16 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _ YOUTUBE
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

День відкритих дверей Дніпропетровського ЦПТО ДСЗ в режимі "on-line"
 
28.11.2016  |  Ю.О. Ласкіна, провідний фахівець з питань зайнятості населення відділу активної підтримки безробітних Криворізького міськрайонного центру зайнятості версія для друку
День відкритих дверей Дніпропетровського ЦПТО ДСЗ в режимі "on-line"

В умовах економічної нестабільності та дисбалансу попиту і пропозиції робочої сили на регіональному ринку праці конкуренція серед людей, які шукають роботу, посилюється. Що ж робити шукачам роботи, щоб підняти свою конкурентоспроможність і самооцінку? Гарною ідеєю для вирішення цього питання є навчання, як набуття нової професії, так і підвищення рівня професійної кваліфікації та можливість закріпити отримані знання безпосередньо на робочому місці під час практики.

В Інформаційно-консультаційному центрі Криворізького міськрайонного центру зайнятості, в режимі скайп-конференції, відбулась презентація навчального закладу «Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» (ДЦПТО ДСЗ). Мета заходу – донести до клієнтів Криворізького міськрайонного центру зайнятості інформацію про можливості навчання, перенавчання і підвищення кваліфікації за межами міста. У презентації взяли участь понад 25 безробітних.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Олена Боголепова звернула увагу присутніх на те, що професійне навчання і зміна професії протягом життя стали звичною умовою працевлаштування в усьому світі. «Тому семінар у форматі скайп-конференції надає прекрасну можливість учасникам семінару ознайомитись із Дніпропетровським центром професійно-технічної освіти, побачити навчальну базу і технічні можливості закладу в реальному часі», - акцентувала вона.

Заступник директора ДЦПТО ДСЗ Лариса Сидорчук розповіла про професії та напрями, за якими відбувається навчання, терміни та умови навчання в Центрі. Окремо, вона зауважила на співпраці навчального закладу з роботодавцями.

Заключна частина семінару відбулась у формі скайп-діалогу між учасниками семінару і представниками й слухачами ДЦПТО. Питання, що цікавили безробітних, стосувались умов проживання у гуртожитку та матеріального забезпечення на період навчання.