20 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) _ YOUTUBE
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

27 років: працюємо для людей

Подяка за партнерство
11.01.2018

Як результат тісної співпраці Дніпропетровського обласного центру зайнятості з одним із ведучих ринкоутворюючих підприємств м. Дніпро, на адресу керівництва надійшла подяка від Департаменту управління персоналом ПАТ "Дніпропетровський Агрегатний завод" »

Сучасні інформаційні технології служби занятості - у кожній територіальній громаді області
02.10.2017

В рамках робочих зустрічей з головами об'єднаних територіальних громад, керівники обласного та базових центрів зайнятості регіону обговорили питання якісного та оперативного надання соціальних послуг, побудови плідної співпраці, створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості мешканців, підтримки малого і середнього підприємництва, легалізації трудових відносин між найманими робітниками та роботодавцями »

Служба зайнятості Дніпропетровщини отримала диплом на Всеукраїнському конкурсі вишиванок
11.07.2017

Відзначаючи Всеукраїнський День вишиванок, працівники Дніпропетровської обласної служби зайнятості долучилися до свята єдності українського народу та взяли активну участь у конкурсі-2017, що пройшов серед фахівців Державної служби зайнятості по всій Україні. За результатами конкурсу колектив П'ятихатського районного центру зайнятості нагороджено Дипломом за креативний підхід »

Щира вдячність
20.06.2017

Громадська організація "Центр зайнятості Вільних людей" висловлює щиру вдячність за співпрацю та участь фахівців Дніпропетровського обласного центру зайнятості у профорієнтаційному заході для молоді та ВПО - День кар'єри Profit Day 2017. Завдяки підтримці спеціалістів ОЦЗ більшість присутніх змогли пройти профорієнтаційне тестування »

Переможці конкурсу "Краща вишиванка"
19.05.2017

У службі зайнятості Дніпропетровщини з'явилися переможці конкурсу вишиванок серед фахівців служби. Ми отримали чимало світлин гарних та усміхнених людей у вишиванках! Однак, перемогу здобули ті, хто зміг оформити найкращі, найкреативніші та найбільш оригінальні фотографії. За цілісний образ та вдалу стилізацію вишиванки перемогу здобули…… »

У День вишиванки - разом
18.05.2017

Уже стало традицією третього четверга травня місяця святкувати в Україні День вишиванки. Дніпропетровська обласна служба зайнятості традиційно долучається до цього чудового Дня та запрошує всіх небайдужих до історії нашої країни, відродження її духовності та зміцнення єдності в цей день вбратися у вишиванки »

Подяка за зустріч
15.05.2017

Європейська Бізнес Асоціація Дніпровський офіс співпрацює з Дніпропетровським обласним центром зайнятості та висловлює щиру подяку службі за активну участь у заході, присвяченому професійній підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації безробітних на замовлення роботодавця »

Служба зайнятості Дніпропетровщини - епоха змін і новітніх викликів
24.01.2017

Упродовж 26-х років свого існування служба зайнятості Дніпропетровщини зарекомендувала себе як важлива сполучна ланка між шукачами роботи та роботодавцями, владою та сторонами соціального діалогу на ринку праці. Мільйони громадян отримали допомогу у працевлаштуванні, професійному самовизначенні, підвищили фаховий рівень шляхом професійного навчання »

Службі зайнятості - 26 років
22.12.2016

Привітання з нагоди 26-ї річниці утворення Державної служби зайнятості від Народного депутата України Юрія Берези »

Нове місце роботи - впевненість у завтрашньому дні
07.12.2016

До Дніпропетровського обласного центру зайнятості надійшов лист-подяка від вимушеної переселенки Анжели С., що має групу інвалідності. "Завдяки людському відношенню до людей, особливо інвалідів, підтримці та допомозі спеціалістів Васильківського районного центру зайнятості я знайшла роботу та повернулась до активної праці", - зазначає вона »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »