22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Семінар з легальної зайнятості
 
11.01.2018  |  Покровський міський центр зайнятості версія для друку
Семінар з легальної зайнятості

З метою попередження випадків торгівлі людьми, які трапляються внаслідок нелегальної трудової міграції громадян України за кордон, служба зайнятості регулярно проводе профінформаційні семінари для безробітних.

11 січня 2017 року у Покровському міському центрі зайнятості відбувся другий семінар з «Легальної зайнятості» у цьому році, за участі представника Громадської приймальні м.Покровськ Української Гельсінської спілки з прав людини Артема Безрука. У заході прийняло участь 4 особи, які перебувають на обліку у службі зайнятості.

«Питання неоформлених трудових відносин та заробітної плати в «конвертах», на жаль, не втрачає актуальності», - розпочала захід начальник відділу активної підтримки безробітних Софія Колесникова.

Під час проведення заходу провідний юрисконсульт Покровського міського центру зайнятості Донецької області Віталій Черник розкрив питання офіційного працевлаштування, оподаткування доходів із заробітної плати. Крім того, звернув увагу на відповідальність роботодавців за використання неоформленої найманої праці, на переваги соціального та пенсійного забезпечення офіційно працевлаштованих громадян.

Артем Безрук повідомив про діяльність мережі громадських приймалень УГСПЛ в Україні, які працюють за єдиними стандартами діяльності щодо обліку звернень і консультацій, порядку та процедур діяльності, а також мають стандарти якості надання правової допомоги, яку надають на безоплатній основі.