19 грудня 2014
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Увага! Відбір навчальних закладів
Донецький обласний центр зайнятості оголошує відбір навчальних закладів Донецької області на 2015 рік для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання »
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз'яснювальні заходи
15.12.2014
Дні відкритих дверей центрів зайнятості для всіх категорій громадян, в тому числі для вимушено переміщених осіб інформаційні заходи для роботодавців та соціальних партнерів у Вугледарському, Краснолиманському, Краматорському, Слов'янському, Маріупольському, Олександрівському, Першотравневому та інших центрах зайнятості - ці та інші заходи проводитимуться центрами зайнятості Донецької області цього тижня в рамках Всеукраїнської декади зайнятості »
Новини
ДО УВАГИ БЕЗРОБІТНИХ ОСІБ, ЯКІ ПЕРЕМІЩУЮТЬСЯ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНОЇ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ТА РАЙОНІВ ПРОВЕДЕННЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ!
Для продовження виплат матеріального забезпечення на випадок безробіття, що були призначені до набрання чинності постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 "Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції", та надання соціальних послуг за рахунок коштів Фонду внутрішньо переміщені особи повинні до 31 грудня 2014 року отримати довідку про взяття на облік особи, яка переміщується »
Донецький обласний центр зайнятості повідомляє про переміщення до міста Краматорськ
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам
ДОРОЖНЯ КАРТА для людей, переміщених в межах країни
Нарада директорів міських та районних центрів зайнятості Донецької області
19.12.2014
18 грудня 2014 року Донецьким обласним центром зайнятості було проведено першу після переміщення в місто Краматорськ нараду директорів міських та районних центрів зайнятості. Нарада проводилась напередодні святкування 24-ї річниці створення державної служби зайнятості в рамках Всеукраїнської декади зайнятості »
Служба зайнятості пропонує населенню
19.12.2014
18 грудня спеціалісти Олександрівського районного центру зайнятості провели день відкритих дверей для зайнятого та незайнятого населення за участю роботодавців Олександрівського району »
24 роки: працюємо для людей
Роботодавцям - про підсумки роботи в поточному році та завдання сьогодення
19.12.2014
18 грудня у центрі зайнятості приймали головних соціальних партнерів - роботодавців. Всі вони - постійні учасники семінарів, ярмарків вакансій та послуг служби зайнятості, добре знайомі з роботою служби зайнятості, яка за 24 роки свого існування зарекомендувала себе надійним партнером. Це доводить щоденне спілкування щодо укомплектування вакансій, роз'яснення законодавства, проведення превентивних заходів тощо »
Головний критерій - користь людям
18.12.2014
В рамках проведення Всеукраїнської декади зайнятості "Державна служба зайнятості - з людьми і для людей" та з нагоди 24-ої річниці з дня утворення служби у Слов'янському міському центрі зайнятості 17 грудня було проведено день центру зайнятості для керівників кадрових служб ринкоутворюючих підприємств »
В Артемівську проводили заходи в рамках Всеукраїнської декади зайнятості
18.12.2014
В рамках Всеукраїнської декади зайнятості в Артемівській районній державній адміністрації відбулася нарада з актуальних питань зайнятості населення, організована Артемівським міським центром зайнятості. Під час заходу було обговорено стан організації тимчасової зайнятості безробітних, а також можливість залучення видатків місцевого бюджету на організацію та фінансування громадських робіт на території району »
Огляд регіональних ЗМІ
Павло Розенко: Держава намагається допомогти людям, які виїжджають із зони проведення АТО
12.12.2014
Держава фізично не може забезпечити соціальний захист людей у зоні АТО, однак може допомогти усім, хто хоче виїхати із окупованої бойовиками території. Про це в ефірі Еспресо.TV розповів Міністр соціальної політики Павло Розенко. "Тому ми надаємо можливість тим людям, які там залишилися, щоб вони звідти виїхали й отримали не лише в Києві, а по всіх областях України належну соцдопомогу. ", - сказав Павло Розенко. »
Павло Розенко розповів про програму діяльності Уряду в сфері соціальної політики
11.12.2014
Кабінет Міністрів України визначив, що програма діяльності має виглядати як конкретний документ, який передбачає стислі терміни виконання зазначених у ньому пунктів. Про це сьогодні повідомив Міністр соціальної політики Павло Розенко під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення »
Вибір професії
Не помилитись у виборі професії
17.12.2014
12 грудня спеціалістами Волноваського районного центру зайнятості було проведено семінар-тренінг "Формування навиків конкурентоспроможності учнів" для учнів випускних класів ЗОШ № 2 »
Мандрівка в місто Майстрів Володарського району
02.12.2014
Наприкінці листопада у Володарському районному центрі зайнятості відбувся інтерактивний захід для учнівської молоді "Мандрівка в місто Майстрів". В заході взяли участь учні 9 класу місцевої гімназії "Софія". В фіналі виграла команда "Профі", яка всього лише на декілька балів випередила суперників »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Допомагаємо людям з інвалідністю інтегруватися у суспільство
02.12.2014
Служба зайнятості усебічно сприяє залученню людей з обмеженою працездатністю до сфери соціальних трудових стосунків, запобіганню упередженому відношенню до них з боку працедавців. Особи з інвалідністю важливі для нас »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Тим, хто шукає роботу
17.11.2014
Матеріальне забезпечення на випадок безробіття
Інтернет-портал "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
за сприянням державної служби зайнятості
через оголошення
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати