28 серпня 2015
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
Конкурс проектів “Розвиток інфраструктури підтримки бізнесу в Донецькій та Луганській областях”
Проект ПРООН «Економічне та соціальне відновлення Донбасу», що фінансується Урядом Японії, оголошує конкурс проектів «Розвиток інфраструктури підтримки бізнесу Донецької та Луганської областей». У рамках конкурсу передбачено надання грантів на розвиток інфраструктури підтримки бізнесу, як-от: бізнес-інкубаторів, бізнес-центрів, агенцій місцевого економічного розвитку, торгово-промислових палат, навчально-консультативних центрів, тощо. Розмір одного гранту може становити до 50 000,00 доларів США. »
Реєструвати безробітних переселенців стало простіше
8 липня постановою Кабінету Міністрів України спрощено порядок реєстрації, перереєстрації безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб. Постанова затверджує перелік документів для реєстрації в центрах зайнятості переселенців, які звільнилися з роботи, за відсутності документів, що підтверджують факт такого звільнення »
До уваги внутрішньо переміщених осіб
Внесено зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 р. № 509 »
Переселенець Віталій Афанасьєв отримав роботу за фахом
27.08.2015
Все життя Віталія Афанаcьєва пов'язане з селищем Сартана. Мешкав він у Сартані, працював електромонтажником. Та у зв'язку з військовими діями у травні поточного року вимушений був із сім'єю переїхати до Маріуполя. Незважаючи на втрату роботи та вимушений переїзд, був позитивно налаштованим, вірив, що неодмінно знайде підходящу роботу, відвідував всі заходи центру зайнятості та роботодавців, які подавали заявки за підходящими вакансіями »
Анонси подій
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз'яснювальні заходи:
24.08.2015
Загальнообласна акція "Під одним дахом", тренінг для осіб, які мають тривалу перерву в роботі в Димитровському міському центрі зайнятості; Дні відкритих дверей на виробництвах, організовані Красноармійським, Краснолиманським, Першотравневим, Волноваським, Маріупольським, Новогродівським, Артемівським, Добропільськими центрами зайнятості; засідання круглого столу на тему "Організація професійного навчання безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві" в Костянтинівському міському центрі зайнятості. Ці та інші заходи пройдуть цього тижня в містах і районах області »
24 роки: працюємо для людей
День відкритих дверей на виробництві
28.08.2015
Працівники Добропільського міського центру зайнятості організували день відкритих дверей на виробництві у відділі освіти Добропільської міської ради. Відвідали День відкритих дверей на виробництві 7 безробітних осіб. Шукачі роботи мали можливість поспілкуватися з потенційним роботодавцем. Був налагоджений відкритий діалог між усіма присутніми. Захід пройшов у цікавій та змістовній формі. Фахівці центру зайнятості мають надію, що День відкритих дверей на виробництві принесе позитивні результати і роботодавцю в укомплектуванні кадрами підприємства і громадянам, які шукають роботу »
Популярність інформаційно-консультаційного заходу "Під одним дахом" зростає
27.08.2015
26 серпня в Першотравневому районному центрі зайнятості був проведений черговий інформаційно-консультаційний захід "Під одним дахом". З кожною середою популярність інформаційно-консультаційного заходу "Під одним дахом" зростає »
Отримали корисну інформацію
27.08.2015
У Володарському районному центрі зайнятості в черговий раз відбулася інформаційно-консультаційна зустріч "Під одним дахом". Зміни пенсійного законодавства викликають багато запитань у клієнтів центру зайнятості, які турбуються про своє майбутнє. Тому, враховуючи їх побажання, 26 серпня було запрошено представника Управління пенсійного фонду в Володарському районі »
Новини
Зміни в законодавстві щодо розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням
З 4 липня 2015 року набрала чинність Постанова Міністрів України від 26.06.2015 за № 439 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 року № 1266 "Про обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням". Цей Порядок визначає механізм обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за окремими видами соціального страхування, у тому числі за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням на випадок безробіття »
День відкритих дверей на ПАТ "Великоанадольський вогнетривкий комбінат"
27.08.2015
За ініціативи Волноваського районного центру зайнятості 26 серпня був організований День відкритих дверей на виробництві ПАТ "Великоанадольський вогнетривкий комбінат", яке є ринкоутворюючим підприємством, спеціалізується на виробництві вогнетривких виробів та є давнім партнером районного центру зайнятості. Відкрив захід генеральний директор Дмитро Голубєв, який розповів шукачам роботи про історію підприємства, специфіку роботи та організацію виробництва, умови праці та рівень заробітної плати, перспективи розвитку підприємства, соціальні гарантії працівникам, також надав інформацію про те, що керівництво комбінату планує найближчим часом здійснювати доставку транспортом підприємства працівників »
Інформаційно-консультаційний захід "Під одним дахом" традиційно пройшов в Димитровському МЦЗ
27.08.2015
За вже сталою традицією, 26 серпня 2015 року, соціальні служби міста, громадські організації та представники влади зібралися в Димитровському міському центрі зайнятості для задоволення потреб громадян в інформації »
Шукачам роботи - повний спектр соціальних послуг
27.08.2015
Актуальним питанням на сьогодні залишається розв'язання проблем внутрішньо переміщених осіб, зокрема розширення можливостей доступу до зайнятості, їх соціальної адаптації та інтеграції у місцеві громади. Артемівський міський центр зайнятості активно працює у цьому напрямку сумісно з органами місцевого самоврядування, соціальними партнерами, благодійними та громадськими організаціями. В центрі зайнятості створений спеціалізований куточок, що містить корисну інформацію для внутрішньо переміщених осіб, а щосереди з 16 червня 2015 року на базі Артемівського міського центру зайнятості проводяться інформаційно-консультаційні заходи "Під одним дахом" »
Огляд регіональних ЗМІ
Відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з розроблення проекту Стратегії подолання бідності
25.08.2015
У Мінсоцполітики під головуванням заступника Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергія Устименка відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з розроблення проекту Стратегії подолання бідності, яка готується відповідно до Плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом »
ДЕТАЛІ РЕФОРМУВАННЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ВПЕРШЕ ШИРОКО ПРЕЗЕНТУВАЛИ ГРОМАДСЬКОСТІ
25.08.2015
21 серпня 2015 року відбулась презентація та публічне обговорення змін до законодавства щодо реформування сфери зайнятості України із представниками влади, експертних кіл та громадськості »
Вибір професії
Професіографічна екскурсія
05.08.2015
4 серпня вихованці дитячого оздоровчого табору санаторію-профілакторію "Дружба" в рамках проведення професіографічної екскурсії відвідали Добропільський міський відділ ГУ МВС України в Донецькій області. Професії військовозобов'язаних, як то міліціонер, рятівник, військовий, завжди привертали увагу малечі »
На допомогу молоді
05.08.2015
4 серпня в Костянтинівському міському центрі зайнятості пройшов День центру зайнятості для молоді. В заході, що проводився за участю соціальних партнерів - центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Костянтинівського району і відділу у справах сім'ї і молоді міста Костянтинівни, взяли участь 25 молодих людей віком до 35 років, з них 5 учнів професійно-технічних навчальних закладів »
Пряма телефонна лінія
До уваги населення та роботодавців! Пряма телефонна лінія  »
Програма розвитку ООН в Україні приймає пропозиції щодо створення робочих місць для ВПО
Програма розвитку ООН в Україні приймає пропозиції щодо створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб на основі співфінансування  »
ДОРОЖНЯ КАРТА для внутрішньо переміщених осіб
ДОРОЖНЯ КАРТА для людей, переміщених в межах країни  »
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Пільги та гарантії учасникам АТО
Довідник "Пільги та гарантії учасникам АТО"  »
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
за сприянням державної служби зайнятості
через оголошення
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати