1 жовтня 2014
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Інформація для громадян, які приїхали з АР Крим та м. Севастополь
Державна служба зайнятості Донецької області сприятиме працевлаштуванню громадян, що прибули з АР Крим та м. Севастополь, або призначенню та виплаті допомоги по безробіттю незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування »
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз'яснювальні заходи
29.09.2014
Виїзна акція служби зайнятості у с. Євгенівка у Великоновосілківському районному центрі зайнятості, Інтерактивний, змагально-мотиваційний, інтелектуально-ігровий захід для молоді Мангуської ЗОШ №2 - Першотравневий районний центр зайнятості, Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості в БК "Молодіжний" - Маріупольський міський центр зайнятості та багато іншого »
Новини
Донецький обласний центр зайнятості інформує
Інформуємо, що у зв'язку з виникненням виробничої необхідності відповідно до наказів Донецького обласного центру зайнятості тимчасово припинили роботу Авдіївський, Шахтарський, Харцизький, Ясинуватський, Кіровський, Жданівський міські та Мар'їнський районний центр зайнятості »
Вчасна допомога переселенцям
29.09.2014
25 вересня у приміщенні гуртожитку "Білицьке" Філії "Соцсервис" ТОВ ДТЕК відбулась виїзна акція Добропільського міського центру зайнятості для осіб, які вимушено переміщуються із районів проведення АТО »
Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості допомагає вимушеним переселенцям у пошуку роботи
29.09.2014
25 вересня у Краматорському міському палаці культури "Будівельник" пройшов осінній Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості. Саме на вирішення питання працевлаштування переселенців із зони проведення АТО та Криму насамперед була направлена робота Ярмарку. Однак і проблеми пошуку роботи мешканців міста не залишились без уваги служби зайнятості »
Служба зайнятості - надійний помічник у професійному самовизначенні молоді
29.09.2014
26 вересня в Артемівському міському центрі зайнятості відбувся ярмарок професій та послуг служби зайнятості для випускників загальноосвітніх шкіл за участю 12 навчальних закладів різних рівнів акредитації Артемівська, Соледара, Донецька, Краматорська, Харкова. Основними відвідувачами ярмарку стали понад 300 учнів старших класів загальноосвітніх шкіл Артемівська, Артемівського району та молодь, що бажає визначитися з вибором професії »
На часі - питання підвищення рівня зайнятості населення
26.09.2014
25 вересня 2014 року в приміщенні Амвросіївського районного центру зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему: "Вирішення питань працевлаштування осіб, що потребують додаткових гарантій у працевлаштуванні, в т. ч. інвалідів". В засіданні взяли участь представники підприємств, установ та організацій Амвросіївського району »
Ярмарки вакансій - ефективна форма пошуку роботи
26.09.2014
Ситуація на ринку праці міста Маріуполя залишається напруженою, ряд підприємств міста працюють в режимі неповного робочого тижня. Тому для значної кількості маріупольців та вимушених переселенців, що знайшли тимчасовий притулок в Маріуполі, одним з першочергових є питання працевлаштування. Спеціалісти центру зайнятості всіляко намагаються надати всебічну допомогу людям, що звертаються до служби зайнятості у пошуку роботи »
Вибір професії
Профорієнтаційні (уроки) семінари для учнівської молоді
30.09.2014
23 та 25 вересня спеціалістами Волноваського районного центру зайнятості були проведені Профорієнтаційні (уроки) семінари для учнівської молоді у загальноосвітніх школах №№ 3, 4, 6 м. Волновахи. У заходах взяли участь більше 160 осіб »
Важливий вибір
29.09.2014
З метою формування професійних інтересів молодих людей, формування адекватного уявлення учнів про свій професійний потенціал на основі світу професій, допомоги у професійному самовизначенні учнів та самостійного прийняття рішень щодо вибору професії 25 вересня Великоновосілківським районним центром зайнятості було проведено виїзну акцію у Великоновосілківському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю
Державна служба зайнятості відповідно до законів України "Про зайнятість населення" та "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" сприяє трудовій реабілітації та працевлаштуванню громадян з інвалідністю з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) на вільні та новостворені або пристосовані для них робочі місця, заявлені підприємствами »
Огляд регіональних ЗМІ
Мінсоцполітики: Розуміючи нові виклики, які постають сьогодні, Уряд намагається зробити все можливе, аби убезпечити українських громадян від потрапляння у ситуацію торгівлі людьми
30.09.2014
На сьогодні Мінсоцполітики встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, 72 громадянам. Всі вони отримують необхідну психологічну, медичну, правову допомогу, допомогу у навчанні та перекваліфікації, сприяння у працевлаштуванні, а також одноразову матеріальну допомогу - в розмірі прожиткового мінімуму. Про це сьогодні повідомила заступник Міністра соціальної політики Наталія Федорович під час прес-конференції »
За реагування прокуратури мешканцям Слов'янську сплачено 4 млн грн боргу із заробітної плати
29.09.2014
За останні 3 місяці у місті Слов'янську борг по виплаті заробітної плати працівникам підприємств зріс на 20% та сягнув 14,7 млн грн. Органами прокуратури організовані перевірки у цій сфері »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Тим, хто шукає роботу
30.09.2014
Матеріальне забезпечення на випадок безробіття
Інтернет-портал "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
за сприянням державної служби зайнятості
через оголошення
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати