18 вересня 2014
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим та м. Севастополь
Державна служба зайнятості Донецької області сприятиме працевлаштуванню громадян, що прибули з АР Крим та м. Севастополь, або призначенню та виплаті допомоги по безробіттю незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування »
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз'яснювальні заходи
15.09.2014
День відкритих дверей центру зайнятості для учнівської молоді у Добропільському міському центрі зайнятості, Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості у Селидівському міському центрі зайнятості, Інтерактивний, змагально-мотиваційний, інтелектуально-ігровий захід для молоді Дем'янівської ЗОШ - Першотравневий районний центр зайнятості, День центру зайнятості для роботодавців в Маріупольському міському центрі зайнятості та багато іншого »
Новини
Донецький обласний центр зайнятості інформує
Інформуємо, що у зв'язку з виникненням виробничої необхідності відповідно до наказів Донецького обласного центру зайнятості тимчасово припинили роботу Авдіївський, Шахтарський, Харцизький, Ясинуватський, Кіровський міські, Мар'їнський та Тельманівський районні центри зайнятості »
До уваги мешканців та роботодавців Старобешівського району
16.09.2014
Донецький обласний центр зайнятості повідомляє про поновлення роботи Старобешівського районного центру зайнятості з 16 вересня 2014 року. Додаткову інформацію стосовно зайнятості населення можна одержати за телефонами Донецького обласного центру зайнятості (062) 340-60-06; 340-60-24 »
Важлива інформація
16.09.2014
Донецький обласний центр зайнятості інформує вимушених переселенців із зони АТО про можливість безкоштовної доставки документів Кур'єрською авіапоштою України »
Переселенцям - особливу увагу та підтримку
15.09.2014
12 вересня в місті Красноармійськ відбулася нарада під головуванням директора департаменту охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації Петряєвої О. Б., в якій взяв участь директор Красноармійського міського центру зайнятості Микола Толмачов. Розглядалися питання життєдіяльності міста та району, в т. ч. соціальні питання та питання, пов'язані з працевлаштуванням мешканців міста та осіб, які переїхали з зони АТО. Цього ж дня відбулася виїзна акція міського центру зайнятості »
Мобільні центри зайнятості в дії
15.09.2014
11 вересня було проведено дві виїзні акції з використанням Мобільного центру зайнятості та Мобільного центру професійної орієнтації для мешканців міста Красноармійська. Учасники заходів мали можливість отримати повні вичерпні консультації щодо ринку праці, актуальних професій, можливості навчання та працевлаштування »
Виїзна акція Дружківського міського центру зайнятості
15.09.2014
11 вересня біля центру видачі гуманітарної допомоги, розташованого в приміщенні школи-інтернат № 1, спеціалістами Дружківського міського центру зайнятості була проведена виїзна акція з використанням мобільного центру зайнятості. Учасників акції перш за все цікавили пропозиції роботи »
Вибір професії
Пізнавали світ професій
12.09.2014
11 вересня у загальноосвітніх школах смт. Новодонецьке № 16 та № 17 відбулися профорієнтаційні заходи для учнів 9 класів, а саме уроки вибору професії з використанням профорієнтаційного терміналу. На уроках йшлося про найголовніший вибір - вибір сфери трудової діяльності, конкретної професії »
Інформаційний семінар для представників закладів освіти у Волноваському районі
21.08.2014
Цього тижня в Будинку дитячої та юнацької творчості Волноваського району Донецької області було проведено зустріч представників Волноваського районного центру зайнятості з директорами місцевих шкіл та завідувачами дошкільних закладів району з питань розвитку комплексної системи профорієнтаційної роботи з молоддю »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Знайти роботу для інвалідів непросто, але можливо
11.09.2014
Незважаючи на складну суспільно-економічну ситуацію в регіоні, Маріупольський міський центр зайнятості працює над головним завданням - разом з роботодавцями вирішує проблему працевлаштування жителів Маріуполя. Для кожної людини, яка залишається без роботи, важлива небайдужість оточуючих, увага та своєчасна допомога, а для людей з інвалідністю пошук роботи ускладнюється ще й певними фізичними обмеженнями. Пошук роботи для цієї категорії громадян ведеться з урахуванням рекомендацій МСЕК »
Огляд регіональних ЗМІ
Людмила Денісова: З метою полегшення працевлаштування переселенців Мінсоцполітики ініціювало спрощення процедури розірвання трудових договорів
17.09.2014
Відповідно до розроблених Мінсоцполітики змін, розірвання трудового договору з метою підтвердження записів у трудовій книжці можна зареєструвати в будь-якому центрі зайнятості »
Більшість офісних працівників в Україні звільняються через низькі зарплати, - дослідження
16.09.2014
Кожен десятий офісний працівник в Україні хотів би залишити поточне місце роботи. Найбільш популярні причини для звільнення офісних співробітників: низька заробітна платня, відсутність перспектив кар'єрного зростання, конфлікти з керівництвом і неможливість саморозвитку. Такі дані були отримані під час опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна »
Є питання? Телефонуй!
Пряма телефонна лінія Донецького обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Тим, хто шукає роботу
15.09.2014
Матеріальне забезпечення на випадок безробіття
Інтернет-портал "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
за сприянням державної служби зайнятості
через оголошення
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати