21 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _ YOUTUBE
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Регіональна служба зайнятості » Діяльність ОCЗ

Завдяки службі зайнятості Дніпропетровський меблевий комбінат отримає кваліфікованих фахівців
 
11.01.2018  |  Відділ організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ версія для друку
Завдяки службі зайнятості Дніпропетровський меблевий комбінат отримає кваліфікованих фахівців

 

10 січня 2018 року відбулась робоча зустріч директора Дніпропетровського обласного центу зайнятості Вікторії Кузнецової з генеральним директором приватного акціонерного товариства «Дніпропетровський меблевий комбінат» Ярославом Медиковським та директором по персоналу Ольгою Андрієвською. У спілкуванні взяли участь заступник директора ОЦЗ Валерій Дудник та заступник директора – начальник відділу організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ Іван Шевченко, заступник начальника відділу організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ Наталія Селякова.

Генеральний директор підприємства поінформував присутніх, що  Дніпропетровський меблевий комбінат має понад столітній досвід роботи на ринку мебельної продукції України та поза її межами. За роки роботи напрацьований безцінний досвід та створена потужна технічна база, що дозволяє виробляти меблі високої якості та швидко реагувати на потреби користувачів. «Меблі під торговою маркою «KARTISSA»  виробляються на німецькому обладнанні із використанням матеріалів та фурнітури провідних виробників Німеччини. Наразі укладені угоди з німецькими партнерами, що передбачає розширення виробництва та збільшення кількості працівників підприємства. Вважаємо, що саме у взаємодії з обласною службою зайнятості ми зможемо знайти кваліфікованих робітників, які необхідні підприємству», - наголосив Я.О. Медиковський.

Вікторія Кузнецова зазначила, що Дніпропетровською обласною службою зайнятості вже напрацьовано досвід укомплектування підприємств кваліфікованими кадрами шляхом попереднього професійного навчання. «Найбільш ефективною формою, що наближує навчальний процес до роботодавця, є навчання за дуальною системою. Обласна служба зайнятості першою в Україні запровадила таку форму навчання. Її переваги полягають в тому, що теоретична підготовка здійснюється у Центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, а практичну підготовку слухачі проходять безпосередньо на виробництві, що використовує новітнє обладнання, технології та матеріали. За підсумками такої форми навчання роботодавець отримує кваліфікованого працівника, адаптованого до умов підприємства», - поінформувала Вікторія Кузнецова.

Учасники зустрічі окреслили  заходи, які необхідно провести для забезпечення роботодавця кваліфікованими кадрами. Першочергово передбачено ознайомлення керівництва ПАТ «Дніпропетровський меблевий комбінат» з організацією професійного навчання дорослого населення на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. У свою чергу, генеральний директор підприємства запросив керівництво обласної служби зайнятості ознайомитись з виробництвом, його матеріально-технічною базою та можливостями організації професійного навчання шукачів роботи для укомплектування вільних робочих місць.