26 листопада 2014
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз'яснювальні заходи
24.11.2014
День центру зайнятості для інвалідів в Дебальцівському міському центрі зайнятості, Виїзний день центру зайнятості в Рай-Олександрівську сільську раду - Слов`янський міський центр зайнятості, Інтерактивний захід для молоді "Визначай свої здібності й таланти" у Володарському районному центрі зайнятості та багато іншого »
Новини
Донецький обласний центр зайнятості інформує
Інформуємо, що у зв'язку з виникненням виробничої необхідності відповідно до наказів Донецького обласного центру зайнятості тимчасово припинили роботу Авдіївський, Шахтарський, Харцизький, Ясинуватський, Кіровський, Жданівський міські центри зайнятості »
Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим та м. Севастополь
Державна служба зайнятості Донецької області сприятиме працевлаштуванню громадян, що прибули з АР Крим та м. Севастополь, або призначенню та виплаті допомоги по безробіттю »
ДОРОЖНЯ КАРТА ЩОДО НАДАННЯ ЩОМІСЯЧНОЇ АДРЕСНОЇ ДОПОМОГИ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ДЛЯ ПОКРИТТЯ ВИТРАТ НА ПРОЖИВАННЯ, В ТОМУ ЧИСЛІ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 505 "Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг" запроваджено щомісячну адресну допомогу переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг »
НОВЕ У МЕХАНІЗМІ НАДАННЯ ДОПОМОГИ ПО ЧАСТКОВОМУ БЕЗРОБІТТЮ
Набули чинності зміни до Порядку надання допомоги по частковому безробіттю. Допомога по частковому безробіттю надається державною службою зайнятості підприємствам для виплати працівникам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв'язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції без припинення трудових відносин »
Пропонували вакансії особам з інвалідністю
24.11.2014
Щороку до Міжнародного дня інвалідів Маріупольський міський центр зайнятості спільно з виконкомом міської ради проводять ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості для інвалідів. 21 листопада в Палаці культури "Молодіжний" представники 19 роботодавців міста, серед яких металургійні комбінати ПАТ "МК "Азовсталь" та ПАТ "ММК ім. Ілліча", ПрАТ"Азовелектросталь", Судноремонтний завод, ТОВ "Метінвест - Маріупольський ремонтно-механічний завод", житлові та комунальні підприємства міста пропонували особам з інвалідністю свої вакансії »
Про роботу з переселенцями
24.11.2014
З роботою служби зайнятості щодо надання соціальних послуг переселенцям з зони проведення АТО ознайомила під час брифінгу директор Олександрівського районного центру зайнятості Наталя Мелікджанова »
Вибір професії
Школярам - про вибір професії
20.11.2014
З метою подолання професійного дисбалансу на ринку праці та укріплення іміджу служби зайнятості спеціалісти Дружківського міського центру зайнятості організували проведення дня відкритих дверей для учнів ЗОШ »
Школярам - щодо вибору майбутньої професії
18.11.2014
З метою допомогти учням зорієнтуватися у різноманітті професій спеціалісти Волноваського районного центру зайнятості провели низку профінформаційних групових заходів для молоді, у тому числі учнівської, у загальноосвітніх школах м. Волновахи №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7 та у Волноваському ліцею. У заходах взяли участь майже 250 учнів »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю
Державна служба зайнятості відповідно до законів України "Про зайнятість населення" та "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" сприяє трудовій реабілітації та працевлаштуванню громадян з інвалідністю з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) на вільні та новостворені або пристосовані для них робочі місця, заявлені підприємствами »
Огляд регіональних ЗМІ
Мінсоцполітики: Переселенці, які виїхали з неконтрольованої українською владою території на підконтрольну, забезпечуються всіма соціальними виплатами
18.11.2014
13 листопада 2014 року в Укрінформі відбувся брифінг "Реалізація соціальних виплат та надання медичної допомоги для внутрішньо переміщених осіб". У зустрічі з представниками ЗМІ, волонтерськими та громадськими організаціями взяли участь заступник Міністра соціальної політики - керівник апарату Віктор Іванкевич, заступник Міністра охорони здоров'я України Альона Терещенко, в. о. Голови правління Пенсійного фонду Микола Шамбір, заступник начальника Управління методології та організації надання соціальних послуг Державного служби зайнятості Валентина Плачинда »
Державна служба зайнятості: взаємодія з вимушеними переселенцями
17.11.2014
Державний центр зайнятості повідомляє, що за період з 1 березня по 10 листопада 2014 року до центрів зайнятості звернулися за сприянням у працевлаштуванні 23,4 тис. осіб з числа мешканців АР Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей, з них статус зареєстрованого безробітного отримали 13,9 тис. осіб. Допомогу по безробіттю отримували 8,9 тис. осіб »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Тим, хто шукає роботу
17.11.2014
Матеріальне забезпечення на випадок безробіття
Інтернет-портал "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
через оголошення
за сприянням державної служби зайнятості
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати