21 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _ YOUTUBE
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

"Дніпропетровська обласна станція переливання крові" шукає кваліфікованих працівників
 
02.01.2018  |  Дніпровський МЦЗ версія для друку
"Дніпропетровська обласна станція переливання крові" шукає кваліфікованих працівників

Співпраця з медичними закладами – це надійні робочі місця для всіх, хто бажає працювати у медичній сфері.

Днями, у приміщенні Дніпровського міського центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій з метою укомплектування медичного закладу, який має більш як 70-річний досвід роботи, а саме Дніпропетровську обласну станцію переливання крові.

На сьогоднішній день підприємство має потребу в наступних фахівцях: водій, біолог, лаборант, інженер з метрології, підсобний робітник, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, молодша медична сестра.

У заході взяли участь начальник відділу кадрів Дніпропетровської обласної станції переливання крові Любов Басараб та 37 незайнятих осіб.

Шукачі роботи були активними учасниками діалогу, цікавилися умовами та обов’язками потенційної роботи. Під час презентації вакансій підприємства, представник станції переливання крові надали змістовні відповіді, щодо умов праці, соціальних гарантій, заробітної плати та інше.

По завершенню заходу 10 осіб зацікавилися працевлаштуванням на підприємстві та отримали запрошення на індивідуальну співбесіду і виявили бажання ознайомитися з потенційним місцем роботи.