18 сiчня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Чеська неурядова організація "Людина в біді" (People in need) повідомляє про початок прийому заявок на отримання грошових грантів
З метою стимулювання діючого малого та середнього бізнесу, який має потенціал до розширення та створення нових робочих місць для громадян України, що мають статус ВПО та постійно проживають на територіях Донецької області та на підставі Меморандуму про співробітництво та партнерство укладеного 15 листопада поточного року між Донецьким обласним центром зайнятості та неурядовою Чеською організацією «Людина в біді» починається прийом заявок на отримання грошових грантів у рамках двох проектів »
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз'ясувальні заходи:
13.01.2017
Дні відкритих дверей на виробництві - Артемівський, Костянтинівський, Мирноградський міські центри зайнятості, Нікольський районний центр зайнятості; професіографічні екскурсії для учнів - Краматорський міський центр зайнятості, Волноваський районний центр зайнятості та багато іншого »
Новини
Робоча нарада щодо вдосконалення функціонування служби зайнятості
18.01.2017
Служба зайнятості застосовує нові підходи в обслуговуванні клієнтів, іноваційні форми роботи (відеорезюме, відео вакансії, презентації). На порталі Державної служби зайнятості почав діяти новий сервіс "Електронна черга реєстрації безробітних" »
День відкритих дверей на виробництві - шлях до зайнятості
17.01.2017
16 січня Костянтинівським міським центром зайнятості був організований День відкритих дверей на виробництві у ФОП Новосельської І.О. в магазині "Дитячій світ". Метою заходу було задоволення кадрових потреб роботодавця та працевлаштування незайнятих громадян міста та району »
Служба за контрактом - реальне працевлаштування
17.01.2017
16 січня у Дружківському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій, проведений у рамках співпраці служби зайнятості з військовими комісаріатами з метою підбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом »
Двері роботодавців для фахівців своєї справи завжди відкриті!
16.01.2017
16 січня 2017 року за сприяння Артемівського міського центру зайнятості відбувся день відкритих дверей на швацькому виробництві, організованому підприємцем Картавою Оленою. До заходу були залучені та взяли участь 8 осіб з числа зареєстрованих безробітних, які володіють професією "швачка". Одна із запрошених зацікавилася пропозицією роботодавця та погодилась випробувати свої професійні здібності на запропонованій вакансії »
Інтернет-ресурси служби зайнятості у поміч шукачам роботи
16.01.2017
16.01.2017р. в приміщенні Новогродівського МЦЗ відбулась презентація послуг служби зайнятості "Інтернет - помічник у пошуку роботи", на якій присутні були ознайомлені з можливістю пошуку роботи через Інтернет »
Працює "Електронна черга реєстрації безробітних"
16.01.2017
З 13.01.16 запрацював унікальний сервіс з електронних послуг для осіб, що шукають роботу та безробітних. За допомогою Інтернету можна записатись на індивідуальний прийом до фахівця центру зайнятості без попереднього відвідування »
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
Набрав чинності "Порядок здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб"
ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ!
Українська армія комплектується контрактниками
28.09.2016
Одним з напрямків роботи, що активно відпрацьовується Костянтинівським міським центром зайнятості, є проведення заходів, спрямованих на орієнтацію на військову службу за контрактом. В рамках співпраці служби зайнятості з військовими комісаріатами з початку року фахівці центру зайнятості провели 12 міні-ярмарків вакансій з орієнтації на службу в ЗСУ. В цих заходах взяли участь 170 безробітних осіб »
Пряма телефонна лінія
До уваги населення та роботодавців! Пряма телефонна лінія  »
ДОРОЖНЯ КАРТА для внутрішньо переміщених осіб
ДОРОЖНЯ КАРТА для людей, переміщених в межах країни  »
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
через оголошення
за сприянням державної служби зайнятості
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати