16 вересня 2014
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим та м. Севастополь
Державна служба зайнятості Донецької області сприятиме працевлаштуванню громадян, що прибули з АР Крим та м. Севастополь, або призначенню та виплаті допомоги по безробіттю незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування »
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз'яснювальні заходи
15.09.2014
День відкритих дверей центру зайнятості для учнівської молоді у Добропільському міському центрі зайнятості, Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості у Селидівському міському центрі зайнятості, Інтерактивний, змагально-мотиваційний, інтелектуально-ігровий захід для молоді Дем'янівської ЗОШ - Першотравневий районний центр зайнятості, День центру зайнятості для роботодавців в Маріупольському міському центрі зайнятості та багато іншого »
Новини
Донецький обласний центр зайнятості інформує
Інформуємо, що у зв'язку з виникненням виробничої необхідності відповідно до наказів Донецького обласного центру зайнятості тимчасово припинили роботу Авдіївський, Шахтарський, Харцизький, Ясинуватський, Кіровський міські, Мар'їнський, Старобешівський та Тельманівський районні центри зайнятості »
Переселенцям - особливу увагу та підтримку
15.09.2014
12 вересня в місті Красноармійськ відбулася нарада під головуванням директора департаменту охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації Петряєвої О. Б., в якій взяв участь директор Красноармійського міського центру зайнятості Микола Толмачов. Розглядалися питання життєдіяльності міста та району, в т. ч. соціальні питання та питання, пов'язані з працевлаштуванням мешканців міста та осіб, які переїхали з зони АТО. Цього ж дня відбулася виїзна акція міського центру зайнятості »
Мобільні центри зайнятості в дії
15.09.2014
11 вересня було проведено дві виїзні акції з використанням Мобільного центру зайнятості та Мобільного центру професійної орієнтації для мешканців міста Красноармійська. Учасники заходів мали можливість отримати повні вичерпні консультації щодо ринку праці, актуальних професій, можливості навчання та працевлаштування »
Виїзна акція Дружківського міського центру зайнятості
15.09.2014
11 вересня біля центру видачі гуманітарної допомоги, розташованого в приміщенні школи-інтернат № 1, спеціалістами Дружківського міського центру зайнятості була проведена виїзна акція з використанням мобільного центру зайнятості. Учасників акції перш за все цікавили пропозиції роботи »
Служба зайнятості - вимушеним переселенцям
15.09.2014
Маріуполь дав притулок близько 10 тисячам вимушених переселенців, які залишили зону проведення АТО. Багато хто з них працездатного віку, має бажання працювати та мати певний заробіток. Завдяки зусиллям фахівців центру зайнятості 198 переселенців вже мають роботу »
Сприяємо працевлаштуванню оперативно та якісно
11.09.2014
З метою покращення та підвищення інтересу роботодавців до співпраці зі службою зайнятості, оперативного та якісного укомплектування вакансій, 11 вересня спеціалісти Докучаєвського міського центру зайнятості організували міні-ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості для усіх категорій населення »
Вибір професії
Пізнавали світ професій
12.09.2014
11 вересня у загальноосвітніх школах смт. Новодонецьке № 16 та № 17 відбулися профорієнтаційні заходи для учнів 9 класів, а саме уроки вибору професії з використанням профорієнтаційного терміналу. На уроках йшлося про найголовніший вибір - вибір сфери трудової діяльності, конкретної професії »
Інформаційний семінар для представників закладів освіти у Волноваському районі
21.08.2014
Цього тижня в Будинку дитячої та юнацької творчості Волноваського району Донецької області було проведено зустріч представників Волноваського районного центру зайнятості з директорами місцевих шкіл та завідувачами дошкільних закладів району з питань розвитку комплексної системи профорієнтаційної роботи з молоддю »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Знайти роботу для інвалідів непросто, але можливо
11.09.2014
Незважаючи на складну суспільно-економічну ситуацію в регіоні, Маріупольський міський центр зайнятості працює над головним завданням - разом з роботодавцями вирішує проблему працевлаштування жителів Маріуполя. Для кожної людини, яка залишається без роботи, важлива небайдужість оточуючих, увага та своєчасна допомога, а для людей з інвалідністю пошук роботи ускладнюється ще й певними фізичними обмеженнями. Пошук роботи для цієї категорії громадян ведеться з урахуванням рекомендацій МСЕК »
Огляд регіональних ЗМІ
Постанова КМУ від 27 серпня 2014 р. № 403 "Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу"
11.09.2014
З 10 вересня 2014 р. набула чинності постанова КМУ від 27 серпня 2014 р. № 403 "Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу" »
Людмила Денісова: Уряд підтримав законопроект, який визначає механізм збереження за працівниками із зони проведення АТО трудових відносин
11.09.2014
Працівникам, які через проведення антитерористичної операції не можуть перебувати на своїх робочих місцях, надаватимуть відпустки за місцем роботи без збереження заробітної плати. Відповідне рішення на своєму засіданні прийняв Кабінет Міністрів України, підтримавши внесення змін до статті 25 Закону України "Про відпустки", повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова. Внесення таких змін до законодавства дозволить громадянам, що мають трудові відносини на території проведення АТО, зберегти робоче місце та зарахувати період їх відсутності на роботі до трудового стажу »
Є питання? Телефонуй!
Пряма телефонна лінія Донецького обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Тим, хто шукає роботу
15.09.2014
Матеріальне забезпечення на випадок безробіття
Інтернет-портал "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
за сприянням державної служби зайнятості
через оголошення
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати