25 квiтня 2014
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим та м. Севастополь
Державна служба зайнятості Донецької області сприятиме працевлаштуванню громадян, що прибули з АР Крим та м. Севастополь, або призначенню та виплаті допомоги по безробіттю незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування »
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз'яснювальні заходи
21.04.2014
Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості - Краматорський міський центр зайнятості; День відкритих дверей центру зайнятості - Дзержинський міський центр зайнятості; Виїзна акція центру зайнятості - Макіївський міський центр зайнятості; День центру зайнятості для соціально незахищених категорій громадян - Мар'їнський районний центр зайнятості та багато іншого »
Новини
Максимум зусиль на підвищення рівня зайнятості населення
25.04.2014
24 квітня в Донецькому обласному центрі зайнятості відбулася обласна нарада директорів міських та районних центрів зайнятості про підсумки роботи Донецької обласної служби зайнятості за 1 квартал 2014 року. Захід відкрила в. о. директора обласного центру зайнятості Валентина Рибалко доповіддю про роботу обласної служби зайнятості у І кварталі 2014 року та визначення основних завдань для подальшого забезпечення системної роботи щодо надання якісних соціальних послуг населенню і роботодавцям »
Підвищуємо результати співпраці з роботодавцями
25.04.2014
24 квітня відбулося засідання колегії Донецького обласного центру зайнятості "Про результативність співпраці з роботодавцями щодо якості заявлених вакансій, підвищення рівня їх укомплектування, у тому числі, наданих роботодавцем в рахунок 5% квоти" під головуванням в. о. директора обласного центру зайнятості Валентини Рибалко »
Допомагаємо молоді знайти роботу
24.04.2014
24 квітня на базі Донецького національного технічного університету спеціалісти Донецького обласного центру зайнятості взяли участь в проведенні Ярмарку вакансій для студентів та випускників. Мета заходу - розвиток у студентів та випускників вишу навичок успішної самопрезентації та пошуку роботи, надання інформації про стан і потреби ринку праці регіону, вимоги роботодавців та можливості працевлаштування »
Підприємцям - про переваги співпраці зі службою зайнятості
24.04.2014
Для залучення роботодавців до співпраці, усвідомлення ними важливості для суспільства та конкретної людини участі у діяльності служби зайнятості, спеціалісти Амвросіївського районного центру зайнятості 22 квітня 2014 року провели день відкритих дверей центру зайнятості для фізичних осіб-підприємців »
Вибір професії
Профорієнтація дошкільників
23.04.2014
22 квітня в Комунальному дошкільному навчальному закладі № 11 м. Харцизька відбулося засідання Предметно-наукової методичної комісії завідуючих дошкільних навчальних закладів на тему: "Управлінські аспекти в роботі з наступності дошкільної освіти та початкової ланки загальноосвітніх шкіл: трудове виховання дошкільників" за участі спеціалістів Харцизького МЦЗ »
"Твій професійний старт"
22.04.2014
Допомогти молодим людям правильно зорієнтуватися у виборі професії - головна мета профорієнтаційного уроку "Твій професійний старт", який було проведено Шахтарським міським центром зайнятості для учнів 9 класу ЗОШ № 11 у приміщенні Шахтарської центральної міської дитячої бібліотеки »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Державна служба зайнятості - особам з інвалідністю
Особам з інвалідністю забезпечується право працювати на підприємствах, в установах, організаціях, а також займатися підприємницькою та іншою трудовою діяльністю, яка не заборонена законом. Особи з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку, мають право бути зареєстрованими у державній службі зайнятості як безробітні »
Огляд регіональних ЗМІ
Людмила Денісова: Уряд затвердив персональний склад осіб, які представлятимуть інтереси держави у керівних органах фондів соціального страхування
24.04.2014
Кабмін підтримав пропозиції Мінсоцполітики і затвердив склад уповноважених представляти інтереси держави у правліннях та наглядових радах фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування. Про це після засідання Уряду повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова »
Про збільшення посадових окладів працівників бюджетної сфери
24.04.2014
Кабінет Міністрів України прийняв постанову про збільшення посадових окладів працівників бюджетної сфери з 1 жовтня 2014 року. Про це йдеться в постанові Уряду № 110, оприлюдненому на сайті Уряду »
Є питання? Телефонуй!
Пряма телефонна лінія Донецького обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Тим, хто шукає роботу
25.04.2014
Матеріальне забезпечення на випадок безробіття
Інтернет-портал "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
через оголошення
за сприянням державної служби зайнятості
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати