29 липня 2015
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
Реєструвати безробітних переселенців стало простіше
8 липня постановою Кабінету Міністрів України спрощено порядок реєстрації, перереєстрації безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб. Постанова затверджує перелік документів для реєстрації в центрах зайнятості переселенців, які звільнилися з роботи, за відсутності документів, що підтверджують факт такого звільнення »
До уваги внутрішньо переміщених осіб
Внесено зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 р. № 509 »
Донецька ОДА готує регіональну програму по роботі з переселенцями
29.07.2015
Голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський анонсував підготовку регіональної програми по роботі з внутрішньо переміщеними особами. Про це він повідомив сьогодні на зустрічі з головою представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Манфредом Профазі »
Не залишитись один на один з бідою
24.07.2015
21 червня 2015 року у конференц-залі Краматорського міського центру зайнятості відбулась зустріч бажаючих отримати грант з представником гуманітарної організації "Людина в біді" Олексієм Махибородою, який розповів про організацію та звернув увагу присутніх на те, що умовами для відбору до проекту є здійснення діяльності по виробництву місцевих товарів та наданню локальник послуг, а також незадоволеність попиту населення на товари або послуги »
Анонси подій
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз'яснювальні заходи:
27.07.2015
Презентація послуг служби зайнятості для осіб старше 45 років - Дружківський міський центр зайнятості, День відкритих дверей центру зайнятості для інвалідів - Новогродівський міський центр зайнятості; Інформаційно-консультаційний захід "Під одним дахом" - Міські та районні центри зайнятості області, Профінформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб - Маріупольський міський центр зайнятості та багато іншого »
24 роки: працюємо для людей
Налагоджуємо співпрацю з роботодавцями
28.07.2015
27 липня фахівці Першотравневого районного центру зайнятості відвідали ТОВ "Форіца", розташоване в с.м.т. Мангуш Першотравневого району Донецької області. Мета відвідування - налагодження співпраці з роботодавцем та вирішення питання працевлаштування мешканців району та внутрішньо переміщених осіб, що перебувають на обліку в центрі зайнятості. ТОВ "Форіца" - ринкоутворююче підприємство району »
Співпраця з чеською неурядовою міжнародною організацією "Людина в біді"
28.07.2015
Артемівський міський центр зайнятості розпочав співпрацю з чеською неурядовою міжнародною організацією "Людина в біді" з метою надання громадянам фінансової допомоги у вигляді грантів для відновлення джерел засобів до існування: відновлення діяльності (підприємництва, дрібного бізнесу), яка була припинена, в тому числі, у зв'язку з ситуацією на Сході України »
Працюємо "Під одним дахом"
23.07.2015
22 липня в Першотравневому районному центрі зайнятості під егідою районної державної адміністрації був проведений черговий інформаційно-консультаційний захід "Під одним дахом". В його роботі взяли участь представники управління Пенсійного фонду в Першотравневому районі, центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, відділу у справах сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації, Першотравневого центру первинної медико-санітарної допомоги, служби у справах дітей, управління праці та соціального захисту населення, відділу освіти райдержадміністрації, районного військового коміссаріату, ООН, представник ФОП Макарчук О. Г. та ін. »
Новини
Зміни в законодавстві щодо розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням
З 4 липня 2015 року набрала чинність Постанова Міністрів України від 26.06.2015 за № 439 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 року № 1266 "Про обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням". Цей Порядок визначає механізм обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за окремими видами соціального страхування, у тому числі за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням на випадок безробіття »
Легальна зайнятість - основа соціального захисту
28.07.2015
Щопонеділка в Новогродівському міському центрі зайнятості проходять семінари "Легальна зайнятість", метою яких є підвищення обізнаності щодо переваг саме легального працевлаштування, документального оформлення згідно з нормами законодавства під час прийому на роботу, мотивування до легального працевлаштування безробітних громадян »
Знайомство з виробництвом "з середини" надасть свій результат
27.07.2015
27 липня був організований день відкритих дверей на одному з підприємств міста Краматорська - ПП "Талісман", яке є багаторічним партнером служби зайнятості. В заході взяли участь директор обласного центру зайнятості Валентина Рибалко, в. о. директора ДНЗ "Донецький центр ПТО ДСЗ" Лариса Рантюк, представники Донецького обласного та Краматорського міського центрів зайнятості, ЗМІ »
Всебічна адаптація переселенців
27.07.2015
Психологічна підтримка внутрішньо переміщених осіб та проблеми їх працевлаштування залишаються першочерговим завданням з основних напрямків діяльності державної служби зайнятості. Новогродівський міський центр зайнятості не є виключенням. Для адаптації до вимог ринку праці центр зайнятості залучає переміщених осіб до інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних заходів, з метою професійного самовизначення надає індивідуальні профконсультації, які за бажанням особи проводяться з використанням психодіагностичних методик »
Огляд регіональних ЗМІ
Розенко: Внаслідок реформування Державної служби зайнятості позитивні зміни відчує кожен українець
28.07.2015
Міністр соціальної політики України Павло Розенко та директор Представництва Програми розвитку ООН в Україні Янтомас Хімстра провели робочу зустріч та обговорили питання реалізації спільних проектів у соціальній сфері. Окремо сторони зупинилися на обговоренні реформи Державної служби зайнятості та ініціативи Уряду щодо стоворення на її базі Національного ангенства зайнятості »
Щодо необхідності прийняття проекту Трудового кодексу України
28.07.2015
Зазначений проект Трудового кодексу України визначає основні засади і механізми реалізації передбачених Конституцією України трудових прав і гарантій працівників, створення належних умов праці та забезпечення захисту інтересів працівників і роботодавців в умовах ринкової економіки »
Вибір професії
Час замислюватися над вибором майбутньої професії
21.07.2015
В Новогродівському міському центрі зайнятості традиційними стали зустрічі з дітьми пришкільного літнього табору "Капітошка". 21 липня майже 30 дітей стали учасниками профорієнтаційного заходу, метою якого було насамперед виховання поваги до людей всіх професій, розуміння значення праці в житті людини, поглиблення знань про різні професії »
Виїзна акція "Світ професій"
20.07.2015
16 липня фахівцями Добропільського міського центру зайнятості в дитячому оздоровчому таборі санаторія-профілакторія "Дружба" м.Добропілля було проведено виїзну акцію "Світ професій". Вибір професії - це вже результат, а формування професійних інтересів та намірів - довготривалий процес, який починається ще в молодших класах загальноосвітньої школи »
Пряма телефонна лінія
До уваги населення та роботодавців! Пряма телефонна лінія  »
Програма розвитку ООН в Україні приймає пропозиції щодо створення робочих місць для ВПО
Програма розвитку ООН в Україні приймає пропозиції щодо створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб на основі співфінансування  »
ДОРОЖНЯ КАРТА для внутрішньо переміщених осіб
ДОРОЖНЯ КАРТА для людей, переміщених в межах країни  »
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Пільги та гарантії учасникам АТО
Довідник "Пільги та гарантії учасникам АТО"  »
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
за сприянням державної служби зайнятості
через оголошення
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати