13 лютого 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз'яснювальні заходи:
08.02.2016
Тренінг для ВПО - Дружківський міський центр зайнятості, Презентація послуг з професійного навчання для внутрішньо переміщених осіб, Спільний семінар з соціальними партнерами "Легальна зайнятість - запорука впевненості в майбутньому", Інформаційний захід "Інтернет-сервіси - сучасні помічники у пошуку роботи" - Краматорський міський центр зайнятості, Круглий стіл на тему: "Компенсація витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб - один із інструментів вирішення питань їх зайнятості" - Красноармійський міський центр зайнятості та багато іншого »
Новини
Інформація для осіб, які звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, з числа інвалідів
За сприяння державної служби зайнятості Ви маєте можливість одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності у випадку, якщо Ви звільнені з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, з числа інвалідів »
Півсотні маріупольських безробітних відвідали міні-ярмарок вакансій
12.02.2016
В 2015 році Маріупольським міським центром зайнятості проведено 18 міні-ярмарків вакансій та послуг служби зайнятості за участю 305 безробітних осіб. Цьогоріч проведено 3 міні-ярмарки, учасниками яких стали 122 безробітні особи. Заходи, які проходять за участю роботодавців, такі як міні-ярмарки вакансій, презентації роботодавців, дні відкритих дверей на виробництві - корисні як для роботодавців, так і для безробітних, тому що спрямовані на вирішення питання працевлаштування та укомплектування вакантних посад »
Учасники АТО отримують в центрі зайнятості консультації щодо прав та гарантії служби зайнятості
12.02.2016
10 лютого в Артемівському міському центрі зайнятості був проведений день учасника АТО. В цей день 2 особи цієї категорії громадян отримали консультації щодо проходження контрактної служби в рядах ВСУ. Представник Артемівсько-Дебальцевського об'єднаного військового комісаріату проконсультувала їх з цього питання та запросила до комісаріату для подальшої співбесіди »
Переселенець з Авдіївки знайшов роботу, відвідуючи ІКЗ "Під одним дахом" в Олександрівці
11.02.2016
В 2016 році продовжує активну роботу інформаційно-консультаційний захід "Під одним дахом", в рамках якого фахівці служби зайнятості разом з соціальними партнерами, представниками волонтерських організацій, роботодавцями допомагають вирішити найболючіші питання тих, хто не може конкурувати на рівних в сучасному суспільстві: Під час заходу 10 лютого було вирішено питання працевлаштування внутрішньо переміщеної особи з м. Авдїївки Руслана Ползікова »
Онлайн-співбесіда - зручно та вигідно
11.02.2016
10 лютого в Краснолиманському міському центрі зайнятості пройшов Аукціон претендентів за участю представників ТОВ "Краснолиманський комбікормовий завод". Захід проведено із впровадженням новітньої форми роботи служби зайнятості - для безробітних осіб була організована онлайн-співбесіда з роботодавцем. Як роботодавець, так і безробітні залишились задоволені такою сучасною та зручною формою роботи, адже вона дає змогу зекономити час та кошти. За результатами проведеного заходу, було видано 4 направлення на працевлаштування »
День відкритих дверей на виробництві у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей м. Краматорська
11.02.2016
Проведення Днів відкритих дверей на виробництві увійшло до практики роботи Краматорського міського центру зайнятості. Під час таких заходів роботодавець презентує своє підприємство, інформує шукачів роботи щодо умов праці, вимог до претендентів на вакантні місця, професій, які користуються сталим попитом у роботодавця, ознайомлює з можливостями навчання, кар'єрного зростання та соціальними гарантіями. 9 лютого 2016 року такий захід відбувся у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Краматорської міської ради »
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
Набрав чинності "Порядок здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб"
Пряма телефонна лінія
До уваги населення та роботодавців! Пряма телефонна лінія  »
ДОРОЖНЯ КАРТА для внутрішньо переміщених осіб
ДОРОЖНЯ КАРТА для людей, переміщених в межах країни  »
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Пільги та гарантії учасникам АТО
Довідник "Пільги та гарантії учасникам АТО"  »
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
через оголошення
за сприянням державної служби зайнятості
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати