25 липня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз`яснювальні заходи:
25.07.2016
День відкритих дверей на виробництві - Дружківський міський та Мар`енський районний центри зайнятості; Брифінг для представників ЗМІ - Торецький міський центр зайнятості, Виїзна акція служби зайнятості в Донбаському міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів - Краматорський міський центр зайнятості та багато іншого »
Новини
За результатами міні-ярмарку вакансій у Торецьку 28 претендентів знайшли роботу
25.07.2016
З метою вирішення питання укомплектування вакантних робочих місць укладальників-пакувальників на Костянтинівській кондитерській фабриці АТ "ВО "Конті" 22 липня фахівці Торецького міського центру зайнятості організували міні-ярмарок вакансій »
Допоможемо разом
25.07.2016
21 липня 2016 року в Краматорському міському центрі зайнятості проведено низку заходів за участю постійних соціальних партнерів служби зайнятості. Ці заходи проводяться з метою комплексного консультування та інформування клієнтів центру зайнятості з різних питань, в тому числі внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю, учасників АТО »
Послуги служби зайнятості для молоді
25.07.2016
До категорії "молодь" належать особи до 35 років. У цьому віці люди отримують професію, створюють сім'ю, а також вперше шукають роботу. Саме про те, як зацікавити роботодавця та успішно презентувати себе навчали молодь з числа зареєстрованих безробітних осіб фахівці Володарського районного центру зайнятості під час дня відкритих дверей »
Вирішуємо проблеми працевлаштування людей з інвалідністю спільно
25.07.2016
Інтеграція людей з інвалідністю до трудового життя є одним з пріоритетних напрямів соціальної політики, що реалізується в м. Костянтинівки та Костянтинівському районі. Нещодавно у Костянтинівському міському центру зайнятості було проведено засідання круглого столу на тему: "Шляхи підвищення рівня зайнятості інвалідів" за участю соціальних партнерів та роботодавців »
Міжнародний Форум "Маріуполь - місто солідарності"
22.07.2016
20 липня в Маріуполі відбувся одноденний Форум "Маріуполь - місто солідарності". Учасники Форуму обговорювали питання відновлення Донбасу, досягнення та плани на майбутнє. Йшлося про сприяння розвитку приватного сектору для створення робочих місць »
Андрій Рева: Донецька область є базовою у вирішенні питань внутрішньо переміщених осіб
21.07.2016
Міністр соціальної політики України Андрій Рева та група фахівців міністерства здійснили робочу поїздку до Краматорська. Мета візиту - ознайомлення з роботою місцевих органів соціального захисту з поновлення прав внутрішньо переміщених осіб. В складі робочої групи область відвідав в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко »
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
Набрав чинності "Порядок здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб"
ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ!
Міні-ярмарок вакансій з орієнтації на контрактну службу в ЗСУ
19.07.2016
Протягом першого півріччя Першотравневим районним центром зайнятості працевлаштовані 243 безробітні особи. За цей період було проведено 4 Ярмарки вакансій та послуг служби зайнятості, в яких прийняли участь близько 150 шукачів роботи та представники 50 роботодавців. 18 липня 2016 року в Першотравневому районному центрі зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій з орієнтації на контрактну службу в Збройних силах України »
Пряма телефонна лінія
До уваги населення та роботодавців! Пряма телефонна лінія  »
ДОРОЖНЯ КАРТА для внутрішньо переміщених осіб
ДОРОЖНЯ КАРТА для людей, переміщених в межах країни  »
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
за сприянням державної служби зайнятості
через оголошення
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати