26 липня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Служба зайнятості Донецької області інформує про проведення прес-туру в місті Костянтинівка
25.07.2016
26 липня 2016 року Донецька обласна служба зайнятості організовує прес-тур в місті Костянтинівка. Тема прес-туру - реалізація новацій в роботі служби зайнятості Донецької області у вирішенні питань зайнятості на прикладі міста Костянтинівка, працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, за допомогою відеорезюме »
Новини
Розпочато візит національних експертів до Донецької обласної служби зайнятості
26.07.2016
В рамках спільного проекту Державної служби зайнятості (Центрального апарату) та Програми розвитку ООН і Міжнародної організації праці "Функціональна оцінка державної служби зайнятості України" 25 липня 2016 року розпочато візит національних експертів Юлії Галустян та Лідії Ткаченко до Донецької обласної служби зайнятості. Метою зазначеного проекту є здійснення дослідження ділових процесів в системі державної служби зайнятості та надання рекомендацій стосовно їх удосконалення »
Шукаємо роботу і працівників разом
26.07.2016
4 безробітні особи з економічною освітою виявили бажання пройти стажування в Артемівському об'єднаному Управлінні Пенсійного Фонду України Донецької області, набути знань та професійних навичок та взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад державних службовців. Так завершився міні-ярмарок вакансій, який в рамках співпраці проведено на замовлення Артемівського об'єднаного Управління Пенсійного Фонду України Донецької області »
Інформували про послуги служби зайнятості у селищі Мангуш
26.07.2016
Протягом 2016 року в Першотравневому районі було проведено 7 виїзних акцій центру зайнятості із застосуванням мобільних засобів, в яких взяли участь понад 290 громадян. 21 липня 2016 року була проведена чергова виїзна акція із застосуванням мобільного центру зайнятості у селищі Мангуш. За її результатами 2 безробітні особи вирішили питання працевлаштування »
За результатами міні-ярмарку вакансій у Торецьку 28 претендентів знайшли роботу
25.07.2016
З метою вирішення питання укомплектування вакантних робочих місць укладальників-пакувальників на Костянтинівській кондитерській фабриці АТ "ВО "Конті" 22 липня фахівці Торецького міського центру зайнятості організували міні-ярмарок вакансій »
Допоможемо разом
25.07.2016
21 липня 2016 року в Краматорському міському центрі зайнятості проведено низку заходів за участю постійних соціальних партнерів служби зайнятості. Ці заходи проводяться з метою комплексного консультування та інформування клієнтів центру зайнятості з різних питань, в тому числі внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю, учасників АТО »
Послуги служби зайнятості для молоді
25.07.2016
До категорії "молодь" належать особи до 35 років. У цьому віці люди отримують професію, створюють сім'ю, а також вперше шукають роботу. Саме про те, як зацікавити роботодавця та успішно презентувати себе навчали молодь з числа зареєстрованих безробітних осіб фахівці Володарського районного центру зайнятості під час дня відкритих дверей »
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
Набрав чинності "Порядок здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб"
ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ!
Міні-ярмарок вакансій з орієнтації на контрактну службу в ЗСУ
19.07.2016
Протягом першого півріччя Першотравневим районним центром зайнятості працевлаштовані 243 безробітні особи. За цей період було проведено 4 Ярмарки вакансій та послуг служби зайнятості, в яких прийняли участь близько 150 шукачів роботи та представники 50 роботодавців. 18 липня 2016 року в Першотравневому районному центрі зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій з орієнтації на контрактну службу в Збройних силах України »
Пряма телефонна лінія
До уваги населення та роботодавців! Пряма телефонна лінія  »
ДОРОЖНЯ КАРТА для внутрішньо переміщених осіб
ДОРОЖНЯ КАРТА для людей, переміщених в межах країни  »
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
за сприянням державної служби зайнятості
через оголошення
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати