29 березня 2015
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
До уваги населення та роботодавців! Пряма телефонна лінія
Щовівторка проводиться телефонний зв`язок з населенням "Пряма лінія" керівників Донецького обласного центру зайнятості з 13.00 до 15.00 год. за телефоном (0626)48-57-84 »
Увага! Оголошення
Нагадуємо колишнім державним службовцям Донецької обласної служби зайнятості, які звільнилися в 2014 році та з початку 2015 року і не подали декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру про обов'язок подання декларації державними службовцями, які звільняються за період, не охоплений раніше поданими деклараціями та зобов'язання протягом одного року, подавати за своїм останнім місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік »
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз'яснювальні заходи:
23.03.2015
День відкритих дверей центру зайнятості для внутрішньо переміщених осіб - Маріупольський міський центр зайнятості, День центру зайнятості в Біленьківській селищній раді, День відкритих дверей для осіб з інвалідністю - Краматорський міський центр зайнятості; День роботодавця - Вугледарський міський центр зайнятості та багато іншого »
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам
ДОРОЖНЯ КАРТА для людей, переміщених в межах країни
Спільна виїзна акція
27.03.2015
З метою розгортання широкомасштабної інформаційно-роз'яснювальної роботи для сільського населення, в тому числі осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, підвищення активності шукачів роботи на ринку праці, 25 березня працівники Краснолиманського міського центру зайнятості спільно з представниками управління соціального захисту Краснолиманської міської ради та центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели виїзну акцію центру зайнятості на території Яцьківської селищної ради »
На часі - створення нових робочих місць
26.03.2015
24 березня в Димитровському міському центрі зайнятості була проведена нарада з роботодавцями та соціальними партнерами міста. Основною темою для обговорення було створення запропонованих Програмою розвитку ООН в Україні. нових робочих місць для внутрішньо переміщених осіб на умовах співфінансування. »
24 роки: працюємо для людей
Служба зайнятості допомагає повернутися до трудової діяльності
27.03.2015
В місті Красноармійськ та Красноармійському районі кількість вимушено переміщених осіб із зони АТО вже перевищила 33 тисячі. Однією з основних проблем, з якою стикаються вимушено переміщені громадяни, це проблема працевлаштування. Саме це питання висвітлювалось 26 березня під час прес-конференції директора Красноармійського міського центру зайнятості Миколи Толмачова для представників ТРК "Донбас" »
Роботодавцям - про програму співфінансування створення робочих місць для переселенців
24.03.2015
23 березня фахівці Маріупольського міського центру зайнятості у залі засідань Жовтневої районної адміністрації провели розширену нараду з роботодавцями міста. Нараду відкрила заступник міського голови Тетяна Ломакіна. Вона зазначила, що Маріуполь дав притулок багатьом вимушеним переселенцям, тому надзвичайно важливим є завдання щодо вирішення питань життєзабезпечення цих осіб. Необхідне об'єднання зусиль органів місцевої влади, соціальних служб, роботодавців для надання всебічної допомоги переселенцям »
Пріоритетне завдання центру зайнятості
24.03.2015
З метою активізації роботи щодо організації громадських та інших робіт тимчасового характеру для вимушено переміщених осіб в Дружківському міському центрі зайнятості 20 березня було організоване засідання круглого столу для роботодавців на тему: "Пріоритетне завдання Дружківського міського центру зайнятості в організації роботи з внутрішньо переміщеними особами у сфері впровадження громадських та інших робіт тимчасового характеру" »
Новини
Корисні громадські роботи
26.03.2015
З метою активізації роботи щодо залучення безробітних та інших категорій громадян до участі в громадських роботах 25 березня Мар'їнським районним центром зайнятості організовано засідання круглого столу на тему "Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру". До участі у заході були запрошені голови міських, селищних та сільських рад, а також керівники сільських господарств та ринкоутворюючих підприємств району »
Обирай майбутній професійний шлях зі шкільної лави
25.03.2015
12 та 19 березня в місті Краматорську на базі машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії відбувся ярмарок професій випускників 9 та 11 класів шкіл міста. У заході взяли участь майже 600 учнів старших класів 26 загальноосвітніх шкіл міста 1-4 освітніх округів. Мета заходу - зорієнтувати майбутніх випускників на отримання професій та спеціальностей, які користуються попитом на місцевому ринку праці, підвищити престиж робітничих професій, врегулювати проблему між попитом і пропозицією робочої сили »
"Активна молодь - опора країни"
24.03.2015
Для Краматорського міського центру зайнятості стало доброю традицією проводити виїзні акції центру зайнятості для учнівської молоді з представниками відділу молоді та спорту Краматорської міської ради та іншими соціальними партнерами, які опікуються проблемами молоді »
Брифінг директора Першотравневого районного центру зайнятості
23.03.2015
В Першотравневому районному центрі зайнятості відбувся брифінг директора Першотравневого районного центру зайнятості Надії Терьошкіної. В його роботі взяли участь редактор районної газети "Сельская новь" Наталія Нілаєва та відповідальна за розміщення інформації на веб-сторінці Першотравневої райдержадміністрації Поліна Ковальова »
Огляд регіональних ЗМІ
Переселенцям потрібна допомога
24.03.2015
За словами директора Красноармійського міського центру зайнятості Миколи Толмачова, з початку року зареєстровано 210 безробітних осіб, з них 93 особи - це переселенці із зони проведення антитерористичної операції »
Корисна співпраця з центром зайнятості
19.03.2015
Важко переоцінити корисність роботи центру зайнятості у взаємодії з кримінально-виконавчою інспекцією, а в умовах складного сьогодення актуальність даної співпраці підвищується в рази. Направлення засудженої особи до центру зайнятості дає шанс на самореалізацію, а у випадку працевлаштування, кошти на існування, оскільки для даної категорії осіб це має ще більший сенс, бо вільний час, відсутність постійної роботи та відсутність коштів спонукає до скоєння нового злочину »
Вибір професії
ТРИ КИТИ ПРОФЕСІЙНОГО ВИБОРУ: ХОЧУ, МОЖУ, ТРЕБА
27.03.2015
Відома формула правильного вибору професії має три складові: "хочу", "можу" і "треба". Це так звані "три кити", і про них зазвичай всі знають. Здавалося б, чого простіше, - враховуй всі три, і успішний вибір професії гарантований »
Обговорювали питання професійного самовизначення
24.03.2015
Щоб допомогти молоді зорієнтуватися у світі професій, надати їм корисні поради, ознайомити з особливостями сучасного ринку праці, фахівці Волноваського районного центру зайнятості провели Профорієнтаційний урок для учнівської молоді з використанням ПАК "Профорієнтаційний термінал" »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Тим, хто шукає роботу
24.03.2015
Матеріальне забезпечення на випадок безробіття
Інтернет-портал "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
за сприянням державної служби зайнятості
через оголошення
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати