31 липня 2014
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим та м. Севастополь
Державна служба зайнятості Донецької області сприятиме працевлаштуванню громадян, що прибули з АР Крим та м. Севастополь, або призначенню та виплаті допомоги по безробіттю незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування »
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз'яснювальні заходи
28.07.2014
Постійно діючий ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості - Донецький міський центр зайнятості; День центру зайнятості для роботодавців та соціальних партнерів, презентація курсів навчання - Краматорський міський центр зайнятості; Виїзна акція центру зайнятості з використанням мобільного центру зайнятості у Дружківський технікум ДДМА - Дружківський міський центр зайнятості та багато іншого »
Новини
До уваги громадян та роботодавців!
У зв'язку з виникненням виробничої ситуації, небезпечної для життя і здоров'я працівників та людей, які звертаються до центрів зайнятості, Донецький обласний центр зайнятості згідно з наказами Донецького ОЦЗ №№ 233, 234, 235, 236, 237, 238 від 28.07.2014р. повідомляє про тимчасове припинення роботи Авдіївського, Горлівського, Дебальцівського, Сніжнянського, Торезького та Шахтарського міських центрів зайнятості з 28 липня 2014 року. Про поновлення роботи центрів буде повідомлено окремо. За додатковою інформацією звертайтеся на телефон "гарячої лінії" обласної служби зайнятості (062)340-60-05 »
До уваги громадян та роботодавців!
Донецький обласний центр зайнятості повідомляє про тимчасове припинення роботи Мар'їнського районного центру зайнятості з 14 липня 2014 року. Про поновлення роботи центрів буде повідомлено окремо. За додатковою інформацією звертайтеся на телефон "гарячої лінії" обласної служби зайнятості (062)340-60-05 »
Засідання координаційного комітету
30.07.2014
Нещодавно в залі засідань Новогродівської міської ради було проведено засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення міста Новогродівка. Під час засідання були розглянуті проблеми працевлаштування безробітних, в тому числі громадян, які відносяться до соціально незахищених верств населення, та переселенців з інших міст. Також були обговорені перспективи розвитку підприємств міста та створення нових робочих місць »
Налагодження взаємовигідного співробітництва
29.07.2014
В Докучаєвському міському центрі зайнятості відбувся день відкритих дверей для роботодавців »
Вибір професії
Оволодій сучасною будівельною професією
01.07.2014
Зростаючий попит на житло і комерційну нерухомість різко підвищив рівень попиту на фахівців відповідної професійної групи. А поява сучасних матеріалів та передових технологій потребує значної трансформації самих будівельних спеціальностей. Щорічно в будівельну індустрію вливаються випускники професійно-технічних училищ, середніх та вищих навчальних закладів. Але висококласних фахівців все одно не вистачає »
Виїзні акції служби зайнятості у пришкільних таборах
27.06.2014
Один з варіантів відпочинку для школярів у Харцизьку - це табори-групи продовженого дня, які функціонують на базі загальноосвітніх шкіл. Путівки отримали діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених сімей. В червні 2014 року в гості до вихованців пришкільних таборів приїжджали спеціалісти Харцизького міського центру зайнятості. Було проведено 14 виїзних акцій »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю
Державна служба зайнятості відповідно до законів України "Про зайнятість населення" та "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" сприяє трудовій реабілітації та працевлаштуванню громадян з інвалідністю з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) на вільні та новостворені або пристосовані для них робочі місця, заявлені підприємствами »
Огляд регіональних ЗМІ
Програма стабілізації зайнятості дозволить створити в Східних регіонах 300 тисяч нових робочих місць
31.07.2014
Міністерством соціальної політики розроблено проект Програми створення робочих місць та стабілізації зайнятості в Донецькій та Луганській областях до 2017 року. Документ передбачає реалізацію комплексу заходів, спрямованих на відновлення об'єктів інфраструктури та житла, забезпечення сприятливих умов для розвитку економіки регіонів, сприяння працевлаштуванню осіб, які втратили роботу, в тому числі вимушених переселенців, розвиток державно-приватного партнерства у сфері зайнятості »
Мінсоцполітики: В Україні зменшилася заборгованість із заробітної плати
28.07.2014
Своєчасність виплати заробітної плати залишається одним із пріоритетних питань діяльності Уряду. На цьому наголосив заступник Міністра соціальної політики Валерій Ярошенко в інтерв'ю одному з українських телеканалів. Він зазначив, що відповідальність за вчасне забезпечення зарплатою працівників на економічно активних підприємствах покладена безпосередньо на їх керівників »
Є питання? Телефонуй!
Пряма телефонна лінія Донецького обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Тим, хто шукає роботу
31.07.2014
Матеріальне забезпечення на випадок безробіття
Інтернет-портал "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
через оголошення
за сприянням державної служби зайнятості
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати