27 вересня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз`яснювальні заходи:
26.09.2016
День відкритих дверей на виробництві - Селидівський та Артемівський міські, Олександрівський районний центри зайнятості; Профінформаційний захід для випускників учбових закладів - Торецький міський центр зайнятості; Засідання круглого столу - Мар`їнський районний центр зайнятості та багато іншого »
Новини
Сучасні технології у професійному навчанні безробітних в Донецькій області
27.09.2016
27 вересня в м. Костянтинівка в дистанційному форматі розпочалось професійне навчання безробітних осіб за допомогою спеціального програмного забезпечення, веб-ресурсів та ІТ-сервісів Донецького національного університету (м. Вінниця). Участь у відкритті груп навчання взяли директор Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко »
За результатами Дня відкритих дверей на виробництві укомплектовані робочі місця
27.09.2016
На сьогоднішній день багато громадян перебувають в пошуках роботи. В вересні 2016 року у м. Селидове відбулось відкриття нового магазину "Жемчужина - 2", керівником якого є фізична особа-підприємець Сергій Лободін. за ініціативи Селидівського міського центру зайнятості та з метою працевлаштування безробітних і надання допомоги роботодавцю у підборі кадрів, 26 вересня відбувся День відкритих дверей на виробництві »
Презентація роботодавця ТОВ "САБ-Охорона" у Покровському міському центрі зайнятості Донецької області
27.09.2016
З метою підбору кваліфікованих кадрів у Покровському міському центрі зайнятості Донецької області відбулася презентація роботодавця ТОВ "САБ-Охорона". В заході взяли участь 25 безробітних осіб »
Різноманіття професій на Ярмарку у Дружківці
27.09.2016
23 вересня 2016 року у Центрі дитячої та юнацької творчості Дружківський міський центр зайнятості провів ярмарок професій. Учасниками заходу були учні 9-11 класів ЗОШ, студенти, учні профліцеїв, батьки, вчителі, соціальні партнери, представники навчальних закладів міста та регіону. Діти ознайомились з різноманіттям професій та спеціальностей. Свої освітні послуги презентували представники 11 вищих та професійно-технічних закладів »
Затребувана на ринку праці професія - медична сестра
26.09.2016
У ДНЗ "Донецький центр ПТО ДСЗ" навчалась група безробітних за професією "Молодша медична сестра з догляду за хворими". 26.09.2016 року відбувся іспит, який слухачі склали на "відмінно" та "добре". Роль медичної сестри в процесі лікування хворого, особливо в стаціонарі, важко переоцінити. Виконання призначень лікаря, догляд за тяжкохворими, проведення багатьох, інколи досить складних, маніпуляцій - все це є обов'язковим для медичного персоналу »
Фахівці Волноваського райцентру зайнятості організували для школярів квест-гру "Моя нова професія"
26.09.2016
Для сприяння набуттю підлітками знань про професії у Волноваській ЗОШ №7 Волноваським районним центром зайнятості була проведена гра-квест "Моя нова професія" для учнів 9 класів. Участь у квесті дала можливість гравцям отримати нові знання про професії, ознайомитися з професійними та особистими якостями які мають бути у фахівців даних професій, отримати комунікативні навички, вміння продуктивно працювати в команді, знаходити компроміси для досягнення спільної мети »
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
Набрав чинності "Порядок здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб"
ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ!
Орієнтуємо на службу в Збройних силах України
22.09.2016
Протягом року Мангушський районний центр зайнятості та Мангушський районний військовий комісаріат провели 6 спільних семінарів з орієнтації на службу в Збройних силах України за участю 250 шукачів роботи »
Пряма телефонна лінія
До уваги населення та роботодавців! Пряма телефонна лінія  »
ДОРОЖНЯ КАРТА для внутрішньо переміщених осіб
ДОРОЖНЯ КАРТА для людей, переміщених в межах країни  »
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
через оголошення
за сприянням державної служби зайнятості
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати