23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Шлях до можливостей внутрішньо переміщеним особам подовжується
 
21.07.2017  |  Мангушський районний центр зайнятості версія для друку
Шлях до можливостей внутрішньо переміщеним особам подовжується

Протягом 2017 року Мангушським районним центром зайнятості був проведений 21 профінформаційний захід для внутрішньо переміщених осіб за участю соціальних партнерів. В результаті були працевлаштовані 12 безробітних осіб зазначеної категорії, в тому числі 2 особи з компенсацією витрат роботодавцю на заробітну плату.

19 липня районний центр зайнятості провів черговий інформаційно-консультаційний захід, в якому взяли участь 10 внутрішньо переміщених осіб.

До участі у заході були запрошені представники управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі, Мангушського районного відділу реєстрації актів цивільного стану Головного управління юстиції у Донецькій області, Мангушського бюро правової допомоги.

На початку заходу директор Мангушського районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна презентувала діючі грантові конкурси: проект надання гуманітарної допомоги «Відновлення джерела коштів для існування» чеської гуманітарної організації «Людина в біді», конкурс грантів для започаткування, відновлення або розвитку підприємницької діяльності за програмою розвитку ПРООН та проект «Український донецький куркуль» Донецької обласної державної адміністрації.

Керівник Мангушського бюро правової допомоги Володимир Мануілов розповів про можливість отримання безоплатної правової допомоги та порядок звернення до бюро а також представлення інтересів громадян в судах, органах місцевого самоврядування, надання адвоката внутрішньо переміщеним особам та іншим категоріям громадян.

Завідувач Мангушського районного відділу реєстрації актів цивільного стану Олена Мануілова надала інформацію щодо відновлення втрачених документів, зокрема свідоцтв про народження дітей, та порядок реєстрації народження та смерті на території України.

Головний спеціаліст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі Ольга Тосхопаран акцентувала увагу присутніх на можливості здійснення постійного контролю за даними, що впливають на пенсійні права громадян за допомогою порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Також, вона підкреслила важливість легального працевлаштування. 

Захід пройшов у затишній атмосфері розуміння потреб внутрішньо переміщених осіб. Наприкінці усі присутні отримали відповіді на свої запитання. Серед безробітних були й ті, хто зацікавився участю у грантових програмах та відкритті власної справи.