12 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Результати роботи Покровського міського центру зайнятості за січень-жовтеня 2017 року
 
01.11.2017  |  Покровський міський центр зайнятості версія для друку
Результати роботи Покровського міського центру зайнятості за січень-жовтеня 2017 року

1 листопда 2017 директор Покровського  міського центру зайнятості  Донецької області Микола Толмачов  провів брифінг на тему: «Надання соціальних послуг населенню, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, протягом січня-жовтня 2017 року».  В заході прийняли участь представники засобів масової інформації, а саме: журналісти електронного  сайту «shkvarki» та «ДДК», та інші. 

 «Протягом десяти місяців поточного року на обліку перебувало 1511 безробітних, з яких 841 особи працевлаштовано», - розпочав Микола Іванович.

  В ході брифінгу директор Покровського міського центру зайнятості розповів про стан ринку праці на теперішній час, про надання соціальних послуг центру зайнятості безробітним та роботодавцям, розкрив основні напрями в роботі служби зайнятості в умовах модернізації, підвів підсумки роботи за поточний рік. Протягом 2017 року участь в громадьських та інших роботах тимчасового характеру прийняли 808 безробітних осіб.

Всього з початку року за направленням центру зайнятості навчалося 357 безробітних, з них 14 безробітних належать до категорії внутрішньо переміщених осіб і 4 безробітний належить до категорії «учасник АТО». Усі безробітні навчалися  під заявку роботодавців та були працевлаштовані.

Проведення інформаційних заходів є важливою частиною роботи  Покровського міського центру зайнятості Донецької області, адже  широка поінформованость громадськості  про  діяльність служби зайнятості викликає довіру громадян та, як внаслідок,  допомагає  вирішувати питання зайнятості населення.