3 вересня 2014
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим та м. Севастополь
Державна служба зайнятості Донецької області сприятиме працевлаштуванню громадян, що прибули з АР Крим та м. Севастополь, або призначенню та виплаті допомоги по безробіттю незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування »
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз'яснювальні заходи
26.08.2014
День відкритих дверей центру зайнятості для молоді у Дзержинському міському центрі зайнятості, День відкритих дверей центру зайнятості для роботодавців в Докучаєвському міському центрі зайнятості, презентація послуг з використанням мобільного центру зайнятості на тему "Соціальні послуги служби зайнятості" в Костянтинівському міському центрі зайнятості та багато іншого »
Новини
Донецький обласний центр зайнятості інформує
Інформуємо, що у зв'язку з виникненням виробничої необхідності відповідно до наказів Донецького обласного центру зайнятості тимчасово припинили роботу Авдіївський, Горлівський, Сніжнянський, Шахтарський, Харцизький, Єнакієвський, Ясинуватський, Кіровський міські, Мар'їнський, Амвросіївський та Старобешівський районні центри зайнятості »
Забезпечення кадрового потенціалу Слов'янщини
27.08.2014
В час відновлення діяльності Слов'янщини після закінчення на її території активної фази АТО взаємодія з роботодавцями висувається в ряд пріоритетних напрямків активної політики сприяння зайнятості населення. Роботодавець залишається партнером і учасником всіх заходів, що організовуються державною службою зайнятості. Презентація послуг служби зайнятості для роботодавців - такий захід за участю 14 представників роботодавців міста та району відбувся в Слов'янському міському центрі зайнятості »
Шляхи підвищення рівня зайнятості населення Дружківки та переселенців області
27.08.2014
Цього тижня в приміщенні Дружківського міського центру зайнятості відбулося засідання круглого столу з роботодавцями на тему "Шляхи підвищення рівня зайнятості населення". На засідання були запрошені роботодавці міста »
До уваги мешканців та роботодавців міста Торез Донецької області!
26.08.2014
Донецький обласний центр зайнятості повідомляє про поновлення роботи Торезького міського ценітру зайнятості з 26 серпня 2014 року. Додаткову інформацію стосовно зайнятості населення можна одержати за телефонами Донецького обласного центру зайнятості (062) 340-60-06; 340-60-24 »
Вибір професії
Інформаційний семінар для представників закладів освіти у Волноваському районі
21.08.2014
Цього тижня в Будинку дитячої та юнацької творчості Волноваського району Донецької області було проведено зустріч представників Волноваського районного центру зайнятості з директорами місцевих шкіл та завідувачами дошкільних закладів району з питань розвитку комплексної системи профорієнтаційної роботи з молоддю »
Оволодій сучасною будівельною професією
01.07.2014
Зростаючий попит на житло і комерційну нерухомість різко підвищив рівень попиту на фахівців відповідної професійної групи. А поява сучасних матеріалів та передових технологій потребує значної трансформації самих будівельних спеціальностей. Щорічно в будівельну індустрію вливаються випускники професійно-технічних училищ, середніх та вищих навчальних закладів. Але висококласних фахівців все одно не вистачає »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю
Державна служба зайнятості відповідно до законів України "Про зайнятість населення" та "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" сприяє трудовій реабілітації та працевлаштуванню громадян з інвалідністю з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) на вільні та новостворені або пристосовані для них робочі місця, заявлені підприємствами »
Огляд регіональних ЗМІ
Взаємодія Олександрівського районного центру зайнятості з роботодавцями
26.08.2014
Задля налагодження та розвитку плідної співпраці з підприємствами, організаціями та установами району спеціалісти Олександрівського районного центру зайнятості провели засідання круглого столу на тему: "Переваги співпраці зі службою зайнятості. Підвищення соціальної відповідальності роботодавців Олександрівського району" »
Про нагальні питання - на зустрічах з активом комітетів самоорганізації населення районів Маріуполя
21.08.2014
З 19 серпня розпочались зустрічі міського голови Маріуполя Юрія Хотлубея з активом комітетів самоорганізації населення районів міста. Перша зустріч відбулася з активом Приморського району міста Маріуполя. За годину до початку зустрічі в холі Будинку культури "Чайка" була організована робота представників виконавчих органів міської ради, соціальних служб, житлово-комунальних підприємств. Активну участь в заході взяли спеціалісти Маріупольського міського центру зайнятості »
Є питання? Телефонуй!
Пряма телефонна лінія Донецького обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Тим, хто шукає роботу
26.08.2014
Матеріальне забезпечення на випадок безробіття
Інтернет-портал "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
за сприянням державної служби зайнятості
через оголошення
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати