28 квiтня 2015
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Увага! Оголошення
Нагадуємо колишнім державним службовцям Донецької обласної служби зайнятості, які звільнилися в 2014 році та з початку 2015 року і не подали декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру про обов'язок подання декларації державними службовцями, які звільняються за період, не охоплений раніше поданими деклараціями та зобов'язання протягом одного року, подавати за своїм останнім місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік »
Про проведення засідання обласної Ради з питань професійної орієнтації населення
28.04.2015
29 квітня 2015 року об 11.00 в приміщенні Краматорського міського центру зайнятості (м. Краматорськ, вул. Рум янцева, 4, 2 поверх) буде проводитися засідання обласної Ради з питань професійної орієнтації населення під головуванням заступника голови Донецької обласної державної адміністрації Михайла Сливки »
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз'яснювальні заходи:
27.04.2015
День кар`єри для трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва - Олександрівський районний центр зайнятості, День центру зайнятості для соціально уразливих категорій населення - Мар`їнський районний центр зайнятості, Виїзний профорієнтаційний захід для внутрішньо переміщених осіб - Краматорський міський центр зайнятості, Інтерактивний захід для молоді в Мелекінській ЗОШ - Першотравневий районний центр зайнятості та багато іншого »
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
До уваги внутрішньо переміщених осіб
Внесено зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 р. № 509 »
Психологічна допомога переселенцям
27.04.2015
Красноармійський міський центр зайнятості проводить соціально-психологічні тренінги для внутрішньо переміщених осіб за участі практичного психолога Каган С. Д. Участь у таких тренінгах дає можливість швидше пережити психотравму, пов'язану з горем та втратою житла, кола спілкування, роботи, грошей, статусу, віри в себе, довіри до інших, надій на майбутнє. Соціально-психологічні тренінги - дієвий спосіб допомогти безробітним переселенцям поступово відродити надію на краще і заново знайти сенс у житті »
Активна життєва позиція - запорука успішного працевлаштування
27.04.2015
Серед багатьох проблем, з якими зіштовхуються вимушено переміщені особи - їх працевлаштування. Мешканка м. Донецьк Любов Чернобай втратила роботу помічника керівника підприємства через закриття банку. У зв'язку із веденням бойових дій переїхала до м. Селидове та зареєструвалась як переміщена особа. Одразу ж звернулась до Селидівського міського центру зайнятості з метою отримання послуг з підбору та пошуку підходящої роботи »
Важлива складова роботи з ВПО
24.04.2015
22 квітня на базі факультету психології, економіки та управління ДВНЗ "Донбаський державний педагогічний університет" відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція "Перспективні навики сучасної науки та освіти". Родзинкою в роботі конференції стала презентація фахівця обласного центру зайнятості Анжели Новакавторського тренінгу, орієнтованого на цільову аудиторію - внутрішньо переміщених осіб "Людина у період тривалої життєвої кризи" »
24 роки: працюємо для людей
Від бізнес-ідеї - до справи всього життя
28.04.2015
У Красноармійському міському центрі зайнятості тривають відбіркові передтренінгові зустрічі з безробітними, які виявили бажання взяти участь у реалізації проекту Красноармійської міської Ліги ділових та професійних жінок "Розвиток самозайнятості серед внутрішньо переміщених осіб в Україні на пост-конфліктних територіях Донбасу" »
Ярмарок вакансій - помічник у пошуку роботи
24.04.2015
23 квітня Краматорський міський центр зайнятості на базі Краматорського економіко-гуманітарного інституту провів традиційний весняний Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості »
За круглим столом - про сучасні можливості для роботодавців
23.04.2015
22 квітня в Краснолиманському міському центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему: "Права, обов'язки та можливості роботодавця у сфері зайнятості населення" за участю представників роботодавців міста та району »
Новини
День довкілля
28.04.2015
25 квітня фахівці Новогродівського міського центру зайнятості взяли участь у щорічній акції з Дня довкілля »
Серед позачергових питань - забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх осіб
27.04.2015
27 квітня в Донецькому обласному центрі зайнятості відбулося засідання обласної комісії з питань забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, в їх числі дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування. Засідання проходило в оновленому складі »
Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості для мешканців Олександрівського району
27.04.2015
23 квітня спеціалісти Олександрівського районного центру зайнятості провели ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості, під час якого вирішувалися питання зайнятості населення в реальних економічних умовах сьогодення, інформування населення про професії, що користуються попитом на місцевому ринку праці »
Обласна нарада директорів міських та районних центрів зайнятості
23.04.2015
23 квітня в Донецькому обласному центрі зайнятості відбулася обласна нарада директорів міських та районних центрів зайнятості за підсумками роботи у I кварталі 2015 року. Захід відкрила директор обласного центру зайнятості Валентина Рибалко. В своєму виступі Валентина Миколаївна визначила етапи модернізації роботи служби зайнятості »
Огляд регіональних ЗМІ
Павло Розенко назвав умови необхідні для детінізації заробітних плат
21.04.2015
Міністр соціальної політики Павло Розенко вважає, що умовами для детінізації заробітних плат є зменшення тиску на малий та середній бізнес, боротьба з корупцією в державних органах та проведення судової реформи »
Відкрився перший в Україні інформаційно-консультаційний центр Держслужби зайнятості
20.04.2015
17 квітня в Україні відкрито перший Інформаційно-консультаційний центр державної служби зайнятості. Він розташований у приміщенні Харківського обласного центру зайнятості »
Вибір професії
Виїзна акція служби зайнятості до Урзуфської загальноосвітньої школи
28.04.2015
Найбільш доступною формою інформування сільського населення є організація спільних виїзних акцій за участю працівників Першотравневого районного центру зайнятості, Управління праці та соціального захисту та ін. 24 квітня було проведено таку акцію на території Урзуфської загальноосвітньої школи, відвідувачами якої були не тільки школярі, вчителі, але й мешканці села Урзуф »
Розібратися у світі професій допомагають фахівці служби зайнятості
24.04.2015
З метою професійної орієнтації учнівської молоді, розширення уявлень про світ професійної праці, підвищення можливостей молодої людини в трудовій сфері, формування позитивного ставлення до робітничих професій, 22 квітня на базі Златоустівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, фахівцями Волноваського районного центру зайнятості був проведений профорієнтаційний груповий захід для учнів 9-11 класів »
Пряма телефонна лінія
До уваги населення та роботодавців! Пряма телефонна лінія  »
Програма розвитку ООН в Україні приймає пропозиції щодо створення робочих місць для ВПО
Програма розвитку ООН в Україні приймає пропозиції щодо створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб на основі співфінансування  »
ДОРОЖНЯ КАРТА для внутрішньо переміщених осіб
ДОРОЖНЯ КАРТА для людей, переміщених в межах країни  »
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
через оголошення
за сприянням державної служби зайнятості
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати