21 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _ YOUTUBE
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Сприяння поверненню в соціум
 
05.01.2018  |  П'ятихатський РЦЗ версія для друку
Сприяння поверненню в соціум

Протягом багатьох років П’ятихатський районний центр зайнятості плідно співпрацює з виправною колонією №122 щодо проведення спільних заходів у сфері соціальної адаптації осіб, які відбувають покарання. Працевлаштування засуджених має важливе значення, як для них самих, так і для соціуму.

На виконання вимог Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством юстиції України, Міністерством соціальної політики та Державною службою зайнятості від 11 жовтня 2017 року на території виправної колонії №122 відбулась спільна нарада з обговорення питань співпраці на 2018 рік. Основними питаннями на нараді було обговорення спільних заходів служб щодо реалізації Меморандуму.

У нараді взяли участь начальник Державної установи «П’ятихатська виправна колонія №122» Олександр Федоренко, начальник управління соціального захисту населення Світлана Автухович, заступник директора районного центру зайнятості Олена Дубінчук.

Олександр Федоренко проінформував про соціальні послуги, які надаються особам, звільненим з місць позбавлення волі. Світлана Автухович розповіла про соціальний захист осіб даної категорії.

У своєму виступі Олена Дубінчук розповіла про соціальні послуги центру зайнятості особам, які звільняються з місць позбавлення волі та наголосила про співпрацю з виправною колонією №122 у 2016-2017 роках. «Протягом цього періоду до центру зайнятості звернулось 2 особи звільнені з місць позбавлення волі, які були працевлаштовані», - проінформувала вона.

Сторони прийняли рішення щодо подальшого вдосконалення партнерських відносин і проведення спільних заходів. В результаті підписано угоду про співпрацю.