25 травня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
ЦЬОГО ТИЖНЯ МІСЬК(РАЙ)ЦЕНТРИ ЗАЙНЯТОСТІ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ БУДУТЬ ПРОВОДИТИ НАСТУПНІ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗ'ЯСНЮВАЛЬНІ ЗАХОДИ:
23.05.2016
Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості - Маріупольський та Слов`янський міські центри зайнятості; Виїзна акція центру зайнятості - Володарський районний центр зайнятості; Профінформаційний семінар "Легальна зайнятість" - Донецький міський центр зайнятості та багато іншого »
Новини
Інформація для осіб, які звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, з числа інвалідів
За сприяння державної служби зайнятості Ви маєте можливість одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності у випадку, якщо Ви звільнені з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, з числа інвалідів »
Особлива увага - працевлаштуванню соціально вразливих верств населення
25.05.2016
25 травня відбулося засідання колегії Донецького обласного центру зайнятості "Про якість надання соціальних послуг особам, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, у т.ч. неповнолітні особи та діти-сироти". Для підвищення рівня зайнятості населення, зокрема, соціально вразливої категорії, вживаються заходи, спрямовані на стимулювання роботодавців.Донецька обласна служба зайнятості в своїй роботі використовує індивідуальні підходи як до безробітних, так і до роботодавців »
50 вакантних робочих місць пропонували роботодавці на ярмарку вакансій у Димитрові
25.05.2016
20 травня фахівці Димитровського міського центру зайнятості провели ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості. Підприємства запропонували шукачам роботи більше 50 вакансій, найбільш затребувані: продавець продовольчих товарів, бухгалтер, товарознавець, страховий агент, сестра медична, психолог, журналіст та інші »
Ярмарок вакансій у Всесвітній день вишиванки провели у Бахмуті
23.05.2016
Понад 600 громадян, серед яких близько 550 зареєстровані безробітні, відвідали Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості, який 19 травня 2016 року відбувся на центральній площі міста Бахмут. Представники 9 роботодавців презентували свої підприємства та проводили співбесіди. Всього шукачам роботи було представлено більше 150 вакансій на території Бахмутської міської ради та Бахмутського району »
Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості - помічник у пошуку роботи
23.05.2016
20 травня фахівці Костянтинівського міського центру зайнятості організували ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості за участю представників 14 роботодавців і соціальних партнерів. Захід відвідали близько 150 шукачів роботи »
150 вакансій пропонували в Маріуполі під час ярмарку вакансій та послуг служби зайнятості
23.05.2016
20 травня у приміщені Палацу культури "Молодіжний" м. Маріуполь був організований Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості, в якому взяли участь близько 400 шукачів роботи. Мета заходу - підбір працівників на вакантні робочі місця підприємств »
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
Набрав чинності "Порядок здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб"
ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ!
Орієнтуємо на службу в Збройних Силах України
18.05.2016
В рамках виконання угоди про співпрацю з початку року Першотравневим районним центром зайнятості та Першотравневим районним військовим комісаріатом проведено 4 спільних семінари з орієнтації безробітних громадян на службу в ЗСУ за контрактом. 17 травня 2016 року був проведений черговий семінар »
Пряма телефонна лінія
До уваги населення та роботодавців! Пряма телефонна лінія  »
ДОРОЖНЯ КАРТА для внутрішньо переміщених осіб
ДОРОЖНЯ КАРТА для людей, переміщених в межах країни  »
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
за сприянням державної служби зайнятості
через оголошення
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати