21 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _ YOUTUBE
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук



Головна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

День відкритих дверей роботодавця - знайомство з потенційним місцем роботи
 
03.01.2018  |  А.О. Матійчук, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Вільногірського міського центру зайнятості версія для друку
День відкритих дверей роботодавця - знайомство з потенційним місцем роботи

Нещодавно Вільногірським міським центром зайнятості, в рамках «Днів відкритих дверей», було проведено екскурсію на ТОВ «Вільногірський завод залізобетонних виробів». Її мета – ознайомлення безробітних зі специфікою роботи та вакантними посадами підприємства. На захід були запрошені 7 осіб із числа безробітних.

Екскурсію по підприємству провів майстер цеху Голуб Михайло. Він розповів, що ТОВ «Вільногірський завод залізобетонних виробів» на даний час займається виготовленням і реалізацією бетонних та збірних залізобетонних виробів. «На виробництві задіяні формувальники залізобетонних виробів, кранівники, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрозварники ручного зварювання та інші робітничі професії», - поінформував він.

На кінець екскурсії всі бажаючи мали можливість поставити свої запитання стосовно умов праці, режиму роботи, надання спецодягу, тощо. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Н. Бондаренко в свою чергу проінформувала про актуальність робітничих професій на підприємстві. Учасники екскурсії залишились задоволені.