21 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _ YOUTUBE
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Безробітних Павлограда запрошували на роботу до ТОВ "Evroinvest" (Пицца Челентано)
 
04.01.2018  |  За інформацією Павлоградського міськрайонного центру зайнятості версія для друку
Безробітних Павлограда запрошували на роботу до ТОВ "Evroinvest" (Пицца Челентано)

Однією із ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо оперативного пошуку претендентів на вакантні місця, здатних якісно та своєчасно виконувати завдання, оперативно реагувати на зміни в технологічних процесах, постійно підтримувати високий професійний рівень діяльності підприємства – є ярмарки та міні–ярмарки вакансій.

Днями спеціалісти Павлоградського міськрайонного центру зайнятості провели міні–ярмарок вакансій для ТОВ «Evroinvest» (Пицца Челентано), на який було запрошено 16 осіб з числа тих, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Керівник відділу персоналу ТОВ «Evroinvest» Світлана Тарновская презентувала підприємство та ознайомила шукачів роботи з соціальними гарантіями для працюючих та переліком вакантних посад на підприємстві, а саме: кухар, касир, офіціант та інші. Світлана Тарновская проінформувала про вимоги до кандидатів та можливість професійного навчання безпосередньо на робочому місці з подальшим працевлаштуванням.

Бажаючи отримали вичерпні відповіді на усі запитання. Наприкінці зустрічі усі бажаючи залишили свої анкети та резюме та отримали контактні телефони роботодавця.

За результатами проведеної міні-ярмарки вакансій 3 особи відгукнулися на запрошення роботодавця відвідати підприємство та ознайомитися з умовами праці безпосередньо на виробництві.