23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Анонси подій

Служба зайнятості Донецької області інформує про проведення Загальнообласного ярмарку вакансій "Крок до роботи"
 
15.09.2017  |  Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи версія для друку
Служба зайнятості Донецької області інформує про проведення Загальнообласного ярмарку вакансій "Крок до роботи"

22220 вересня 2017 року з 11.00 до 13.00 Донецькою обласною службою зайнятості у всіх містах та районах області буде проведений Загальнообласний ярмарок вакансій «Крок до роботи».

Метою заходу є сприяння ефективній та швидкій зайнятості населення, орієнтація на отримання професій та спеціальностей, які мають попит на ринку праці регіону, оперативне задоволення потреб роботодавців у робочій силі. Особлива увага буде приділена молоді, яка не пройшла вступну кампанію поточного року або закінчила навчальні заклади та не знайшла роботу.

В ярмарку візьмуть участь роботодавці та представники навчальних закладів, які здійснюють підготовку фахівців за актуальними на ринку праці професіями.

Увазі присутніх буде запропонована інформація про вільні робочі місця та вакантні посади в місцях та районах області.

Під час заходу кваліфіковані фахівці міських та районних центрів зайнятості надаватимуть учасникам всебічні консультації з питань працевлаштування, можливостей професійного навчання, участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру, в тому числі для членів об’єднаних територіальних громад.

Усі бажаючі зможуть отримати інформацію щодо розширення сфери прикладання праці, в тому числі шляхом залучення до самозайнятості та участі в проекті «Український донецький куркуль» у рамках Програми розвитку малого та середнього підприємництва Донецької області.

 На ярмарку будуть організовані тематичні майданчики та презентації роботодавців для студентів, випускників вищих і професійно-технічних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл, проведені майстер-класи за робітничими професіями.

Відбудеться інформування населення щодо інтерактивних методів роботи служби зайнятості таких як можливість складання відео-вакансій, відео-резюме та використання інших дієвих методів самопрезентації безробітного, участі в онлайн-співбесідах, створення кадрового резерву, тощо.