30 сiчня 2015
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Цього тижня міськ(рай)центри зайнятості Донецької області будуть проводити наступні інформаційно-роз'яснювальні заходи:
26.01.2015
День відкритих дверей центру зайнятості "Відкриваючи двері майбутніх можливостей" в Костянтинівському міському центрі зайнятості, Засідання круглого столу для педагогічних працівників на тему "Педагогічний супровід школярів на шляху вибору професії" у Слов`янському мыському центрі зайнятості, День центру зайнятості для роботодавців в Дебальцівському міському центрі зайнятості та багато іншого »
Новини
Щодо порядку виплати допомоги по безробіттю особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО
Донецька обласна служба зайнятості надає роз`яснення щодо порядку виплати допомоги по безробіттю особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО »
ДОРОЖНЯ КАРТА як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам
ДОРОЖНЯ КАРТА для людей, переміщених в межах країни
Засідання круглого столу для педагогічних працівників
30.01.2015
Робота, професія, кар'єра, посада, улюблена справа… Як знайти себе в професійному світі та стати впевненим учасником ринку праці? І тут на допомогу майбутньому випускнику приходять його педагоги. Саме з метою підтримки учнів та вчителів у багатогранному процесі вибору майбутньою професії Слов'янський міський центр зайнятості організував засідання круглого столу для педагогічних працівників на тему: "Педагогічний супровід школярів на шляху вибору професії". 27 січня в роботі круглого столу взяли участь спеціалісти центру зайнятості, 23 педагоги шкіл міста та району »
Захід для переселенців із зони АТО
29.01.2015
Великоновосілківським районним центром зайнятості активно проводиться робота щодо підтримки вимушених переселенців із зони проведення антитерористичної операції. З метою надання інформації вимушеним переселенцям у приміщенні центру зайнятості відбувся захід за участю представників ПФУ у Великоновосілківському районі »
Презентація послуг служби зайнятості в Олександрівському районному центрі зайнятості
26.01.2015
Однією з головних засад роботи з клієнтами Олександрівського районного центру зайнятості є адресний підхід у наданні соціальних послуг, виходячи з індивідуальних потреб, вимог та можливостей шукачів роботи »
24 роки: працюємо для людей
Підсумки діяльності Маріупольського міського центру зайнятості у 2014 році
29.01.2015
Протягом 2014 року ситуація на ринку праці міста була напруженою. Ряд підприємств працювали в режимі неповного робочого тижня або неповного робочого дня, проводилося вивільнення працівників. Збільшилася кількість людей, що звертаються в службу зайнятості. В Маріупольський міський центр зайнятості, окрім мешканців міста, постійно звертаються вимушені переселенці »
Школярі завітали до центру зайнятості
28.01.2015
27 січня в приміщенні Краснолиманського міського центру зайнятості відбувся день центру зайнятості для учнів ЗОШ. Метою заходу було поширення поінформованості учнів навчальних закладів щодо прав людини у сфері зайнятості, наявного попиту та пропозиції робочої сили на сучасному ринку праці, практичної діяльності державної служби зайнятості та результатів її роботи »
На порядку денному - об'єднання спільних зусиль
20.01.2015
16 січня в Маріупольському міському центрі зайнятості відбувся День центру зайнятості для соціальних партнерів. В цей день до центру зайнятості завітали представники податкової інспекції, Пенсійного фонду, Маріупольської координаційної ради профспілок, відділення у м. Маріуполі Донецької Торгово-промислової палати, громадського об'єднання "Організація роботодавців м. Маріуполя" »
Огляд регіональних ЗМІ
Мінсоцполітики щодо обліку переселенців
29.01.2015
Обсяг профінансованої допомоги для покриття витрат на проживання тимчасово переміщеним особам, які стали на облік, станом на 26 січня 2015 склав 528,4 млн грн, з яких 170 млн грн. виплачено в січні. Такі дані оприлюднив заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін на брифінгу у вівторок в Києві. На зазначену дату за наданням щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання звернулося 260,4 тис. сімей внутрішніх переселенців, з яких 240,2 тис. сімей допомога виплачена, ще 237,3 тис. - призначено »
Інформація щодо зайнятості населення регіону
22.01.2015
Згідно з інформацією головного управління статистики у Донецькій області середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ та організацій (далі - підприємства) у листопаді 2014 року становила 626,8 тис. осіб. Серед них значна частина (46,7%) працювала у промисловості, 9,5% були зайняті в сфері охорони здоров'я та надання соціальної допомоги, 9,5% - у закладах освіти »
Вибір професії
"Моє життя - мій професійний вибір"
26.01.2015
Відповідно до Плану спільних дій Великоновосілківського районного центру зайнятості та Управління освіти молоді та спорту Великоновосілківської райдержадміністрації щодо організації та проведення спільних профорієнтаційних заходів з учнівською молоддю, з метою формування свідомого ставлення до професійного вибору та орієнтації на професії, які користуються попитом на ринку праці, Великоновосілківським районним центром зайнятості був проведений урок "Моє життя - мій професійний вибір" з учнями загальноосвітньої школи I-III ступенів с. Красна Поляна »
Учням - про вибір професії
23.12.2014
19 грудня спеціалісти Дебальцівського міського центру зайнятості проводили профорієнтаційний урок "Как достичь успеха и благополучия" для учнів 11 класу загальноосвітньої школи № 10 »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Досвід працевлаштування інвалідів в Донецькій області
15.01.2015
Одним із пріоритетних завдань Донецької обласної служби зайнятості є повернення громадян з інвалідністю до активного суспільного життя та трудової діяльності. Для інваліда мати роботу - це можливість підвищити свій соціальний та матеріальний статус, рівень добробуту, а для суспільства - це зниження навантаження на ринку праці та розв'язання багатьох соціальних проблем »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Тим, хто шукає роботу
06.01.2015
Матеріальне забезпечення на випадок безробіття
Інтернет-портал "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"
Ви можете знайти роботу, або працівників за допомогою інтернет-порталу державної служби зайнятості "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Як, на Вашу думку, найшвидше знайти роботу:
за сприянням державної служби зайнятості
через оголошення
за допомогою приватного кадрового агентства
через знайомих
інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати