21 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _ YOUTUBE
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Знайомство з ТОВ "Кварцит-ДМ"
 
11.01.2018  |  Євсюкова Т.М., провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Васильківського РЦЗ версія для друку
Знайомство з ТОВ "Кварцит-ДМ"

         Днями  за ініціативи Васильківського районного центру зайнятості відбувся «День відкритих дверей на виробництві» – у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Кварцит-ДМ». Мета цього заходу - презентація підприємства та реалізації  можливості спільного діалогу між роботодавцем та шукачами роботи. У заході взяли участь директор Васильківського районного центру зайнятості Ірина Куценко, фахівці  районного центру зайнятості, головний інженер товариства Юлія Костянтинівна Челтонова та 15 безробітних осіб.

 На початку зустрічі  директор центру зайнятості Ірина Куценко поінформувала присутніх про  стан ринку праці, про послуги, які надає служба зайнятості а також наголосила: «Основна задача служби зайнятості – сприяння зайнятості населення, запобігання масовому безробіттю та підтримка тимчасово переміщених осіб, учасників АТО.

Екскурсію по виробництву  провела головний інженер товариства Челтонова Юлія Костянтинівна, яка ознайомила учасників  із професійно-кваліфікаційним складом працівників. А це – дробильники, машиністи дробильних машин, машиністи екскаватора, електрогазозварники, електрослюсарі, водії автотранспортних засобів. Також Вано зупинилась  на питаннях  умов праці, розмірі заробітної плати та вимог до претендентів на вільні робочі місця. Вона акцентувала увагу на потребі підприємства у кадрах – це машиніст бурової установки, машиніст екскаватора, токар, водій автотранспортних засобів категорії «С, Е».

          Під час екскурсії 15 шукачів роботи відвідали ремонтні майстерні та побували у кар’єрі, де безпосередньо проходить видобування каменю. Із задоволенням ознайомилися з виробничим процесом та технікою, яка використовується на підприємстві.

 Вона також розповіла про своє підприємство що здійснює видобуток, первинну переробку, постачання кварциту і виробляє не формовані вогнетривкі матеріали кремнеземистого складу. Продукція кар’єру - кварцит металургійний для виробництва феросплавів і динасових виробів, а також будівельного щебеню. Звернула особливу увагу на завданнях про збільшення обсягів споживання продукції по забезпеченню споживачів сировиною високої якості. Та висловила подяку представникам Васильківського районного центру зайнятості  за організацію спільного «Дня відкритих дверей».

Проведений захід дозволив шукачам роботи ближче ознайомитися з діяльністю підприємства, отримати відповідь на питання, що їх цікавили. А ТОВ «Кварцит-ДМ» у свою чергу за короткий час створення зарекомендувати себе, як одне з підприємств, яке на шляху становлення впевнено набирає обертів на ринку праці Васильківщини.

Фахівці центру зайнятості мають надію, що День відкритих дверей на виробництві принесе позитивні результати і роботодавцю в укомплектуванні кадрами підприємства, і громадянам, які шукають роботу.

 

 

 

*