16 квiтня 2014
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Увага! Навчальні заклади!
Донецький обласний центр зайнятості оголошує додатковий відбір навчальних закладів Донецької області на 2014 рік для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання. Для участі у додатковому відборі навчальні заклади з 8 години 07.04.2014 до 17 години 22.04.2014 мають подати до Донецького обласного центру зайнятості (83121 м. Донецьк, вул. Маршака, 2) пропозиції про участь у додатковому відборі »
Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим та м. Севастополь
Державна служба зайнятості Донецької області сприятиме працевлаштуванню громадян, що прибули з АР Крим та м. Севастополь, або призначенню та виплаті допомоги по безробіттю незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування »
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз'яснювальні заходи
14.04.2014
Ярмарок професій для молоді - Донецький міський центр зайнятості; День відкритих дверей центру зайнятості для підприємців-початківців - Костянтинівський міський центр зайнятості; Виїзні акції центру зайнятості - Олександрівський районний центр зайнятості; День центру зайнятості для роботодавців - Слов'янський міський центр зайнятості та багато іншого »
Новини
Корисні громадські роботи
16.04.2014
Протягом квітня-травня 2014 року в місті Сніжне проводиться акція з благоустрою та прибиранню території населених пунктів під гаслом "За чисте довкілля". Залучення безробітних до громадських робіт вирішує одночасно декілька важливих завдань: допомога соціально незахищеним верствам населення, користь місцевій громаді з благоустрою міста і забезпеченню тимчасовою зайнятості громадян, які шукають роботу »
"Легальна заробітна плата - надійні соціальні гарантії"
15.04.2014
В Донецькому міському центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему: "Легальна заробітна плата - надійні соціальні гарантії". В засіданні взяли участь представники роботодавців, соціальних партнерів та представники центру зайнятості »
У Дзержинську вивчали проблеми ромської громади
15.04.2014
З нагоди відзначення Міжнародного дня ромів в Донецькій області був проведений прес-тур у місто Дзержинськ. Участь у виїзному засіданні Донецького прес-клубу, яке було присвячене обговоренню проблемних питань соціалізації та інтеграції ромів у суспільство, освіти ромських дітей, взяла директор Дзержинського міського центру зайнятості Ольга Боровська »
День відкритих дверей центру зайнятості у Донецьку
15.04.2014
10 квітня в Донецькому міському центрі зайнятості пройшов день відкритих дверей центру зайнятості. Основна мета проведення заходу - найбільш повне інформування про соціальні послуги для населення і роботодавців, які надаються державною службою зайнятості, розширення уявлення відвідувачів про стан ринку праці міста »
Вибір професії
Акція "Випускник" у Шахтарську
15.04.2014
15 квітня у приміщенні Шахтарського технікуму економіки та торгівлі ім. М. Туган-Барановського спеціалістами Шахтарським міським центром зайнятості спільно з соціальними партнерами проведено акцію "Випускник" для слухачів випускних груп за професіями "Товарознавець-комерсант" та "Бухгалтер" »
Змістовна екскурсія
14.04.2014
10 квітня в Макіївському міському центрі зайнятості відбулась екскурсія для студентів коледжу Макіївського економіко-гуманітарного інституту. Понад 20 студентів кафедри "Економіка підприємства" завітали до центру зайнятості, щоб ознайомитися з технологією обслуговування незайнятого населення та роботодавців, а також дізнатися про послуги, які надає служба зайнятості молоді »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Державна служба зайнятості - особам з інвалідністю
Особам з інвалідністю забезпечується право працювати на підприємствах, в установах, організаціях, а також займатися підприємницькою та іншою трудовою діяльністю, яка не заборонена законом. Особи з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку, мають право бути зареєстрованими у державній службі зайнятості як безробітні »
Огляд регіональних ЗМІ
Для України є актуальним розширення переліку професій, за якими підтверджуються результати неформального навчання, - Мінсоцполітики
14.04.2014
Мінсоцполітики зацікавлене у спільній реалізації проектів Європейського Фонду Освіти (ЄФО) в Україні, особливо у запровадженні національної системи прогнозування потреби у кваліфікованих кадрах для регулювання попиту й пропозиції на ринку праці, системи підтвердження кваліфікації, в тому числі за результатами неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями »
З безробітних - в професійні бізнесмени
10.04.2014
З безробітних - в професійні бізнесмени
Згідно із ст. 27 Закону України "Про зайнятість населення", впроваджується безкоштовне надання індивідуальних і групових консультацій усім бажаючим, які звернулися до центру зайнятості з питань організації та ведення підприємницької діяльності »
Є питання? Телефонуй!
Пряма телефонна лінія Донецького обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Тим, хто шукає роботу
14.04.2014
Матеріальне забезпечення на випадок безробіття
Інтернет-портал "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
через оголошення
за сприянням державної служби зайнятості
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати