24 жовтня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз`яснювальні заходи:
24.10.2016
Ярмарок професій та послуг служби зайнятості - Мар`їнський районний центр зайнятості; Круглий стіл на тему "Організація профорієнтаційної роботи в школах" - Нікольський районний центр зайнятості; День відкритих дверей центру зайнятості - Торецький міський центр зайнятості; День відкритих дверей на виробництві - Слов`янський, Покровський міський центр зайнятості та багато іншого »
Новини
КРОКУЄМО ДО ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ
24.10.2016
Фахівці Артемівського міського центру зайнятості спільно з представниками Донецької торгово-промислової палати в м. Бахмут проводили мотиваційний семінар з питань організації зеленого туризму, організований в рамках реалізації Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2015-2016 роки на базі відділення Донецької ТПП в м. Бахмут »
День відкритих дверей на виробництві в Бахмуті
24.10.2016
4 особи виявили бажання прийняти участь у конкурсі на зайняття вакантних посад завдяки проведеному дню відкритих дверей в Управлінні соціального захисту населення Артемівської райдержадміністрації. В заході прийняли участь 11 безробітних осіб, в тому числі одна внутрішньо переміщена особа. Управління соцзахисту населення сьогодні відчуває гостру потребу в фахівцях державної служби »
"Під одним дахом" - захід, що максимально наближує до людей
20.10.2016
Донецькою обласною службою зайнятості запроваджене в роботу проведення інформаційно-роз`яснювального заходу "Під одним дахом". Щосереди одночасно в центрах зайнятості кожного міста та району Донецької області представники соціальних структур, що опікуються соціальними проблемами населення, громадських організацій та волонтери в єдиному інформаційному просторі під егідою місцевої влади надають весь комплекс соціальних послуг для соціально вразливих категорій громадян »
Гідна праця - легальна праця
20.10.2016
19 жовтня в Селидівському міському центрі зайнятості було проведено День відкритих дверей центру зайнятості для населення за участю представників управління соціального захисту населення, пенсійного фонду та відділу контролю за північним напрямком Головного управління Держпраці у Донецькій області »
Фахівці центру зайнятості взяли участь у нараді шкільних психологів
19.10.2016
19 жовтня 2016 року фахівці відділу активної підтримки безробітних Покровського міського центру зайнятості Донецької області взяли участь у нараді шкільних психологів, яка проходила у ЗОШ №9. За участю представників центру зайнятості розглядались питання актуальності профорієнтаційної роботи з учнями, впровадження інноваційних методів роботи зі школярами тощо »
День відкритих дверей на виробництві - шанс на працевлаштування!
19.10.2016
Одним з пріоритетів в роботі служби зайнятості є побудова тісної взаємодії з роботодавцями. Саме роботодавець є основним партнером в реалізації державної політики зайнятості, співпраця з ним безпосередньо впливає на якість надання соціальних послуг населенню. ФОП Галина Хомченко є власницею магазину "Євростандарт" та спеціалізується на продажу будівельних матеріалів. Цей роботодавець плідно співпрацює з Дружківським міським центром зайнятості »
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
Набрав чинності "Порядок здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб"
ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ!
Українська армія комплектується контрактниками
28.09.2016
Одним з напрямків роботи, що активно відпрацьовується Костянтинівським міським центром зайнятості, є проведення заходів, спрямованих на орієнтацію на військову службу за контрактом. В рамках співпраці служби зайнятості з військовими комісаріатами з початку року фахівці центру зайнятості провели 12 міні-ярмарків вакансій з орієнтації на службу в ЗСУ. В цих заходах взяли участь 170 безробітних осіб »
Пряма телефонна лінія
До уваги населення та роботодавців! Пряма телефонна лінія  »
ДОРОЖНЯ КАРТА для внутрішньо переміщених осіб
ДОРОЖНЯ КАРТА для людей, переміщених в межах країни  »
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
через оголошення
за сприянням державної служби зайнятості
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати