2 липня 2015
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
До уваги внутрішньо переміщених осіб
Внесено зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 р. № 509 »
"Під одним дахом" - захід, що максимально наближує до людей
02.07.2015
Задля задоволення потреб різних соціальних груп та вікових категорій населення, 1 липня 2015 року в Новогродовскому міському центрі зайнятості були проведені інформаційно-консультаційний захід "Під одним дахом" та день інформації для внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку. »
Пріоритетне питання - соціальна підтримка внутрішньо переміщених осіб
02.07.2015
Необхідність оперативного реагування на сучасні виклики сьогодення обумовлюють потребу в пошуках нових форм роботи з внутрішньо переміщеними особами щодо сприяння їх працевлаштуванню та привернення уваги суспільства, всіх сторін соціального партнерства до проблем переселенців. 1 липня в Донецькій області був проведений черговий загальнообласний інформаційно-консультаційний захід для внутрішньо переміщених осіб. Задля сприяння зайнятості ВПО центрами зайнятості області були проведені дні відкритих дверей, виїзні консультаційні заходи, виїзні акції мобільних груп для комплексного вирішення питань працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, з використанням мобільного центру зайнятості та мобільного центру профорієнтації, профорієнтаційні та інформаційні семінари, психологічні тренінги тощо »
Робота "Під одним дахом"
02.07.2015
1 липня в Володарському районному центрі зайнятості відбувся інформаційно-консультаційний захід "Під одним дахом". Внутрішньо переміщені особи мали можливість в одному місці вирішити найболючі питання, які їх хвилювали. Безробітні цього дня отримали відповіді стосовно працевлаштування, профнавчання, умов проходження ЗНО тощо. Проведення заходу продемонструвало, що в теперішній час взаємозв`язок всіх соціальних служб у Володарському районі налагоджений, послуги ВПО надаються своєчасно та без черг. Відвідувачі дякували фахівцям за роботу та співучасть в їх нелегких життєвих ситуаціях »
Анонси подій
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз'яснювальні заходи:
29.06.2015
Психологічні тренінги для внутрішньо переміщених осіб за участю профільних фахівців-психологів "Врачи без границ", "Подолання стресу у складних життєвих обставинах", "Побудова кар'єри та професійний розвиток" - Костянтинівський міський центр зайнятості, Виїзна акція центру зайнятості до літнього табору відпочинку - Маріупольський міський центр зайнятості; Брифінг на тему "Ваучер для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці" - Володарський районний центр зайнятості та багато іншого »
24 роки: працюємо для людей
Комплекс соціальних послуг для населення
02.07.2015
1 липня у приміщенні Добропільського міського центру зайнятості був проведений інформаційно-консультаційний захід "Під одним дахом" за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, працівників центру зайнятості, військового об'єднаного комісаріату, громадської організації ДЦМ "Добро" »
Низка заходів Слов'янського міського центру зайнятості
02.07.2015
1 липня фахівці Слов'янського міського центру зайнятості організували низку інформаціно-консультаційних заходів для різноманітних категорій та верств населення »
Соціальні служби Красноармійська та району "Під одним дахом"
02.07.2015
1 липня 2015 року в приміщенні Красноармійського міського центру зайнятості був проведений Інформаційно-консультативний захід "Під одним дахом". До участі в заході були запрошені представники тринадцяти державних та недержавних установ та організацій Красноармійська та району »
Новини
Усі послуги "Під одним заходом"
02.07.2015
1 липня в Краснолиманському центрі зайнятості розпочав свою роботу інформаційно-консультаційний захід "Під одним дахом", організований з метою максимального доступу та задоволення потреб внутрішньо переміщених осіб та соціально уразливих категорій населення »
"Під одним дахом" в Олександрівському районному центрі зайнятості
02.07.2015
З метою надання комплексу соціальних послуг в єдиному інформаційному просторі в Олександрівському районному центрі зайнятості для громадян, що відносяться до категорії внутрішньо переміщених осіб, та інших категорій громадян був проведений інформаційно-консультаційний захід "Під одним дахом" »
Об'єднали зусилля соціальних структур "Під одним дахом"
02.07.2015
1 липня в Першотравневому районному центрі зайнятості під егідою районної державної адміністрації був проведений інформаційно-консультаційний захід "Під одним дахом". Відвідувачів найбільше хвилювали питання працевлаштування, отримання матеріальної та медичної допомоги, також вони консультувалися з питань отримання довідок про взяття на облік переміщених осіб тощо »
День відкритих дверей центру зайнятості у роботодавця
02.07.2015
1 липня 2015 року Першотравневим районним центром зайнятості було проведено День відкритих дверей у ФОП Підтинна О. С. ФОП Підтинна О. С. займається торгівлею іграшками та дитячим одягом. Товари, представлені на полицях універмагу, різноманітні та користуються великим попитом населення району. Районний центр зайнятості та ФОП Підтинна О. С. тісно співпрацюють. З початку року до цього роботодавця направлено 7 безробітних »
Огляд регіональних ЗМІ
ПАВЛО РОЗЕНКО: В УКРАЇНІ БУДЕ СТВОРЕНЕ НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО ЗАЙНЯТОСТІ
01.07.2015
25 червня під час Міжнародної науково-практичної конференції "Ринок праці України: європейський вимір", що відбувалася у Києві, Міністр соціальної політики України Павло Розенко презентував концепцію реформування служби зайнятості »
Павло Розенко: Реформа служби зайнятості - це зміна філософії роботи з людьми
01.07.2015
Нова філософія діяльності Національного агентства праці, яке буде створене на базі існуючої Державної служби зайнятості, - щільна співпраця з приватними посередниками. Про це 26 червня на брифінгу у Будинку Уряду повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко »
Вибір професії
Школярам про основний Закон України
30.06.2015
26 червня в пришкільному таборі ЗОШ №17 за ініціативи Димитровського міського центру зайнятості відбувся захід на тему "Молодшим школярам - про основний Закон України", приурочений до Дня Конституції України. Фахівців центру зайнятості радо зустріла керівник табору Нагорна Олена Володимирівна та 60 дітей молодшого шкільного віку »
Омріяна професія
26.06.2015
Щоб пробудити у підлітків і старшокласників інтерес до свого майбутнього, до світу професій, самопізнання і самовизначення, а також для різноманітності літнього відпочинку, фахівці з профорієнтації Слов'янського міського центру зайнятості відвідали мешканців дитячого оздоровчого табору "Смарагдове місто", що знаходиться в м. Святогірську, з інтерактивним заняттям під назвою "Подорож на острів професій" »
Пряма телефонна лінія
До уваги населення та роботодавців! Пряма телефонна лінія  »
Програма розвитку ООН в Україні приймає пропозиції щодо створення робочих місць для ВПО
Програма розвитку ООН в Україні приймає пропозиції щодо створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб на основі співфінансування  »
ДОРОЖНЯ КАРТА для внутрішньо переміщених осіб
ДОРОЖНЯ КАРТА для людей, переміщених в межах країни  »
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Пільги та гарантії учасникам АТО
Довідник "Пільги та гарантії учасникам АТО"  »
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
через оголошення
за сприянням державної служби зайнятості
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати