19 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Безробітні в Маріуполі отримали юридичні консультації
 
08.12.2017  |  Маріупольський міський центр зайнятості версія для друку
Безробітні в Маріуполі отримали юридичні консультації

7 грудня з нагоди святкування Міжнародного Дня захисту прав людини юридичний відділ Маріупольського міського центру зайнятості спільно з Маріупольським місцевим центром з надання правової допомоги провели інформаційний семінар. Учасниками семінару стали зареєстровані в службі зайнятості безробітні. Захід спрямований на підвищення рівня правової освіти населення та запобігання порушенням законодавства.

На семінарі за участю 12 безробітних Вікторія Чанаях розкрила соціальні аспекти діяльності Державної служби зайнятості та гарантії держави у сфері зайнятості населення. Також Вікторія висвітлила питання забезпечення прав людини в Україні. «Людина може реалізувати свої права тільки в тому суспільстві, в якому кожний громадянин своєчасно виконує свої обов’язки», - підсумувала свій виступ фахівець центру зайнятості.

Олег Батюк з центру надання правової допомоги надав консультації з питань порушення трудового законодавства, та з питань отримання інформації відповідно Закону України «Про звернення громадян» та Закону України «Про захист персональних даних». Всі присутні отримали буклети і пам’ятки, в яких висвітлено питання реалізації основних прав внутрішньо переміщених осіб.