24 липня 2014
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим та м. Севастополь
Державна служба зайнятості Донецької області сприятиме працевлаштуванню громадян, що прибули з АР Крим та м. Севастополь, або призначенню та виплаті допомоги по безробіттю незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування »
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз'яснювальні заходи
21.07.2014
День центру зайнятості для роботодавців та соціальних партнерів "Переваги співпраці зі службою зайнятості" - Краматорський міський центр зайнятості, виїзні презентації послуг служби зайнятості до селища Пелагіївка та шахти "Об'єднана" - Торезький міський центр зайнятості, Дні відкритих дверей - Добропільський, Володарський, Донецький, Димитровський, Докучаєвський центри зайнятості. Ці та інші заходи будуть проведені центрами зайнятості Донецької області поточного тижня »
Новини
До уваги громадян та роботодавців!
Донецький обласний центр зайнятості повідомляє про тимчасове припинення роботи Мар'їнського районного центру зайнятості з 14 липня 2014 року. Про поновлення роботи центрів буде повідомлено окремо. За додатковою інформацією звертайтеся на телефон "гарячої лінії" обласної служби зайнятості (062)340-60-05 »
У Володарському звітували за підсумками роботи
24.07.2014
У Володарському районному центрі зайнятості відбулась прес-конференція заступника директора Ольги Коби для представників місцевих ЗМІ за підсумками роботи центру зайнятості у першому півріччі 2014 року »
Аукціон претендентів у Новогродівці
24.07.2014
Нещодавно в Новогродівському міському центрі зайнятості був проведений аукціон претендентів з метою оперативного підбору кадрів для Новогродівського міського фінансового управління »
Досвід та поради успішних підприємців
24.07.2014
В Макіївці з початку 2014 року 45 осіб отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. В липні ще 9 безробітних представили на розгляд експертної комісії свої бізнес-плани. Саме липневе засідання комісії проводилося в нетрадиційному форматі, бо для безробітних організували зустріч з успішними підприємцями, які за сприянням центру зайнятості започаткували власну справу й успішно реалізовують свої проекти вже не перший рік »
Вибір професії
Оволодій сучасною будівельною професією
01.07.2014
Зростаючий попит на житло і комерційну нерухомість різко підвищив рівень попиту на фахівців відповідної професійної групи. А поява сучасних матеріалів та передових технологій потребує значної трансформації самих будівельних спеціальностей. Щорічно в будівельну індустрію вливаються випускники професійно-технічних училищ, середніх та вищих навчальних закладів. Але висококласних фахівців все одно не вистачає »
Виїзні акції служби зайнятості у пришкільних таборах
27.06.2014
Один з варіантів відпочинку для школярів у Харцизьку - це табори-групи продовженого дня, які функціонують на базі загальноосвітніх шкіл. Путівки отримали діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених сімей. В червні 2014 року в гості до вихованців пришкільних таборів приїжджали спеціалісти Харцизького міського центру зайнятості. Було проведено 14 виїзних акцій »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю
Державна служба зайнятості відповідно до законів України "Про зайнятість населення" та "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" сприяє трудовій реабілітації та працевлаштуванню громадян з інвалідністю з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) на вільні та новостворені або пристосовані для них робочі місця, заявлені підприємствами »
Огляд регіональних ЗМІ
Відбулося чергове засідання правління Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття
24.07.2014
23 липня відбулося чергове засідання правління Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Члени правління розглянули стан виконання бюджету Фонду станом на 1 липня цього року, взяли до відома інформацію директора Державного центру зайнятості Юрія Харченка про роботу та заходи, які вживаються виконавчою дирекцією Фонду із своєчасного реагування на виклики ринку праці »
Мінсоцполітики: Парламент посилив інституційну складову управління у сфері зайнятості
24.07.2014
Верховна Рада України прийняла Закон України № 4808 "Про внесення змін до деяких законів України" (щодо діяльності Державної служби зайнятості), яким усунено прогалини щодо державного управління в сфері зайнятості населення та страхування на випадок безробіття »
Є питання? Телефонуй!
Пряма телефонна лінія Донецького обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Тим, хто шукає роботу
24.07.2014
Матеріальне забезпечення на випадок безробіття
Інтернет-портал "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
через оголошення
за сприянням державної служби зайнятості
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати