22 липня 2014
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим та м. Севастополь
Державна служба зайнятості Донецької області сприятиме працевлаштуванню громадян, що прибули з АР Крим та м. Севастополь, або призначенню та виплаті допомоги по безробіттю незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування »
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз'яснювальні заходи
21.07.2014
День центру зайнятості для роботодавців та соціальних партнерів "Переваги співпраці зі службою зайнятості" - Краматорський міський центр зайнятості, виїзні презентації послуг служби зайнятості до селища Пелагіївка та шахти "Об'єднана" - Торезький міський центр зайнятості, Дні відкритих дверей - Добропільський, Володарський, Донецький, Димитровський, Докучаєвський центри зайнятості. Ці та інші заходи будуть проведені центрами зайнятості Донецької області поточного тижня »
Новини
До уваги громадян та роботодавців, жителів міста Сніжне!
Донецький обласний центр зайнятості повідомляє про поновлення роботи Сніжнянського міського центру зайнятості з 17 липня 2014 року »
До уваги громадян та роботодавців!
Донецький обласний центр зайнятості повідомляє про тимчасове припинення роботи Мар'їнського районного центру зайнятості з 14 липня 2014 року. Про поновлення роботи центрів буде повідомлено окремо. За додатковою інформацією звертайтеся на телефон "гарячої лінії" обласної служби зайнятості (062)340-60-05 »
Виїзна акція Тельманівського центру зайнятості для жителів села
17.07.2014
"Послуги служби зайнятості - мешканцям села: швидко, якісно, надійно" - під таким гаслом 16 липня 2014 року в селищі Гранітне Тельманівського району працював мобільний центр зайнятості »
Чужої біди не буває
11.07.2014
Кожного дня до Першотравневого району продовжують прибувати переселенці з Донецької та Луганської областей. Загалом район вже прийняв понад 1500 осіб зі Слов"янська, Краматорська та і інших міст, в яких ведуться бойові дії, пов'язані з антитерористичною операцією »
Вибір професії
Оволодій сучасною будівельною професією
01.07.2014
Зростаючий попит на житло і комерційну нерухомість різко підвищив рівень попиту на фахівців відповідної професійної групи. А поява сучасних матеріалів та передових технологій потребує значної трансформації самих будівельних спеціальностей. Щорічно в будівельну індустрію вливаються випускники професійно-технічних училищ, середніх та вищих навчальних закладів. Але висококласних фахівців все одно не вистачає »
Виїзні акції служби зайнятості у пришкільних таборах
27.06.2014
Один з варіантів відпочинку для школярів у Харцизьку - це табори-групи продовженого дня, які функціонують на базі загальноосвітніх шкіл. Путівки отримали діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених сімей. В червні 2014 року в гості до вихованців пришкільних таборів приїжджали спеціалісти Харцизького міського центру зайнятості. Було проведено 14 виїзних акцій »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю
Державна служба зайнятості відповідно до законів України "Про зайнятість населення" та "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" сприяє трудовій реабілітації та працевлаштуванню громадян з інвалідністю з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) на вільні та новостворені або пристосовані для них робочі місця, заявлені підприємствами »
Огляд регіональних ЗМІ
Мінсоцполітики презентувало програму створення робочих місць та стабілізації зайнятості на Донбасі
21.07.2014
17 липня під головуванням Міністра соціальної політики Людмили Денісової відбулося засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради, на якому Мінсоцполітики презентувало проект Програми створення робочих місць стабілізації зайнятості у Донецькій та Луганській областях на період до 2017 року »
Важлива інформація для громадян, які змушені переселятися
14.07.2014
Міністерство соціальної політики України повідомляє про порядок соціального забезпечення громадян України, що переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції »
Є питання? Телефонуй!
Пряма телефонна лінія Донецького обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Тим, хто шукає роботу
14.07.2014
Матеріальне забезпечення на випадок безробіття
Інтернет-портал "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
через оголошення
за сприянням державної служби зайнятості
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати