15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ!

Служба в Збройні Сили України за контрактом
 
07.06.2017  |  Костянтинівський міський центр зайнятості версія для друку
Служба в Збройні Сили України за контрактом

Костянтинівський міський центр зайнятості разом з об’єднаним міським військовим комісаріатом продовжує співпрацю в частині організації відбору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом. Найбільш дієвим і результативним інструментом для підбору кандидатів є проведення ярмарок-вакансій.

6 червня в Костянтинівському міському центру зайнятості відбувся міні – ярмарок вакансій за участю представника Костянтинівського об’єднаного міського військового комісаріату.

У заході взяли участь 30 безробітних.

Заступник начальника військового комісаріата відділу комплектування Костянтинівського ОМВК Владислав Ткачов розповів присутнім про умови прийняття на військову службу за контрактом, професії, які користуються попитом у військових частинах, соціально-правовий захист військовослужбовців, порядок проходження військової служби, грошове забезпечення тощо. Крім того, зупинився на основних питаннях підписання контракту щодо служби в Збройних силах України.

Захід проходив у формі діалогу, безробітні отримали відповіді на запитання, які їх цікавили. Ті, кого зацікавила перспектива служби за контрактом, уточнювали коли і куди необхідно звернутися.

Спільна робота з представниками військкомату планується й надалі.