15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Центр розвитку підприємництва відвідали молоді бізнес-леді
 
11.09.2017  |  Маріупольський міський центр зайнятості версія для друку
Центр розвитку підприємництва відвідали молоді бізнес-леді

8 вересня в Центрі розвитку підприємництва Маріупольського міського центра зайнятості відбувся Skype-семінар для жінок-підприємниць. Спікером семінару стала Олена Сезоненко, представник Торгово-промислової палати Донецької області. Темою семінару була участь молодих жінок у Регіональному конкурсі молодіжного жіночого підприємництва "Чому я обираю власний бізнес".

Учасниці семінару 4 молодих підприємниці, що тільки започаткували свою справу і переможниця конкурсу «Український Донецький куркуль» Руслана Щербина. Руслана тільки на початку свого бізнес шляху. Вона захистила свою бізнес-ідею і планує відкрити фабрику з виробництва м’яких іграшок «Марі і Поль». «Маріуполь заснували козаки і я хочу створювати іграшки козаків і розбійниць», - зізналася Руслана. На семінарі дівчата отримали консультації з ведення бізнесу та правил подачі заявки на участь у Регіональному конкурсі.

Метою конкурсу є пошук та нагородження майбутніх підприємниць, які мають конструктивне бачення власних можливостей, ринку та впевненість у реалізації власних бізнес-ідей.

Фінал конкурсу відбудеться 18 жовтня 2017 року у м. Маріуполь в рамках бізнес-форуму “Business 4Women”. На переможниць та фіналісток конкурсу чекають спеціальні призи, індивідуальний коучинг для розвитку бізнес-ідеї та безкоштовна участь у іміджевих заходах Донецької ТПП.