15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Безоплатна правова допомога для ВПО
 
05.07.2017  |  Волноваський районний центр зайнятості версія для друку
Безоплатна правова допомога для ВПО

05 липня 2017 року у Волноваському районному центрі зайнятості відбувся день відкритих дверей для ВПО, в якому активну участь приймали представники «Волноваського бюро безоплатної правової допомоги».

 Відкривав захід заступник директора центру зайнятості, Юрій Кучеренко, який зазначив, що знати свої права й вміти їх відстоювати – це невід’ємний принцип демократичного суспільства. Проте далеко не кожен має змогу оплатити послуги кваліфікованого юриста, але кожен може отримати якісну юридичну допомогу, звернувшись до «Безоплатної правової допомоги».

 На заході зареєстровані безробітні отримали інформацію від кваліфікованих фахівців про безоплатну правову допомогу, особливості надання первинної та вторинної правової допомоги, умови доступу до онлайн - сервісів Міністерства юстиції України. Крім того, було розповсюджено буклети та інші матеріали серед учасників, які інформували про послуги бюро.

 Важливо зазначити, що безоплатна правова допомога адвоката у судових справах надається лише тим категоріям осіб, які мають на це право відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Насамперед, це представники соціально вразливих груп населення: ВПО, малозабезпечені, пенсіонери, інваліди, малолітні та неповнолітні, ветерани війни та учасники АТО, біженці, недієздатні особи та особи з обмеженою дієздатністю. Разом з тим звернутися до бюро за безкоштовною юридичною консультацією, роз’ясненням з правових питань, складенням заяв, скарг та інших документів правового характеру, отриманням доступу до електронних сервісів Мін’юсту може кожен.

 Нагадаємо, що безробітні громадяни й відвідувачі Волноваського районного центру зайнятості й надалі мають змогу отримувати якісну безоплатну правову допомогу. Індивідуальний прийом фахівців «Волноваського бюро правової допомоги» здійснюється кожного дня та без перерви з понеділка по п’ятницю за адресою: м. Волноваха, вул. Центральна,43. Телефон для звернень: (06244) 4-15-50; e-mail: Volnovaske@legalaid.dn.ua.