28 липня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз`яснювальні заходи:
25.07.2016
День відкритих дверей на виробництві - Дружківський міський та Мар`енський районний центри зайнятості; Брифінг для представників ЗМІ - Торецький міський центр зайнятості, Виїзна акція служби зайнятості в Донбаському міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів - Краматорський міський центр зайнятості та багато іншого »
Новини
День відкритих дверей центру зайнятості для інвалідів в Маріуполі
28.07.2016
У першому півріччі 2016 року за сприянням фахівців Маріупольському міському центру зайнятості була працевлаштована 31 особа з інвалідністю. З метою ознайомлення цієї категорії безробітних з перспективами зайнятості, додатковими гарантіями працевлаштування та соціальними послугами, які надає служба зайнятості, інформування про зміни в законодавстві 27 липня проведено День відкритих дверей для інвалідів »
Допомогти людям в біді
27.07.2016
Сьогодні Валентина Рибалко, директор Донецького обласного центру зайнятості та його фахівці зустрілись з менеджером проекту "Економічна підтримка Чеської гуманітарної організації "Людина в біді" Міндугасом Денісом та обласним координатором проекту "Людина в біді" в Україні Лідією Бєділо. Мета зустрічі - виявлення спільних можливостей та інтересів у вирішенні питань зайнятості внутрішньо переміщених осіб та залучення їх до активного громадського життя, роботи на благо громад в тих містах, де вони тепер мешкають »
Робота експертів ПРООН-МОП у Слов`янську
27.07.2016
27 липня в рамках спільного проекту Програми розвитку ООН і Міжнародної організації праці "Функціональна оцінка державної служби зайнятості України" експерти ПРООН-МОП відвідали Слов'янський міський центр зайнятості. Участь в роботі моніторингової місії в Слов`янську взяла директор Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко »
Експерти ознайомилися з роботою Красноармійського міського центру зайнятості
27.07.2016
Триває візит національних експертів ПРООН та МОП до Донецької області. 26 липня фахівці Ю.Галустян та Л.Ткаченко відвідали Красноармійський міський центр зайнятості. Під час екскурсії центром зайнятості експерти зацікавились роботою онлайн-центру працевлаштування »
Від безробіття - до власного бізнесу
27.07.2016
Родина Скибенко з початком проведення АТО була вимушена переїхати з міста Мирноград до Мангушського району. Подружжя разом втратило роботу, домівку, чоловік має інвалідність. За сприянням у працевлаштуванні голова родини Олександр Скибенко звернувся до Першотравневого районного центру зайнятості »
Інформуємо про проведення прес-туру в місті Костянтинівка
26.07.2016
26 липня 2016 року Донецька обласна служба зайнятості проводила прес-тур в місті Костянтинівка. Тема прес-туру - реалізація новацій в роботі служби зайнятості Донецької області у вирішенні питань зайнятості на прикладі міста Костянтинівка, працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, за допомогою відеорезюме »
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
Набрав чинності "Порядок здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб"
ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ!
Міні-ярмарок вакансій з орієнтації на контрактну службу в ЗСУ
19.07.2016
Протягом першого півріччя Першотравневим районним центром зайнятості працевлаштовані 243 безробітні особи. За цей період було проведено 4 Ярмарки вакансій та послуг служби зайнятості, в яких прийняли участь близько 150 шукачів роботи та представники 50 роботодавців. 18 липня 2016 року в Першотравневому районному центрі зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій з орієнтації на контрактну службу в Збройних силах України »
Пряма телефонна лінія
До уваги населення та роботодавців! Пряма телефонна лінія  »
ДОРОЖНЯ КАРТА для внутрішньо переміщених осіб
ДОРОЖНЯ КАРТА для людей, переміщених в межах країни  »
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
за сприянням державної служби зайнятості
через оголошення
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати