23 травня 2015
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз'яснювальні заходи:
18.05.2015
День центру зайнятості для внутрішньо переміщених осіб - Новогродівський міський центр зайнятості, День відкритих дверей центру зайнятості для осіб з інвалідністю - Великоновосілківський районний центр зайнятості; Презентація роботодавця - Дружківський міський центр зайнятості; Виїзд мобільної групи до місць перебування внутрішньо переміщених осіб - Маріупольський міський центр зайнятості та багато іншого »
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
До уваги внутрішньо переміщених осіб
Внесено зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 р. № 509 »
В центрі уваги - розв'язання проблем внутрішньо переміщених осіб
21.05.2015
Найважливішим питанням на сьогодні й досі залишається розв'язання проблем внутрішньо переміщених осіб. За ініціативою районної робочої групи щодо надання допомоги та розміщення мешканців, які залишили місця постійного проживання в зв`язку з проведенням антитерористичної операції, 19 травня було проведено виїзну акцію в село Урзуф, в якій взяли участь представники Першотравневого районного центру зайнятості, центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та ін. Участь у виїзній акції взяли 36 осіб, більшість з яких жінки та молодь. Мета цього заходу полягала в наданні всебічної допомоги: і інформаційно-консультативної, і матеріальної, і гуманітарної »
Підвищила кваліфікацію - і вже працює
20.05.2015
У січні 2015 року до Володарського районного центру зайнятості звернулася Євсюкова Олена Геннадіївна, яка разом зі своєю сім'єю була вимушена виїхати з окупованого міста Донецьк. Оселившись в селище Володарське, вона знайшла підтримку та допомогу з боку нових сусідів і знайомих, які не залишили сім'ю в біді. За сприянням центру зайнятості Олена Геннадіївна підвищила кваліфікацію шляхом стажування, а тепер працює оператором комп'ютерного набору у комунальному закладі "Володарський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" »
Міні-ярмарок вакансій у Мар`їнці
20.05.2015
20 травня Мар'їнським районним центром зайнятості був проведений міні-ярмарок вакансій на замовлення роботодавців. Мета проведення заходу - оперативне задоволення кадрових потреб роботодавців, інформування їх про послуги служби зайнятості, стан ринку праці, зміни в законодавстві. В заході взяли участь 20 безробітних, з яких 5 - внутрішньо переміщені особи, та 10 осіб із зайнятого населення »
24 роки: працюємо для людей
На ярмарку - актуальні вакансії службовців, медичних працівників, інженерів
22.05.2015
Сьогодні на обліку в міському центрі зайнятості перебувають 5600 безробітних, в тому числі 552 безробітних - вимушено переміщені особи. Щоденно у пошуках роботи до центру зайнятості звертаються близько 300 осіб. Роботодавці представили на ярмарок 345 вакансій. Сьогодні на місцевому ринку праці найбільш затребувані: лікарі, бухгалтери, інженери, вихователі, державні службовці та інші »
Ярмарок вакансій та послуг у Димитровському міському центрі зайнятості
22.05.2015
19 травня Димитровський міський центр зайнятості провів традиційну ярмарку вакансій та послуг служби зайнятості. В заході взяли участь керівники кадрових служб підприємств та установ міста, 75 безробітних осіб, з яких 12 - внутрішньо переміщені »
Послуги служби зайнятості - уразливим категоріям населення
20.05.2015
Однією з найуразливіших верств населення, які потребують постійної допомоги соціальних служб є підлітки, що вчинили правопорушення. Провідний фахівець Краснолиманського міського центру зайнятості Марина Дворникова з метою сприяння та розширення можливостей самопізнання, формування мотивації до позитивних змін в житті неповнолітніх засуджених та визначення професійної спрямованості 18 травня на базі Краснолиманської кримінально-виконавчої інспекції провела профорієнтаційний урок "Обери свою професію" »
Новини
Семінар для підприємців-початківців у Краматорську
22.05.2015
20 травня на базі Краматорського міського центру зайнятості пройшов орієнтаційний семінар для підприємців - початківців "Від бізнес-ідеї до власної справи". Соціальні партнери центру зайнятості: Краматорський міський фонд підтримки підприємництва, Управління пенсійного Фонду України в м. Краматорськ, Відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Краматорського міського управління юстиції надали компетентні та кваліфіковані консультації для майбутніх підприємців »
Про аспекти впровадження нових форм роботи з клієнтами служби зайнятості
21.05.2015
21 травня в Донецькому обласному центрі зайнятості відбулася обласна селекторна нарада з директорами міських та районних центрів зайнятості з питань підведення підсумків діяльності обласної служби зайнятості з січень-квітень 2015 року та впровадження нових форм і методів роботи з населенням та роботодавцями »
До Дня вишиванки
21.05.2015
Людина i праця, людина i пісня, людина i витвір мистецтва - це все вічне, безсмертне, щось своєрідне i глибоко вражаюче. Наш український народ працьовитий, щедрий на таланти, здібний, обдарований. Якщо працювати - то до сьомого поту, якщо співати - то дзвінко, розложисто, якщо творити щось - то неповторно, захоплююче... Уже стало традицією третього четверга травня місяця святкувати в Україні День вишиванки. Цього року державна служба зайнятості вперше долучається до цього чудового Дня »
Здоровий спосіб життя - запорука професійних успіхів
20.05.2015
Фахівці відділу активної підтримки безробітних Красноармійського міського центру зайнятості, відповідно до затвердженого плану, проводять профконсультаційні та профінформаційні групові заходи. Одним із затребуваних заходів є профінформаційний семінар "Здоровий спосіб життя - запорука професійних успіхів", який цього разу був організований за участі кваліфікованого лікаря Красноармійської центральної районної лікарні »
Огляд регіональних ЗМІ
Шведська служба зайнятості поділиться досвідом з українськими колегами
08.05.2015
Міністерство соціальної політики України спільно зі Службою зайнятості Швеції започатковують спільний проект "Модернізація системи управління ринку праці в Україні в умовах євроінтеграції". Про підготовку до старту проекту йшлося 6 травня на робочій зустрічі у Мінсоцполітики »
Обліковано 1 255 681 переселенець, - Мінсоцполітики
29.04.2015
Станом на 27 квітня 2015 року, за даними структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій, взято на облік 1 255 681 переселенець або 928 715 родин з Донбасу і Криму »
Вибір професії
Як не помилитися у виборі професії?
22.05.2015
Щоб допомогти молоді зорієнтуватися у світі професій, надати їм корисні поради, ознайомити школярів з особливостями сучасного ринку праці, спеціалісти Волноваського районного центру зайнятості 20 травня 2015 року провели Профорієнтаційний захід для молоді з використанням ПАК "Профорієнтаційний термінал" у Волноваській ЗОШ № 3 »
Презентація Волноваського професійно-технічного училища
19.05.2015
Фахівці Волноваського районного центру зайнятості спільно з представниками відділу освіти райдержадміністрації та керівництвом Волноваського професійно-технічного училища провели захід для учнів загальноосвітніх шкіл міста - Презентацію навчального закладу »
Пряма телефонна лінія
До уваги населення та роботодавців! Пряма телефонна лінія  »
Програма розвитку ООН в Україні приймає пропозиції щодо створення робочих місць для ВПО
Програма розвитку ООН в Україні приймає пропозиції щодо створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб на основі співфінансування  »
ДОРОЖНЯ КАРТА для внутрішньо переміщених осіб
ДОРОЖНЯ КАРТА для людей, переміщених в межах країни  »
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
за сприянням державної служби зайнятості
через оголошення
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати