізнавшись про можливість отримання цієї професії за направленням центру зайнятості, в мене виникла ідея започаткування власної справи »
Корисно шукачам роботи
Безробітним розповіли про особливості розрахунку пенсій
22.11.2017
З метою роз'яснення змін, що відбулися у пенсійному законодавстві та порядку нарахування пенсій в Україні у Дніпровському міському центрі зайнятості відбувся круглий стіл для фахівців центру зайнятості а "Семінар для безробітних осіб старше 50 років" »
"Міфи" щодо державної служби зайнятості
Незважаючи на те, що в Україні реально збільшується безробіття, певна частина громадян, які залишились без роботи, та роботодавці, які шукають працівників, не поспішають звертатися за допомогою до Державної служби зайнятості, послуговуючись міфами про неї. А чи відповідають ці міфи дійсності – зараз перевіримо  »
Інформація для громадян, які прибули з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі.
Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії - у вільному доступі. Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування  »
До уваги!
Графік прийому роботодавців та громадян з питань оформлення дозволів на працевлаштування іноземним громадянам та особам без громадянства  »
До уваги громадян! З метою запобігання проявам корупції у сфері діяльності Державної служби зайнятості інформуємо громадян про реквізити Відділу запобігання корупції Державної служби зайнятості (Центрального апарату)  »
Повідомлення
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості
До уваги внутрішньо переміщених громадян та учасників АТО! Ви зможете скористатися он-лайн консультаціями в базових центрах зайнятості  »
Знайди роботу
Вакансії по місту та області
24.11.2017
24.11.2017
23.11.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Соціальна інтеграція людей з інвалідністю
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості
Діяльність Головного територіального управління юстиції у дніпропетровській області
Опитування
Як Ви дивитеся на розміщення у вакансії фотографій умов праці (фото робочого місця, кухні або їдальні, зони відпочинку та інше)?
Це саме те, чого зараз не вистачає
Буде не зайвим
Мені все одно
Беззаперечно проти
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати