30 червня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
ЦЬОГО ТИЖНЯ МІСЬК(РАЙ)ЦЕНТРИ ЗАЙНЯТОСТІ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ БУДУТЬ ПРОВОДИТИ НАСТУПНІ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗ'ЯСНЮВАЛЬНІ ЗАХОДИ:
29.06.2016
День відкритих дверей центру зайнятості - Краснолиманський міський центр зайнятості; День відкритих дверей на виробництві - Артемівський міський центр зайнятості; Виїзна акція з використання мобільного центру зайнятості - Волноваський районний центр зайнятості та багато іншого »
Новини
За участю служби зайнятості Донецької області видано перший випуск інформаційно-аналітичного бюлетеню з питань внутрішньо переміщених осіб в Україні
Даний бюлетень включає актуальні новини, інформацію щодо проведених досліджень, опис міжнародного та вітчизняного досвіду з питань внутрішньо переміщених осіб »
Інформація для осіб, які звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, з числа інвалідів
За сприяння державної служби зайнятості Ви маєте можливість одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності у випадку, якщо Ви звільнені з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, з числа інвалідів »
15 безробітних осіб знайшли роботу під час презентацій роботодавців у Костянтинівці
29.06.2016
З початку року Костянтинівським міським центром зайнятості проведено 9 презентацій роботодавців, в яких взяли участь 160 безробітних осіб, з них 15 осіб були працевлаштовані. Продовжуючи цей напрямок роботи, 23 червня у Костянтинівському міському центру зайнятості відбулася презентація роботодавця ФОП Л.Єлецької »
Переселенка з Донецька знайшла роботу у Дзержинську
29.06.2016
З проблемою працевлаштування на власному досвіді знайома внутрішньо переміщена особа з м. Донецьк Олена Безсонова. Через постійні обстріли житло Олени було частково зруйновано, залишатися надалі на окупованій території було небезпечно. Родина Безсонових була вимушена переїхати. Розпочати нове життя вирішили у невеликому шахтарському містечку Дзержинськ. Набувши статус переселенки, жінка розпочала самостійний пошук роботи, але, через відсутність освіти, результат пошуку був незадовільний »
День відкритих дверей у фермерському господарстві
29.06.2016
29 червня Першотравневим районним центром зайнятості було проведено черговий захід у СФГ "Агрофірма "Шлях Ілліча" за участю 16 безробітних, в тому числі 5 внутрішньо переміщених осіб. Минулого року до Агрофірми були працевлаштовані 25 безробітних осіб, з початку 2016 року - 6 безробітних осіб »
Орієнтуємо безробітних осіб на військову службу за контрактом
29.06.2016
В рамках виконання спільної угоди про співпрацю між Першотравневим районним центром зайнятості та Першотравневим районним військовим комісаріатом з початку року було проведено 3 спільних інформаційно-консультаційних заходи з орієнтації на службу в Збройних силах України, в яких взяли участь 70 безробітних осіб. За їх результатами 1 безробітна особа працевлаштована за контрактом, ще одна особа мобілізована »
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
Набрав чинності "Порядок здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб"
ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ!
Перспектива працевлаштування - військова служба за контрактом
27.05.2016
В рамках Угоди про співпрацю з Красноармійсько-Селидівським об'єднаним міським військовим комісаріатом в Новогродівському міському центрі зайнятості вже вшосте проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України, в яких взяли участь 120 осіб з числа безробітних, зареєстрованих в центрі зайнятості. 25 травня представник військового комісаріату в деталях розповів присутнім про переваги служби за контрактом »
Пряма телефонна лінія
До уваги населення та роботодавців! Пряма телефонна лінія  »
ДОРОЖНЯ КАРТА для внутрішньо переміщених осіб
ДОРОЖНЯ КАРТА для людей, переміщених в межах країни  »
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
за сприянням державної служби зайнятості
через оголошення
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати