30 листопада 2015
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз'яснювальні заходи:
30.11.2015
Виїзна акція центру зайнятості "Тренінг для тих, хто бажає стати підприємцем" - Краматорський міський центр зайнятості; Інтерактивний захід для учнівської молоді у №12 м. Артемівськ - Артемівський міський центр зайнятості; Профінформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб - Дружківський міський центр зайнятості та багато іншого »
Новини
Увага! Затверджено Методичні рекомендації щодо критерієв оцінювання професійних знань, умінь і навичок
Методичні рекомендації призначені для використання сторонами всіх рівнів соціального діалогу, зацікавленими у запроваджені процедури оцінювання та підтвердження результатів неформального професійного навчання »
До уваги роботодавців! Служба зайнятості компенсує витрати на оплату праці працевлаштованих переселенців
З 25 вересня 2015 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2015 р. № 696 "Про затвердження Порядку здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб". Тепер роботодавці, які працевлаштовують внутрішньо переміщених осіб за направленням служби зайнятості, можуть отримати компенсацію витрат на оплату праці у разі працевлаштування їх на умовах строкових трудових договорів »
Вдало пройшов стажування - отримай постійне робоче місце
27.11.2015
14 направлень на стажування безпосередньо на робочому місці отримали шукачі роботи за результатом міні-ярмарку вакансій, який відбувся 25 листопада в Артемівському міському центрі зайнятості на замовлення ТОВ "Акіпан" (м. Костянтинівка) з підбору кадрів на робочі місця до ювелірного виробництва »
Понад 100 інвалідів отримали спектр різноманітних послуг служби зайнятості під час Ярмарку вакансій 26 листопада у Маріуполі
27.11.2015
Напередодні Міжнародного дня інвалідів Маріупольський міський центр зайнятості традиційно проводить ярмарок вакансій і послуг служби зайнятості для інвалідів. 26 листопада у Палаці культури "Молодіжний" представники 14 роботодавців презентували 70 вакансій »
Служба зайнятості сприяє розвитку підприємницької ініціативи безробітних
27.11.2015
З початку 2015 року за допомогою у сприянні працевлаштуванню до Першотравневого районного центру зайнятості звернулося 53 переселенця. Серед них і Ярославна Гутченко - людина з обмеженою працездатністю але з необмеженими можливостями »
Соціальні послуги тим, хто їх вкрай потребує
26.11.2015
Під час проведення чергового інформаційно-консультаційного заходу "Під одним дахом" 25 листопада за консультаціями та послугами до центрів зайнятості Донецької області звернулися 680 громадян, з дня впровадження в роботу обласної служби зайнятості цього заходу його учасниками стали 13,3 тис. осіб з категорії соціально вразливих »
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
Набрав чинності "Порядок здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб"
Запрошуємо взяти участь у навчальній програмі ПРООН "Розвиток навичок підприємницької діяльності серед ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей"
Пряма телефонна лінія
До уваги населення та роботодавців! Пряма телефонна лінія  »
ДОРОЖНЯ КАРТА для внутрішньо переміщених осіб
ДОРОЖНЯ КАРТА для людей, переміщених в межах країни  »
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Пільги та гарантії учасникам АТО
Довідник "Пільги та гарантії учасникам АТО"  »
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
за сприянням державної служби зайнятості
через оголошення
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати