26 листопада 2015
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз'яснювальні заходи:
23.11.2015
Ярмарок професій - Краматорський міський центр зайнятості; Семінар з роботодавцями - Краснолиманський міський центр зайнятості; Ярмарок вакансій для інвалідів - Маріупольський міський центр зайнятості; Виїзна акція центру зайнятості в центр соціально психологічної реабілітації дітей - Великоновосілківський районний центр зайнятості та багато іншого »
Новини
Увага! Затверджено Методичні рекомендації щодо критерієв оцінювання професійних знань, умінь і навичок
Методичні рекомендації призначені для використання сторонами всіх рівнів соціального діалогу, зацікавленими у запроваджені процедури оцінювання та підтвердження результатів неформального професійного навчання »
До уваги роботодавців! Служба зайнятості компенсує витрати на оплату праці працевлаштованих переселенців
З 25 вересня 2015 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2015 р. № 696 "Про затвердження Порядку здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб". Тепер роботодавці, які працевлаштовують внутрішньо переміщених осіб за направленням служби зайнятості, можуть отримати компенсацію витрат на оплату праці у разі працевлаштування їх на умовах строкових трудових договорів »
Соціальні послуги тим, хто їх вкрай потребує
26.11.2015
Під час проведення чергового інформаційно-консультаційного заходу "Під одним дахом" 25 листопада за консультаціями та послугами до центрів зайнятості Донецької області звернулися 680 громадян, з дня впровадження в роботу обласної служби зайнятості цього заходу його учасниками стали 13,3 тис. осіб з категорії соціально вразливих »
34 безробітні особи працевлаштовані до Костянтинівського управління по газопостачанню та газифікації за результатами співпраці з центром зайнятості
26.11.2015
Міський центр зайнятості та управління по газопостачанню та газифікації м. Костянтинівки (далі за текстом - УГГ) є давніми партнерами, між якими налагоджена тісна та плідна співпраця. Протягом 2015 року за направленням центру зайнятості до управління були працевлаштовані 34 особи з числа незайнятого населення. З метою задоволення кадрових потреб роботодавця та працевлаштування незайнятих громадян міста та району 25 листопада був організований День відкритих дверей »
Новий виток в житті
26.11.2015
За сприянням у працевлаштуванні до Краматорського міського центру зайнятості звернулися 829 осіб з числа внутрішньо переміщених, були працевлаштовані 137 переселенців. До їх числа відноситься і горлівчанка Катерина Максимова »
3,5 тис. громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, були працевлаштовані центрами зайнятості Донецької області
25.11.2015
25 листопада відбулося засідання колегії Донецького обласного центру зайнятості з питань якості надання соціальних послуг особам, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, у т. ч. неповнолітні особи та діти-сироти під головуванням директора обласного центру зайнятості Валентини Рибалко. В своєму виступі очільник обласної служби зайнятості доповіла членам колегії про стан роботи в цьому напрямку »
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
Набрав чинності "Порядок здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб"
Запрошуємо взяти участь у навчальній програмі ПРООН "Розвиток навичок підприємницької діяльності серед ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей"
Пряма телефонна лінія
До уваги населення та роботодавців! Пряма телефонна лінія  »
ДОРОЖНЯ КАРТА для внутрішньо переміщених осіб
ДОРОЖНЯ КАРТА для людей, переміщених в межах країни  »
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Пільги та гарантії учасникам АТО
Довідник "Пільги та гарантії учасникам АТО"  »
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
за сприянням державної служби зайнятості
через оголошення
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати