21 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _ YOUTUBE
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг

Одне з найбільших складських господарств України запрошує вас на роботу
 
03.01.2018  |  Дніпровський міський центр зайнятості версія для друку
Одне з найбільших складських господарств України запрошує вас на роботу

Влаштовуючись на роботу Ви маєте бути впевнені у своєму соціальному захисті. Радимо Вам обирати роботодавців, які чітко дотримуються Кодексу законів про працю України і виконують соціальні трудові гарантії – це базова умова працевлаштування незайнятих громадян.

Днями в приміщенні Дніпровського міського центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення ТОВ «Бізнес Груп С», яке потребує доукомплектування кадрами за посадами: «комплектувальник товарів молочної групи», «вантажник».

У заході взяли участь засновник ТОВ «Бізнес Груп С» Микита Рабізо, менеджер з персоналу підприємства Яніна Смірнська та 35 безробітних осіб.

ТОВ «Бізнес Груп С» – складське господарство, що надає потужним торгівельним мережам послуги холодного зберігання, а саме: надання в оренду холодильних камер, зберігання та складська обробка продукції, вантажно-розвантажувальні роботи.

Підприємство шукає ініціативних потенційних співробітників без фахової освіти, які хочуть працювати та заробляти. «Для кожного співробітника створені індивідуальні умови праці – можливість позмінного графіку роботи, надання корпоративного транспорту тощо. Головне – бажання працювати», – зауважив під час зустрічі засновник ТОВ «Бізнес Груп С» Микита Рабізо.

По закінченню міні-ярмарку вакансій із 35 безробітних, які взяли участь у зустрічі, 8 зацікавилися пропозицією працевлаштування на підприємство та отримали запрошення на індивідуальну співбесіду.