20 серпня 2014
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим та м. Севастополь
Державна служба зайнятості Донецької області сприятиме працевлаштуванню громадян, що прибули з АР Крим та м. Севастополь, або призначенню та виплаті допомоги по безробіттю незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування »
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз'яснювальні заходи
18.08.2014
День відкритих дверей для осіб з обмеженими фізичними можливостями у Вугледарському міському центрі зайнятості, День відкритих дверей для роботодавців в Амвросіївському районному та Єнакієвському міському центрах зайнятості, День відкритих дверей центру зайнятості для роботодавців "Незалежна Україна. Шляхи підвищення зайнятості населення" у Димитровському міському центрі зайнятості, Засідання круглого столу з роботодавцями в Новогродівському міському центрі зайнятості - ці та інші заходи відбудуться цього тижня в Донецькій області »
Новини
Донецький обласний центр зайнятості інформує
У зв'язку з виникненням виробничої необхідності відповідно до наказів Донецького обласного центру зайнятості тимчасово припинили роботу Авдіївський, Горлівський, Сніжнянський, Торезький, Шахтарський, Харцизький, Єнакієвський, Ясинуватський міські Мар'їнський районний центри зайнятості »
Служба зайнятості Олександрівського району пропонує населенню
19.08.2014
З метою презентації послуг служби зайнятості для зайнятого та незайнятого населення, формування позитивного іміджу служби зайнятості цього тижня в приміщенні Олександрівського районного центру зайнятості відбувся День відкритих дверей »
Першотравневий район Донецької області робить крок назустріч переселенцям
08.08.2014
Підтримати своїх співвітчизників, вселити надію на краще, вирішити питання працевлаштування - з цією метою Першотравневий районний центр зайнятості взяв участь у віїзній акції для вимушених переселенців, що тимчасово мешкають на базах відпочинку району »
Маріупольці пропонували роботу менеджерам
08.08.2014
За заявкою роботодавця ТОВ "Крабофф" Маріупольський міський центр зайнятості провів міні-ярмарок вакансій для безробітних. Участь в заході взяли 16 безробітних, які відповідали кваліфікаційним вимогам роботодавця »
Вибір професії
Оволодій сучасною будівельною професією
01.07.2014
Зростаючий попит на житло і комерційну нерухомість різко підвищив рівень попиту на фахівців відповідної професійної групи. А поява сучасних матеріалів та передових технологій потребує значної трансформації самих будівельних спеціальностей. Щорічно в будівельну індустрію вливаються випускники професійно-технічних училищ, середніх та вищих навчальних закладів. Але висококласних фахівців все одно не вистачає »
Виїзні акції служби зайнятості у пришкільних таборах
27.06.2014
Один з варіантів відпочинку для школярів у Харцизьку - це табори-групи продовженого дня, які функціонують на базі загальноосвітніх шкіл. Путівки отримали діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених сімей. В червні 2014 року в гості до вихованців пришкільних таборів приїжджали спеціалісти Харцизького міського центру зайнятості. Було проведено 14 виїзних акцій »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю
Державна служба зайнятості відповідно до законів України "Про зайнятість населення" та "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" сприяє трудовій реабілітації та працевлаштуванню громадян з інвалідністю з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) на вільні та новостворені або пристосовані для них робочі місця, заявлені підприємствами »
Огляд регіональних ЗМІ
Діалог з роботодавцем. На меті - працевлаштування
18.08.2014
З метою вжиття заходів, щодо працевлаштування безробітних та надання допомоги роботодавцю у підборі кадрів, 12 серпня 2014року в приміщенні Докучаєвського міського центру зайнятості відбулася презентація ТОВ "Донбас Плюс". Сферою діяльності підприємства є виробництво електричних побутових приладів »
Громадські роботи - крок до постійної зайнятості
13.08.2014
В умовах існуючої кризової ситуації в Україні і, як наслідок, дефіциту постійних робочих місць, все більшої ваги набуває тимчасова зайнятість - громадські роботи та інші види тимчасових робіт, як одна із активних форм діяльності служби зайнятості на ринку праці. Важливе значення має залучення до зазначених робіт в першу чергу безробітних громадян, які перебувають на обліку у службі зайнятості »
Є питання? Телефонуй!
Пряма телефонна лінія Донецького обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Тим, хто шукає роботу
01.08.2014
Матеріальне забезпечення на випадок безробіття
Інтернет-портал "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
за сприянням державної служби зайнятості
через оголошення
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати